GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybór telefonu.

05.06.2006
00:42
smile
[1]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Wybór telefonu.

Witam
Chciałbym sobie zakupić komórke. Najlepiej do 300zł.
Musi mieć takie funkcje jak:
-podczerwień,
-bluetooch
-aparat cyfrowy z możliwością nagrywania filmów (lepiej troszkę lepszy)
Mp3 nie musi mieć.
Bardzo mi się podoba T630 ale on nie ma możliwości nagrywania filmów..
Więc proszę was o rade który telefon wybrać.Najlepiej nowy.
Bardziej jestem skłonny do stajni Noki niż SonyEricsona ;)
Zapomniałem dodać ,że telefon ma być w miare modny,letki, i ładny ;)
PS. Nie piszcie nic o K300i ;)
Pozdrawiam

05.06.2006
00:50
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Odpuść sobie t630. Nie dość, że tandetny, to skoro zależy ci na aparacie... Przyjmij, że t630 aparatu nie ma. Aparaty w SE zaczynają się ok modelu k750i (chyba, że 300 ma ten sam).

05.06.2006
09:01
[3]

BBC BB [ massive attack ]

k300i byłby dobrym wyborem, ale jeśli nie chcesz to może... N6020?

05.06.2006
15:55
smile
[4]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

upuje..
Najbardziej chodzi mi o Irde,bluetocha i możliwość nagrywania filmów ..

05.06.2006
15:57
smile
[5]

tygrysek [ behemot ]

takie rzeczy to tylko w erze

05.06.2006
16:10
smile
[6]

Flet [ Fletomen ]

No to Nokia 7650. Tylko, że to straszny kombajn. Kumpel ma i jest zadowolony. 4 tys. kolorów ale zdjecia wychodza miód, Irda, bluetoch, Kamera, Symbian itp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.