GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tytuł wyścigów (łodzie) na NES'a lub Pegasus'a.

05.06.2006
12:16
[1]

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]

Tytuł wyścigów (łodzie) na NES'a lub Pegasus'a.

Witam. Szukam nazwy gry na NES'a, czy jak kto woli Pegasus'a, w której uczestniczyliśmy w wyścigach łodzią. Grało się w dwóch trybach, przełączały się co chwilę - W jednym graliśmy z kamerą typu chase (z tyłu łodzi), w drugiej coś na wzór GTA II (NIE w rzucie izometrycznym, po prostu z góry). Łódź gracza posiadała kolor zielony, a wroga czerwony. Podczas wyścigu mogliśmy oglądać stan kadłuba, bardzo uproszczony schemat, pamiętam że były chyba 4 fazy zniszczenia - na czwartej tonęliśmy. Mam nadzieję że ktoś pomoże, z góry dziękuję.

05.06.2006
12:17
[2]

Goozys[DEA] [ Solid Security ]

Może Big Red Racing.

05.06.2006
12:18
smile
[3]

Ellanel [ Astral Traveler ]

Eliminator Boat Duel świetna stara gierka na NES'a :D

05.06.2006
12:26
[4]

maciek_ssi [ Frets on Fire ]

Eliminator Boat Duel - to była świetna gra. Rewelacja!

05.06.2006
12:29
[5]

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]

Właaśnie. Eliminator Boat Duel - Dziękuję!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.