GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RNB

05.06.2006
11:51
[1]

Mayday1 [ Pretorianin ]

RNB

Poszukuje piosenki zespołu RNB. Stary bardzo znany przebój. W teledysku koleś m.in. tańczy w kapeluszu na jakiejś scenie czy czymś podobnym. Chyba w białej koszuli, a w refrenie prócz niego słychać jakby zachrypnięty głos. Coś w stylu yyyy yła yła... ;) Glupio to wygląda, ale mam nadzieje, że się dowiem :D

05.06.2006
12:13
[2]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Mówi to coś wam??????

05.06.2006
12:16
[3]

Goozys[DEA] [ Solid Security ]

Ja mam w swoich zbiorach tylko jedną płytkę RNB, ale niczego takowego tam nie zauważyłem. Chyba, że Twój zapis fonetyczny nie jest dokładny :D

05.06.2006
13:19
smile
[4]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Może i nie jest za dokładny, ale jeśli ktoś zna tę piosenkę, nie powinien mieć problemu

05.06.2006
13:21
[5]

Mayday1 [ Pretorianin ]

A może to RNG... Sam już nie wiem. Jacyś ciemnoskórzy raczej

05.06.2006
13:54
[6]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Dobra, no to jakie znacie największe przeboje R'n'G??

05.06.2006
14:05
smile
[7]

Mortan [ ]

A moze G'n'R ?

05.06.2006
14:08
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Posłuchaj i pierwszy utwór ;)

05.06.2006
14:21
smile
[9]

Mayday1 [ Pretorianin ]

ale bzdura

05.06.2006
14:27
smile
[10]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Jeśli chodzi o zespół R'N'G to świetne mają kawałki:

R'N'G - Don't Give Up
R'N'G - I Wish I Could
R'N'G - Are U Ready
R'N'G - Here Comes The Sun
R'N'G - Rhythm Of My Heart
R'N'G - Can't U Ce
R'N'G - Open Up Your Mind
R'N'G - Miracle

tylko że to nie jest bardzo stary zespół bo w 1997 roku zaistnieli pod tą nazwą.

05.06.2006
18:48
[11]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Niestety to żadna z nich :/ Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.