GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ACDsee+ resize kilkunastu folderów

04.06.2006
23:32
[1]

AMDD [ Dwory Unia ]

ACDsee+ resize kilkunastu folderów

Właśnie zgrałem sobie wszystkie zdjęcia w max rodzielczościach na płyty i teraz potrzebuje. Wszystkie te, które mam na komputerze zresizować na niższe rozdzielczości. Jednak nie wiem jak zrobić to z kilkunastoma folderami naraz. Jakieś propozycje?

05.06.2006
00:09
[2]

ronn [ moralizator ]

AMDD >> Irfan View, Batch Conversion. Zawartosci folderow dodajesz do listy, ustawiasz jakos, rodzialke w advanced "preserve aspect ratio" i klikasz start.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.