GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skąd mam miec złoto do wytopienia??

05.06.2006
12:22
smile
[1]

tymekkk [ Junior ]

Skąd mam miec złoto do wytopienia??

Skąd mam miec złoto do wytopienia monet i jak ustawic zegary na kartce z planem posesji (4 zegary lub cos takiego?)

05.06.2006
12:28
smile
[2]

matchaus [ sturmer ]

Złoto - najlepiej weź obrączki ślubne rodziców. Nadadzą się idealnie.
Ustawienie zegara - www.timewidows.com - najdokładniejszy czas!

3m się!

(nie musisz dziękować)


P.S. Uważasz, że ktoś z obecnych na forum jest jasnowidzem i wie o co Ci chodzi!?

05.06.2006
12:29
[3]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

czemu prawie kazdy junior tak zaczyna? :|

05.06.2006
12:35
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

tymekkk ---> podaj tytuł gry

05.06.2006
12:46
[5]

Erynia [ Pretorianin ]

Zawsze mozesz okradac malzonkow z obraczek.. kolezanki z lancuszkow.. wyrwij dziadkowi zlotego zeba.. :D

05.06.2006
12:48
[6]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

z kąd

05.06.2006
12:52
smile
[7]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Powaga ?

05.06.2006
12:58
smile
[8]

quku [ Pretorianin ]

z kąd :o

05.06.2006
13:14
[9]

NewGravedigger [ Konsul ]

z kąd? :D

05.06.2006
15:59
[10]

TURIN9 [ Konsul ]

bob trzeba było pierw w słowniku sprawdzic:P

05.06.2006
16:00
smile
[11]

*Ice* [ Pretorianin ]

:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.