Dziki Łoś [ Konsul ]
Wydobycie pozostałości samolotu Heinkel He111.
Pomyślałem, że to info zainteresuje część czytelników Forum :)
Miałem okazje brać w tym udział. Silnik po opłukaniu wyglądał prawie jak nowy :)
Całość tego co udało się odzyskać trafi do muzeum w Gniewie, gdzie po konserwacji stanie się częscią ekspozycji.
PS.
Witam wszystkich ponownie, ciekawe czy mnie ktoś tu jeszcze pamięta :)
BamSey [ Generaďż˝ ]
Pamięta pamięta :))
Toshi_ [ Centurion ]
Brałeś udział ale z brzegu czy jako nurek? ;]
Szkoda, że tu na Podkapraciu nie ma (albo przynajmniej nie wiadomo) żadnych wraków do wydobycia... Ponurałoby się w historii :)

mac bac [ Pretorianin ]
może na dłużej wrócisz:)?
Alek_ [ Pretorianin ]
kiedyś może zrobimy w końcu tą integrację 3miejską .....