GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego T. Kosciuszko nazywamybohaterem narodowym ? ROZPRAWKA

05.06.2006
08:17
smile
[1]

*Ice* [ Pretorianin ]

Dlaczego T. Kosciuszko nazywamybohaterem narodowym ? ROZPRAWKA

Siema, ej niewiecie gdzie znajde jakiegoś gotowca ?? bo suzkam na google i niemoge sie doszukać ;]

05.06.2006
08:43
smile
[2]

^quqoch^ [ Patryk ]

Instytut Wychowania Narodowego widac jest potrzebny, bo patrioci to rosna, ale tylko w glowie Giertycha :) .

05.06.2006
08:43
smile
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

05.06.2006
08:52
smile
[4]

garrett [ realny nie realny ]

05.06.2006
08:58
smile
[5]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ice, a nazywamy?

05.06.2006
09:02
[6]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Bo rozsławił wizerunek Polaków na świecie gdy w Australii nazwali górę jego nazwiskiem.

Teraz rozpisz to na dwie strony A4 i masz gotową pracę.

05.06.2006
09:09
[7]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

Ehhh, rozprawka ... wspaniała rzecz :) piszesz byle co luźno związane z tematem, nie ma kluczy jak na maturach z polaka, pełna swoboda :]

Ice >> popieram pomysł Mephistophelesa :] pewnie dostaniesz max 4 ale jeśli napiszesz że Kościuszko niesprawiedliwie nazywany jest bohaterem narodowym i to jakos sensownie uzasadnisz dostaniesz 5 ^^

05.06.2006
09:13
[8]

*Ice* [ Pretorianin ]

Dobra pisze z głowy... ale moze z tego niemiła rzecz wyjsć ;p

05.06.2006
09:14
[9]

gladius [ Subaru addict ]

Kościuszko wielkim bohaterem był.

05.06.2006
09:34
[10]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

Napisz, że Polska potrzebuje jakichkolwiek bohaterów narodowych w czasach, gdy bramkarz reprezentacji narodowej szmaty puszcza. Kościuszko na pewno by nie puścił.

05.06.2006
09:40
smile
[11]

Lechiander [ Wardancer ]

Kościuszko na pewno by nie puścił.
OMG...

A Kopernik była kobietą...

05.06.2006
09:47
[12]

*Ice* [ Pretorianin ]

Dobra coś tam nawymyslałem :D

05.06.2006
09:49
[13]

wysiu [ ]

Kosciuszko nauczyk Chucka Norrisa kopac.
Jedynie wielki amerykanski hero Brian Boytano moglby sie z nim mierzyc.

05.06.2006
09:49
[14]

*Ice* [ Pretorianin ]

lol

05.06.2006
10:56
smile
[15]

ronn [ moralizator ]

Kościuszko? Pierwsze słysze. Widac jak wyszla nam refora edukacji. Czego oni ucza w tych szkolach.

05.06.2006
13:04
smile
[16]

toolish [ Kill 'Em All ]

Napisz, że nie powinniśmy go nazywać bohaterem narodowym tylko rzezimieszkiem narodowym i prototypem polskie kibica XXI wieku - nawali się i idzie się bić.

05.06.2006
13:15
[17]

Squall [ Centurion ]

Przeczytaj "Wokół sporow i polemik" J. Łojka a dowiesz sie ze Kosciuszko wcale takim wielkim bohaterem nie byl. Ja osobiscie za ta postacia nie przepadam, co nie znaczy ze nie zrobil nic dla Polski - wrecz przeciwnie poprowadzil pierwszy w historii zryw narodowy, a bitwa pod Maciejowicami i upadek insurekcji wynikl raczej z jego bledu niz z przewagi Rosjan - jak to ladnie opisuja historycy mial chwilowe zacmienie swojego geniuszu ktory pokazal podczas walki o niepodleglosc USA i budowa umocnien w Warszawie podczas insurekcji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.