GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterydy

04.06.2006
23:14
smile
[1]

lucjancom [ Centurion ]

Sterydy

waszym zdaniem jaki steryd jest najbezpiecznieszym i jednoczesnie dajacym dobre efekty (masa i sila) ? proszę o odp.

aha i bez głupich odpowiedzi....

04.06.2006
23:16
smile
[2]

system failure [ Junior ]

Spoko.
Żadna odpowiedź nie przebije głupoty pytania.

04.06.2006
23:19
[3]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

www.sfd.pl

sterydom mowimy nie, cwicz normalnie + odzywki i juz...

04.06.2006
23:33
smile
[4]

lucjancom [ Centurion ]

o booooże a czy ja cos napisalem ,że mam zamiar to brać!!!otrzasnijcie sie ludziska!wiedza o tych srodkach to jedno a branie to drugie.do hohner111 dzieks za strone poczytam.wiecej dystansu mniej bulwersu

04.06.2006
23:42
[5]

matisf [ X ]

system failure -> nie ma glupich pytani moga byc tylko glupie odpowiedzi....

04.06.2006
23:52
smile
[6]

techi [ Legend ]

matisf-> To samo powiedział pewien profesor do studentów, na co otrzymał pytanie:
"Czy jeśli stane na torach, złapię się rękoma trakcji to pojade jak tramwaj?" ;)

05.06.2006
00:01
smile
[7]

Mati176 [ California ]

Do autora wątku.
A oglądałes film "Koks po polsku" ? :D

05.06.2006
00:05
[8]

kloszard [ Chor��y ]

bierzesz ... boli to i tamto jak nie odłozysz w odpowiednim czasie to w wieku 30 lat kumple będą się cieszyli sprawnym "sprzętem" a tobie już nie bedzie drygał, bez roznicy czy stosujesz odblok czy też nie. Jak oczywiście przed tym nie wysiądzie wątroba, serducho itd. (wtedy piach) Przestajesz brać spada szybciej niż okres w którym zarobiłes na ten kox, odsyłam tak jak koledzy wyzej na sfd.pl tam jest dział doping i na pewno doradzą.

05.06.2006
10:30
smile
[9]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Sterydom mówimy NIE!

05.06.2006
10:34
smile
[10]

N2 [ negroz ]

Mati ---> no własnie!


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.