
lucjancom [ Centurion ]
Sterydy
waszym zdaniem jaki steryd jest najbezpiecznieszym i jednoczesnie dajacym dobre efekty (masa i sila) ? proszę o odp.
aha i bez głupich odpowiedzi....

system failure [ Junior ]
Spoko.
Żadna odpowiedź nie przebije głupoty pytania.
hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]
www.sfd.pl
sterydom mowimy nie, cwicz normalnie + odzywki i juz...

lucjancom [ Centurion ]
o booooże a czy ja cos napisalem ,że mam zamiar to brać!!!otrzasnijcie sie ludziska!wiedza o tych srodkach to jedno a branie to drugie.do hohner111 dzieks za strone poczytam.wiecej dystansu mniej bulwersu
matisf [ X ]
system failure -> nie ma glupich pytani moga byc tylko glupie odpowiedzi....

techi [ Legend ]
matisf-> To samo powiedział pewien profesor do studentów, na co otrzymał pytanie:
"Czy jeśli stane na torach, złapię się rękoma trakcji to pojade jak tramwaj?" ;)

Mati176 [ California ]
Do autora wątku.
A oglądałes film "Koks po polsku" ? :D
kloszard [ Chor��y ]
bierzesz ... boli to i tamto jak nie odłozysz w odpowiednim czasie to w wieku 30 lat kumple będą się cieszyli sprawnym "sprzętem" a tobie już nie bedzie drygał, bez roznicy czy stosujesz odblok czy też nie. Jak oczywiście przed tym nie wysiądzie wątroba, serducho itd. (wtedy piach) Przestajesz brać spada szybciej niż okres w którym zarobiłes na ten kox, odsyłam tak jak koledzy wyzej na sfd.pl tam jest dział doping i na pewno doradzą.

alpha4175 [ Jeep Driver ]
Sterydom mówimy NIE!

N2 [ negroz ]
Mati ---> no własnie!