Virtual_M@N [ Konsul ]
>>>>> !!!!!!!!! Program do tworzenia avatarów, banerów, tapet itp !!!!...
Czesć!
Ludzie mam problem!!! Potrzebuję programów do tworzenia avatarów, banerów itp. Osobiście wolałbym cos łatwego w obsłudze, ale i normalnym programikiem nie pogardze.
Adam9870 [ ]
Bannery => Macromedia Flash, ImageReady
Avantary => Może być wcześniej wspomniany ImageReady. Photoshop, GIMP
Tapety => Photoshop, GIMP
Łatwy w obsłudze to chyba GIMP ale polecam Photoshopa. Wersję testową jego znajdziesz na stronie adobe.
MasterDD [ :-D ]
PhotoShop i Paint Shop Pro.