
Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Wybór telefonu.
Witam
Chciałbym sobie zakupić komórke. Najlepiej do 300zł.
Musi mieć takie funkcje jak:
-podczerwień,
-bluetooch
-aparat cyfrowy z możliwością nagrywania filmów (lepiej troszkę lepszy)
Mp3 nie musi mieć.
Bardzo mi się podoba T630 ale on nie ma możliwości nagrywania filmów..
Więc proszę was o rade który telefon wybrać.Najlepiej nowy.
Bardziej jestem skłonny do stajni Noki niż SonyEricsona ;)
Zapomniałem dodać ,że telefon ma być w miare modny,letki, i ładny ;)
PS. Nie piszcie nic o K300i ;)
Pozdrawiam
gladius [ Subaru addict ]
Odpuść sobie t630. Nie dość, że tandetny, to skoro zależy ci na aparacie... Przyjmij, że t630 aparatu nie ma. Aparaty w SE zaczynają się ok modelu k750i (chyba, że 300 ma ten sam).
BBC BB [ massive attack ]
k300i byłby dobrym wyborem, ale jeśli nie chcesz to może... N6020?

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
upuje..
Najbardziej chodzi mi o Irde,bluetocha i możliwość nagrywania filmów ..

tygrysek [ behemot ]
takie rzeczy to tylko w erze

Flet [ Fletomen ]
No to Nokia 7650. Tylko, że to straszny kombajn. Kumpel ma i jest zadowolony. 4 tys. kolorów ale zdjecia wychodza miód, Irda, bluetoch, Kamera, Symbian itp.