Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Tytuł wyścigów (łodzie) na NES'a lub Pegasus'a.
Witam. Szukam nazwy gry na NES'a, czy jak kto woli Pegasus'a, w której uczestniczyliśmy w wyścigach łodzią. Grało się w dwóch trybach, przełączały się co chwilę - W jednym graliśmy z kamerą typu chase (z tyłu łodzi), w drugiej coś na wzór GTA II (NIE w rzucie izometrycznym, po prostu z góry). Łódź gracza posiadała kolor zielony, a wroga czerwony. Podczas wyścigu mogliśmy oglądać stan kadłuba, bardzo uproszczony schemat, pamiętam że były chyba 4 fazy zniszczenia - na czwartej tonęliśmy. Mam nadzieję że ktoś pomoże, z góry dziękuję.
Goozys[DEA] [ Solid Security ]
Może Big Red Racing.

Ellanel [ Astral Traveler ]
Eliminator Boat Duel świetna stara gierka na NES'a :D
maciek_ssi [ Frets on Fire ]
Eliminator Boat Duel - to była świetna gra. Rewelacja!
Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Właaśnie. Eliminator Boat Duel - Dziękuję!