<<ziut>> [ Pretorianin ]
strony z darmowymi layout'ami
Znacie jakieś dobre?
Virtual_M@N [ Konsul ]
moze tak konkretniej??
<<ziut>> [ Pretorianin ]
potrzebne mi layouty w HTMLu
pecet007 [ ]
athrenai [ Pretorianin ]
layout'y na bloga:

<<ziut>> [ Pretorianin ]
dzinks
<<ziut>> [ Pretorianin ]
pytanko.
Czy jest możliwa prosta operacja(chodzi o to czy mozna poradzic sobie bez tabel)aby wprowadzić podział strony w pionie aby po lewej np meny a po prawej text