GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z pogaduszek czatowych

05.06.2006
11:20
[1]

gladius [ Subaru addict ]

Z pogaduszek czatowych


Zbieram się do ciepłych krajów, ale jeszcze strzemiennego Ci podsyłam na poranny rozruch - poniżej urywki z czatów - właśnie podesłała mi młoda kuzynka.

Ściski,

Piękne ;)))

------------------------------------------------
martoocha parkiet to mój żywioł
ja hehe, ukladasz czy cyklinujesz?
------------------------------------------------
Dairi wlasnie w wordzie, w okienku "wpisz pytanie do pomocy"
Dairi wpisalam "jaki jest sens zycia?"
Dairi a on mi na to "Tworzenie papierowych zabawek przy użyciu obiektów clipart"
Dairi dlugo nad tym myslal"
------------------------------------------------
skrzypol a ty z zawodu to kim jesteś?
666mefisto666 w przedszkolu katechezy prowadze
------------------------------------------------
RuneMaiden Kto pierwszy wymyślił hasło 'Teraz Polska'?
RuneMaiden Adolf Hitler w roku 39-tym...
------------------------------------------------
Wiewiór Np. Biblia. Pokaż mi inny przykład tak doskonałego dzieła, napisany przez zwykłego człowieka, grupę ludzi którzy twierdzą, że ich słowa pochodzą od Boga
Jacol Pomoc Systemu Windows ?
------------------------------------------------
tmi Hm... Dzisiaj rano się budzę. Patrzę na stół. A tam matka zostawiła mi kartkę z napisem 'jak wstaniesz to spal trawę'. Nie wiem co mam o tym myśleć.
------------------------------------------------
Spoon OK to daj mi swój numer telefonu
Sylwka wiec... 0-700-7...
Spoon Sylwia ale nie do pracy...
------------------------------------------------
kumpel Siema
ktoś witaj
kumpel naszła mnie taka myśl, że przeleciałbym se twoją starą
ktoś ok, przekażę synowi
------------------------------------------------

CreativePL nie cpam wiecej
Karas ??
CreativePL Wczoraj jak poszedlem na ten melanzyk to zjedlem 3 kolka i ludzie mi zaczeli wkrecac ze mnie nie ma i biegalem szukajac siebie przez cale osiedle az w koncu zobaczylem sie w lusterku samochodowym i nie wiedzialem jak stamtad wyjsc.
------------------------------------------------
kubaaa co robisz ?
kambys nic, w pracy jestem
------------------------------------------------
z3ll jeszcze 21mb i będę miał nową koleżankę.
z3ll :]
------------------------------------------------
6172340 podaj mi chociaż jeden żetelny powód świadczący o mojej głupocie
Kaldrick Pisze się rzetelny.
------------------------------------------------
einstein Przyjdź do nas!
martaxxx jestem gruba i brzydka
einstein Jest ciemno i jesteśmy pijani !!!!
------------------------------------------------
Grzesiek nie zostawiłem u ciebie wczoraj komórki ?
Paweł no...
Grzesiek bogu dzięki myślałem, że zgubiłem
Paweł Mati ją wziął...
Grzesiek zaraz do niego po nią pójde
Paweł ...i wyjebał przez okno
------------------------------------------------
piotrasS gosciowka ma opis: Kocham mojego misia! Cala reszte pierdole!!!!
zielu i kto tu ma lepiej... misio czy ta reszta?:]
------------------------------------------------
zaper wiesz, co zazwyczaj mówią do mnie kobitki, kiedy pytam o seks?
dybek nie
zaper skąd wiedziałeś ?
------------------------------------------------
SonicShift michal ma takie grube szkla, ze jak patrzysz przez nie na mape to mozesz zobaczyc ludzi jak ci machaja rekoma
------------------------------------------------
A wiecie co znaczy symbol lekarzy?
Że chytry jak wąż i od kielicha nie stroni.
------------------------------------------------
pedro_2z slyszeliscie kiedys o tym banku Dominet ? ;)
kret do czego?!
------------------------------------------------
Bart3k|sleep kumpelke przyjaciel piwem oblal
Bart3k|sleep poszla do wc i wrocila z mniejszymi cycami
Bart3k|sleep co ty na to ?
Roger` alkohol scina bialko
------------------------------------------------
Psycho Mam rozdwojenie jaźni
Psycho Ja też
------------------------------------------------
ChopS mam genialny pomysł jak uzyskać wodór z wody :D
ChopS bierzesz akwarium, nalewasz wode, czyli 'h2o'...
ChopS potem wkładasz rybki
ChopS rybki oddychają tlenem, czyli 'o'... i zostaje czyste 'h2'
ChopS po pewnym czasie masz akwarium pełne wodoru
------------------------------------------------
Eld W internecie pojawił się groźny, koreański wirus. Po zainfekowaniu komputera zżera psa - asystenta pakietu Office.
------------------------------------------------
margot_duke wysyla sie
kretyn OK
kretyn wielkie dzieki
margot_duke 50%
kretyn jeszcze czy zostało?
------------------------------------------------
lord_yanozsick ... i jak z lutownicy unosi się czarny dym to znaczy, że coś jest z nią nie tak.
kamil a jak się unosi biały?
lord_yanozsick Habemus Papam...
------------------------------------------------
piotrek sorryspacjamisiezjebala;/
piotrek tokurwaniejestsmieszne!jakjabedepostynaforumpisal?
damian to-jest-spacja--skopiuj-sobie
------------------------------------------------
ike PiS = Potwory i Spółka ;)
------------------------------------------------

kolezanka czemu dzisiaj nie poszedles do szkoly?
kolezanka ja jestem chora a ty?
ja bo kompiluje sobie jadro i wolalem to zrobic przed poludniem
kolezanka na razie zboczencu
------------------------------------------------
amanda99 siemaaa, z kad klikaci??????
Loki z tond
ramirez z tamtond
Vesuvio Ze wszond.
Dis Z nienacka
bercik Z komputra
amanda99 dziwne miasta
amanda99 to nie ma rzadnych ziomkuw z wawy????
------------------------------------------------
Zokor jak maszna imie ?
FAJNA20 iwona
FAJNA20 aty
Zokor Krzysiek
Zokor skad jestes Iwonko ??
FAJNA20 skad znasz moje imie ???
------------------------------------------------
kasia cze, poklikamy
jebie_twoją_starą zobacz moj nick
kasia no widze i co ?
jebie_twoją_starą nie rozumiesz...
kasia nie, ale moze sie lepiej poznamy :]
jebie_twoją_starą ja cie znam
kasia z kad ?
jebie_twoją_starą popatrz na moj nick...
kasia tata ?
------------------------------------------------
tomasz ta monika to kurwa jednak jest
monika co???
tomasz fuck złe okno
------------------------------------------------
MISIEK az 4 Ci wchodza......?
4 kulki no
MISIEK mmmm
4 kulki ladne male analne kulki
MISIEK jak masz na imie...?
4 kulki Marian
4 kulki a ty?
MISIEK nara
------------------------------------------------
przemoo mam pytanko
pawelko28 dawaj przemooo
przemoo zna sie ktos na telewizorach?
pawelko28 hmmm, a co?
przemoo LCD to dobra firma czy byle co
------------------------------------------------
Maxim u nas w klasie na 28osob jest zagrozone 14 osubz tego niektuzy ze wszystkich przedmiotuw
seo widac ...
------------------------------------------------
seth a czemu masz 'bezrootny informatyk' pod avatarem
Phaet Bo jestem bezrobotnym informatykiem
seth firma mojego starego szuka kogos kto zna php
Phaet Nie znam php
seth simplus szukal kogos od c++ i javy
Phaet Nie znam c++ ani javy
seth a linuxa znasz??
Phaet Nie widziałem na oczy
seth CO Z CIEBIE ZA INFORMATYK?!?!
Phaet Inżynier
seth to co ty potrafisz?
Phaet Od pół roku sam sie nad tym zastanawiam
Phaet A chciałem do woja ale nieee! Starzy sie uparli aby na studia a teraz na mnie krzyczą że nie mam roboty
Phaet Ukartowali to od początku
------------------------------------------------
Sadzia Mężczyźni to ciągle mówią, że nie rozumieją o co nam, kobietom chodzi. Że mamy taką skomplikowaną osobowość i taką głęboką naturę... ciągle narzekają, że nie mogą się porozumieć i nie wiedzą o co chodzi.
Jaro o co ci chodzi?


05.06.2006
11:22
smile
[2]

hctkko [ Their Law ]

niektóre są stąd:

05.06.2006
11:22
[3]

gladius [ Subaru addict ]

Nie wiem skąd, mailem dostałem.

05.06.2006
11:30
smile
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Można się pośmiać

05.06.2006
11:39
smile
[5]

matchaus [ sturmer ]

Oj.. są perełki!

Dzięki!

przemoo mam pytanko
pawelko28 dawaj przemooo
przemoo zna sie ktos na telewizorach?
pawelko28 hmmm, a co?
przemoo LCD to dobra firma czy byle co
------------------------------------------------
tomasz ta monika to kurwa jednak jest
monika co???
tomasz fuck złe okno

05.06.2006
11:40
smile
[6]

matchaus [ sturmer ]

Naprawdę - wycieram łzy! hehehehehehe

margot_duke wysyla sie
kretyn OK
kretyn wielkie dzieki
margot_duke 50%
kretyn jeszcze czy zostało?

05.06.2006
11:47
smile
[7]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

nie czesc ale wszystkie z basha :D, ale co nie przeszkadza sie posmiac ;)

ale i tak wole te dwa :

<neo_angin> ale mi sie chujowo wakacje zaczely :/
<asia> czemu tak? co maturka źle poszła?
<neo_angin> nie matura luzik.
<asia> co pogoda nie taka ? ja nie iwem jak tam u was w Łodzi jest
<neo_angin> no pada troche, ale generalnie jest ok
<asia> prezentu na dzień dziecka nie dostałeś ? :P
<neo_angin> niee, dostałem i nawet sporo ale i tak chujnia
<asia> no to co jest nie tak?
<neo_angin> jest pierwszy dzień miesiąca, godzina 19.30, a ja kurwa mać do tej pory nie mam normalnej prędkości na neostradzie kurwa mać !

i

<napalona_kasia> ej musze ci coś powiedzieć, tylko nie mów nikomu
<goraca_asia> smialo
<napalona_kasia> tak naprawde nazywam sie Marcin
<goroca_asia> no hej, Jakub jestem

05.06.2006
12:01
smile
[8]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Nie mam pytań :) popłakałem się ze śmiechu :P

05.06.2006
12:18
smile
[9]

Mink [ Konsul ]

O rrraaany:) dobre, dobre. Teraz w dobrym nastroju można wybyc z chaty:)

05.06.2006
12:39
[10]

Lutz [ Generaďż˝ ]



klasyka

05.06.2006
12:43
smile
[11]

bECKy [ Konsul ]

DiabloManiak ---> bash.org.pl

05.06.2006
12:44
smile
[12]

Erynia [ Pretorianin ]

Nie mam pytan.. rozwalilo mi system..^^ =]]

05.06.2006
12:49
smile
[13]

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]

BEcky - gratuluje braku spostrzegawczosci ale mowilem ze z basha :P

05.06.2006
12:57
smile
[14]

bECKy [ Konsul ]

DiabloManiak ---> zwracam honory :D

05.06.2006
12:58
smile
[15]

Bushido [ Umbra ]

Hahahahahahaha :D :> :) :] LOL !!!

05.06.2006
13:07
smile
[16]

Scandal [ Quantum Singularity ]

uuuu naprawde niezle :)

05.06.2006
13:30
smile
[17]

toolish [ Kill 'Em All ]

Niektóre niezłe :)

05.06.2006
13:46
smile
[18]

DeLordeyan [ The Edge ]

niektóre naprawde niezłe

05.06.2006
13:48
smile
[19]

toolish [ Kill 'Em All ]

<LaNdScAp3> o, jakis chuj w bloku linuksa ma.
<LaNdScAp3> a nie, to ja.


<ATB> kilka dni temu mojego kumpla zlapal kanar
<ATB> wychodza z tramwaju, kanar sie pyta "no i co teraz robimy?"
<ATB> a moj kumpel "nie wiem jak pan ale ja spierdalam" i dluga :D

05.06.2006
13:50
smile
[20]

Hitmanio [ Legend ]

Grzesiek nie zostawiłem u ciebie wczoraj komórki ?
Paweł no...
Grzesiek bogu dzięki myślałem, że zgubiłem
Paweł Mati ją wziął...
Grzesiek zaraz do niego po nią pójde
Paweł ...i wyjebał przez okno


Hahahaha :D:D

05.06.2006
13:52
smile
[21]

Api15 [ TurshuZen ]

Stare ale jare

05.06.2006
20:40
smile
[22]

siwCa [ bananowy kochanek ]

6172340 podaj mi chociaż jeden żetelny powód świadczący o mojej głupocie
Kaldrick Pisze się rzetelny.


i wszystko

05.06.2006
20:54
smile
[23]

BukE [ Płetwonurek ]

tomasz ta monika to kurwa jednak jest
monika co???
tomasz fuck złe okno

05.06.2006
20:57
[24]

Erynia [ Pretorianin ]

glupie.. bez sensu.. =/

05.06.2006
21:00
smile
[25]

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]

Niektóre są super :)

05.06.2006
21:04
smile
[26]

boskijaroo [ asdf ]

Psycho Mam rozdwojenie jaźni
Psycho Ja też


AAAA RATUNKU DUSZE SIE XDDDDDDDD

07.06.2006
02:50
smile
[27]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

to by się do kabaretu nawet nadawało:


kasia cze, poklikamy
jebie_twoją_starą zobacz moj nick
kasia no widze i co ?
jebie_twoją_starą nie rozumiesz...
kasia nie, ale moze sie lepiej poznamy :]
jebie_twoją_starą ja cie znam
kasia z kad ?
jebie_twoją_starą popatrz na moj nick...
kasia tata ?

07.06.2006
03:19
smile
[28]

Kam-El [ Generation X ]

kumpel Siema
ktoś witaj
kumpel naszła mnie taka myśl, że przeleciałbym se twoją starą
ktoś ok, przekażę synowi



... leże i dostaje palpitacji serca ... LOL ...


<pink> opowiem ci kawal ale bedzie sprosny
<bear> dawaj
<pink> siedzi bocian na drzewie i krzyczy orgazm orgazmmm
<pink> znasz to?
<bear> nie
<pink> zaluj bo to zajebiste uczucie

07.06.2006
03:36
smile
[29]

Kam-El [ Generation X ]

kapitalna jest ta stronka :D ...

<cyberdude> poucz się trochę
<gophi> czego?
<cyberdude> a z czego ci pała wychodzi?
<gophi> ze spodni

07.06.2006
07:19
smile
[30]

Foks!k [ Medyk ]

Niekture naprawde moCne :P

07.06.2006
08:31
smile
[31]

M'q [ Schattenjäger ]

07.06.2006
09:26
smile
[32]

arthe[16] [ bboy ]

dawno sie tak nie uśmiałem :P

07.06.2006
10:08
smile
[33]

$ebs Master [ Konsul ]

buhahaha niektore teksty sa naprawde mocne :)

07.06.2006
10:23
smile
[34]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Wiewiór Np. Biblia. Pokaż mi inny przykład tak doskonałego dzieła, napisany przez zwykłego człowieka, grupę ludzi którzy twierdzą, że ich słowa pochodzą od Boga
Jacol Pomoc Systemu Windows

07.06.2006
10:30
smile
[35]

Strodus [ Różowy Druczek ]

Wypas na maxa! <leży i kwiczy>

07.06.2006
10:36
smile
[36]

piokos [ Mr Nice Guy ]

dziękuję za tak wesołe rozpoczęcie dnia :D

------------------------------------------------
pedro_2z slyszeliscie kiedys o tym banku Dominet ? ;)
kret do czego?!
------------------------------------------------

07.06.2006
10:46
smile
[37]

SEW [ O/C addicted ]

<elvis> ja pamiętam jak czekaliśmy co się urodzi. Niestety dziewczynka, a dzieczynki przeważnie nie myślą.
<karolcia> a mojej cioci się urodziły trzy bliźniaczki
<elivs> a mojej cztery trojaczki

--------------------

bash to naprawde swietna stronka, polecam rss'a ;] , przynajmniej nic was nie ominie ;)

EDIT:
przepraszam ale moim zdaniem to jedna z najlepszych rzeczy ktore sie na bash'u znajduja, trzeba to przeczytac :

<WYPOSAZONY> Czesc GORACA. Jak wygladasz ?
<GORACA> Mam na sobie czerwona, jedwabna bluzeczke, spódniczke mini i buty na obcasie. Codziennie trenuje jogging. Jestem perfekcyjna, mam wymiary 90-60-90.A Ty jak wygladasz?
<WYPOSAZONY> Mam 190 cm wzrostu i waze 110 kg. Mam na sobie bokserki z wyprzedazy w markecie. Mam równiez na sobie koszulke z plamkami z sosu, które zostaly po obiedzie. Smiesznie pachnie ten sos...
<GORACA>Chce Ciebie. Bedziesz kochac sie ze mna?
<WYPOSAZONY> OK!!!
<GORACA> Jestesmy w mojej sypialni. Lagodna muzyka szczy sie z glosników, na mojej szafce i na stoliku stoja zapalone swieczki. Spogladam w Twoje oczy i usmiecham sie. Moje dlonie dotykaja Twojego ciala, znajdujac droge do Twojego krocza i zaczynaja masowac Twojego olbrzyma.
<WYPOSAZONY>Zaczynam sie pocic, mam dusznosci.
<GORACA> Podnosze Twoja koszulke i zaczynam calowac Twój tors
<WYPOSAZONY>Teraz ja rozpinam Twoja bluzeczke.
<GORACA>Mrucze delikatnie...
<WYPOSAZONY> Chwytam Twoja bluzke i zdejmuje ja z Ciebie powoli...
<GORACA> Odrzucam glowe do tylu i bluzka rozkosznie zeslizguje sie po mojej skórze. Sciskam Twojego olbrzyma szybciej...
<WYPOSAZONY> Moja reka szarpnalo niespodziewanie i rozrywam Twoja bluzke. Przepraszam!
<GORACA>Nie szkodzi, nie byla droga.
<WYPOSAZONY> Zaplace Ci za nia.
<GORACA> Nie przejmuj sie. Mam zalozony czarny biustonosz. Moje piersi unosza sie i opadaja w tempie mojego coraz szybszego oddechu...
<WYPOSAZONY>Placze sie z zapieciem Twojego stanika. Mysle, ze sie zacial. Masz tu jakies nozyczki ?
<GORACA>Chwytam Twoja dlon i caluje ja delikatnie. Siegam do tylu i rozpinam zapiecie. Biustonosz zeslizguje sie po moim ciele. Powietrze oddzialuje na moje piersi, moje sutki twardnieja...
<WYPOSAZONY>Jak to zrobilas? Podnosze stanik i sprawdzam zapiecie.
<GORACA>Wyginam plecy w luk. Och kochanie!!! Chce czuc Twój jezyk na calym ciele...
<WYPOSAZONY>Zostawiam stanik. Lize Twoje piersi. One sa mile!
<GORACA>Bawie sie Twoimi wlosami i caluje Twoje ucho...
<WYPOSAZONY> Nagle kichnalem. Twoje piersi pokryte sa slina i flegma.
<GORACA> Co?
<WYPOSAZONY> Przepraszam, naprawde nie chcialem.
<GORACA>Scieram to pozostalosciami mojej bluzki.
<WYPOSAZONY> Ok wiec ja zrzucam z Ciebie ta mokra bluzke.
<GORACA>Zdejmuje Twoje spocone bokserki i bawie sie Twoim twardym narzedziem.
<WYPOSAZONY>Piszcze jak kobieta! Masz lodowate rece!
<GORACA>Unosze moja spódniczke. Zdejmij moje majteczki.
<WYPOSAZONY>Zdejmuje Twoja bielizne. Mój jezyk piesci cale Twoje cialo i zbliza sie do Twojej... Czekaj chwilke...
<GORACA>Co sie stalo ?
<WYPOSAZONY>Polknalem Twój wlos lonowy i krztusze sie nim!
<GORACA>Wszystko w porzadku ?
<WYPOSAZONY>Mam problem z kaszlem, zaczynam sie dusic i czerwienic.
<GORACA>Jak Ci moge pomóc?
<WYPOSAZONY>Biegne do kuchni potykajac sie o meble, szukam szklanki. Gdzie trzymasz szklanki ?
<GOPRACA>W szafce z prawej strony zlewu.
<WYPOSAZONY>Wypijam kubek wody. Juz mi lepiej.
<GORACA>Wróc do mnie kochasiu...
<WYPOSAZONY>Juz tylko kubek umyje.
<GORACA>Czekam rozpalona w lózku...
<WYPOSAZONY>Osuszam kubek i chowam go do szafki. Wracam do sypialni. Tu jest ciemno, chyba zabladzilem, gdzie jest sypialnia?
<GORACA>Ostatnie drzwi z lewej strony korytarza.
<WYPOSAZONY>Znalazlem.
<GOARCA>Zrywam z Ciebie bokserki. Jecze z rozkoszy, pragne Cie strasznie...
<WYPOSAZONY>Ja Ciebie tez.
<GORACA>Zdjelam Twoje gatki. Caluje Cie namietnie - nasze rozpalone ciala naciskaja na siebie...
<WYPOSAZONY>Twoja twarz wciska moje okulary w moja twarz, to boli.
<GORACA>To czemu ich nie zdejmiesz ?
<WYPOSAZONY>Ok, zdejmuje okulary, ale zle bez nich widze. Klade je na nocnym stoliku.
<GORACA>Przewracam sie w lózku, zrób to wreszcie kotku!!!
<WYPOSAZONY>Dobrze, ale musze sie odlac. Na slepo ide do ubikacji.
<GORACA>Ale pospiesz sie mój kochanku...
<WYPOSAZONY>Znalazlem lazienke ale jest w niej ciemno. Wyszukuje dotykiem toalety. Unosze klape.
<GORACA>Kochasiu niecierpliwe sie...
<WYPOSAZONY>Daje rade, potrzebuje umyc rece ale nie moge znalezc umywalki. Ala !!!
<GORACA>Co znowu ?
<WYPOSAZONY>Wlasnie zdalem sobie sprawe z tego, ze nasikalem do Twojego kosza na pranie. Przepraszam jeszcze raz. Juz wracam na slepo do sypialni.
<GORACA>Tak, czekam.
<WYPOSAZONY>Teraz wloze mojego... no wiesz... sprzet... w Twój kobiecy... ten... sprzet.
<GORACA>Tak! Zrób to! Teraz!
<WYPOSAZONY>Pieszcze Twój tyleczek, to takie przyjemne. Caluje Twoja szyje. Oho, mam maly problem...
<GORACA>Poruszam tyleczkiem w tyl i naprzód jeczac! Nie wytrzymam dluzej! Wejdz we mnie! Przelec mnie teraz!!!
<WYPOSAZONY>Jestem flak.
<GORACA>Co?
<WYPOSAZONY>Jestem miekki. Nie mam erekcji.
<GORACA>Wstaje, odwracam sie i patrze z niedowierzaniem na Ciebie.
<WYPOSAZONY>Siadam ze smutkiem na twarzy. Mój penis jest miekki. Zaloze okulary, moze zobacze co jest nie tak.
<GORACA>Nie, niewazne. Ubieram sie. Zakladam bielizne i moja mokra bluzke.
<WYPOSAZONY>Nie, zaczekaj! Teraz ja w pospiechu staram sie znalezc nocny stolik. Dotykam stolika, a szukajac okularów przewracam puszki z perfumami, zdjecia i Twoje swieczki!
<GORACA>Zapinam bluzke. Ubieram buty.
<WYPOSAZONY>Czekaj! Znalazlem okulary! Zakladam je. O mój Boze! Jedna z Twoich swieczek poszla na firanke i teraz firanka sie pali! Zszokowany patrze na to!
<GORACA>Idz do diabla. Wylogowuje sie frajerze!
<WYPOSAZONY>A teraz zajal sie dywan! O nieeeeeeeeee...
odchodzi ~GORACA

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.