GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BF Vietnam

04.06.2006
23:24
[1]

Marcinkiewiczius [ Pretorianin ]

BF Vietnam

Bedzie mi chodzic BF Vietnam??
Moj sprzet to :

AMD Duron 850 MHZ
GeForce 4 400 MX
256mb ram


chodzi mi cod 2, far cry , nfsmw


ODPISZCIE!!

04.06.2006
23:40
smile
[2]

bart-2 [ Konsul ]

:| cod 2 co chodzi ? :|, chyba masz z 10 fps-ów.
a powracając do pytania, to przypuszczam że jeśli ci sie nawet uruchomi gra to będzie troche ścinać :)

04.06.2006
23:42
[3]

Anduril [ Konsul ]

nie

04.06.2006
23:44
[4]

Maxblack [ MT ]

cod 2 chodziło akurat prawie na wszystkich kompach bardzo ładnie :).

A BF Vietnam miał nawet problemy z GF4 Ti, więc nie ma sensu się męczyć.

04.06.2006
23:50
smile
[5]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Tez mam 256 ram ale reszte nieporownywalna do twojego kompa i chodzi nawet gladko ale po dluzszym czasie ramy sie koncza i winek zrzuca:P

05.06.2006
00:32
smile
[6]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

BF Vietnam, hmmm to były czasy :) Bardzo mnie denerwowała tylko fizyka postaci, strzelasz z wyżutni z helikoptera w typa a on najpierw na kolana a potem plask twarzą w ziemie, smiesznie to wyglądało ale gra dobra jest, tak jak każda z seri Battlefield, w pierwszą część też nieźle naparzałem :) Mam nadzieje że nie zwalą nowej części, z filmików wygląda średnio.

05.06.2006
09:13
[7]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Weś se jaj nierob, na takim sprzecie napewno niechodzi ci COD2, Far Cry czy NFSMW, BF Vietnam terz ci niepójdzie, niespełniasz nawet minimalnych wymagań.

05.06.2006
09:40
[8]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

Mi nawet COD2 nie działa (wina karty graficznej) i tnie FarCry

dla ciekawych mam w syngaturze opis kompa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.