
tymekkk [ Junior ]
Skąd mam miec złoto do wytopienia??
Skąd mam miec złoto do wytopienia monet i jak ustawic zegary na kartce z planem posesji (4 zegary lub cos takiego?)

matchaus [ sturmer ]
Złoto - najlepiej weź obrączki ślubne rodziców. Nadadzą się idealnie.
Ustawienie zegara - www.timewidows.com - najdokładniejszy czas!
3m się!
(nie musisz dziękować)
P.S. Uważasz, że ktoś z obecnych na forum jest jasnowidzem i wie o co Ci chodzi!?
hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]
czemu prawie kazdy junior tak zaczyna? :|
mirencjum [ operator kursora ]
tymekkk ---> podaj tytuł gry
Erynia [ Pretorianin ]
Zawsze mozesz okradac malzonkow z obraczek.. kolezanki z lancuszkow.. wyrwij dziadkowi zlotego zeba.. :D
sajlentbob [ Generaďż˝ ]
z kąd

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Powaga ?

quku [ Pretorianin ]
z kąd :o
NewGravedigger [ Konsul ]
z kąd? :D
TURIN9 [ Konsul ]
bob trzeba było pierw w słowniku sprawdzic:P

*Ice* [ Pretorianin ]
:P