GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wydobycie pozostałości samolotu Heinkel He111.

05.06.2006
11:25
[1]

Dziki Łoś [ Konsul ]

Wydobycie pozostałości samolotu Heinkel He111.

Pomyślałem, że to info zainteresuje część czytelników Forum :)



Miałem okazje brać w tym udział. Silnik po opłukaniu wyglądał prawie jak nowy :)

Całość tego co udało się odzyskać trafi do muzeum w Gniewie, gdzie po konserwacji stanie się częscią ekspozycji.

PS.
Witam wszystkich ponownie, ciekawe czy mnie ktoś tu jeszcze pamięta :)

05.06.2006
11:43
[2]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Pamięta pamięta :))

05.06.2006
13:00
[3]

Toshi_ [ Centurion ]

Brałeś udział ale z brzegu czy jako nurek? ;]

Szkoda, że tu na Podkapraciu nie ma (albo przynajmniej nie wiadomo) żadnych wraków do wydobycia... Ponurałoby się w historii :)

05.06.2006
13:01
smile
[4]

mac bac [ Pretorianin ]

może na dłużej wrócisz:)?

05.06.2006
13:15
[5]

Alek_ [ Pretorianin ]

kiedyś może zrobimy w końcu tą integrację 3miejską .....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.