GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telefon dla mamy

05.06.2006
11:40
[1]

Mariano Italiano [ Pretorianin ]

Telefon dla mamy

Własnie mamie kończy sie abonament.

Jaki telefon byście zaproponowali, dla kobiety, w miarę prosty w obsłudze, może coś z klapką.

Telefon musi być z oferty PLUSA ?

Jakie telefony maja wasze matule ?

05.06.2006
11:44
smile
[2]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

Samsung X200 :D
leciutki maly itp :)

05.06.2006
11:48
smile
[3]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Moja mama ma Nokie 6020 telefon prosty i funkcjonalny... w sam raz dla niej :P

05.06.2006
11:51
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Samsung X-640 z aparatem lub X-480 bez aparatu.Bardzo mały telefon z dość dużym wyświetlaczem . W plusie za złotówkę

05.06.2006
12:33
[5]

Garbizaur [ Legend ]

może Nokia 6060?

05.06.2006
12:48
[6]

Yos_sarian [ Washington Irving ]

samsunga x 660

05.06.2006
12:49
smile
[7]

Erynia [ Pretorianin ]

Polecam Siemensa SF65, jest nie drogi ]:->

05.06.2006
12:55
smile
[8]

bECKy [ Konsul ]

nokia 6310i. wiem ze telefon jest juz stosunkowo stary ale mysle, ze twojej mamie nie bedzie zalezalo na polifonii, kolorowym wyswietlaczu czy aparacie. a bateria w tym modelu trzyma (jak w termosie :D).

05.06.2006
13:05
smile
[9]

Mariano Italiano [ Pretorianin ]

Garbizaur >>> bardzo ciekawy pomysł , chyba się do niego ustosunkuję

05.06.2006
13:52
smile
[10]

Caine [ Książę Amberu ]

Tylko Nokia 6310i. Telefon nie do zdarcia, głupoodporny (no offense), bateria trzyma, bajerów nie trzeba. Tak naprawdę, to im młodsze dziecko tym więcej wodotrysków musi miec w komórce.

05.06.2006
14:34
[11]

Garbizaur [ Legend ]

Mariano ---> mam dokładnie ten sam problem, tzn. szukam telefonu dla mamy, w Plusie i Nokii, a jeszcze do tego chciała z klapką... i... chyba wybiorę 6060... zastanawia mnie tylko wytrzymałość... bo jeżeli chodzi o sam wygląd, to imho całkiem ok... a poza tym jest tani w Plusie... :) najlepiej będzie jak mama sobie wcześniej zobaczy ten telefon, żeby później nie narzekała że jej coś kiepskiego wybrałeś... pozdr. ;)

Caine ---> tyle tylko, że tego telefonu nie ma już w sprzedaży... :) są tylko na allegro za straszną kasę (ok. 800 zł0... :-/ co nie zmienia faktu, że telefon zajebisty... mój ojciec od 4 lat intensywnie używa i poza śladami na obudowie (te Nokie tak mają), nic się nie dzieje... no może bateria działa ciutkę krócej niż na początku... ale to akurat najmniejszy problem... :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.