GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

>>>>> !!!!!!!!! Program do tworzenia avatarów, banerów, tapet itp !!!!...

05.06.2006
11:43
[1]

Virtual_M@N [ Konsul ]

>>>>> !!!!!!!!! Program do tworzenia avatarów, banerów, tapet itp !!!!...

Czesć!
Ludzie mam problem!!! Potrzebuję programów do tworzenia avatarów, banerów itp. Osobiście wolałbym cos łatwego w obsłudze, ale i normalnym programikiem nie pogardze.

05.06.2006
11:48
[2]

Adam9870 [ ]

Bannery => Macromedia Flash, ImageReady
Avantary => Może być wcześniej wspomniany ImageReady. Photoshop, GIMP
Tapety => Photoshop, GIMP

Łatwy w obsłudze to chyba GIMP ale polecam Photoshopa. Wersję testową jego znajdziesz na stronie adobe.

05.06.2006
14:59
[3]

MasterDD [ :-D ]

PhotoShop i Paint Shop Pro.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.