GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Acrobat Reader ma taką funkcję?

04.06.2006
22:47
smile
[1]

techi [ Legend ]

Czy Acrobat Reader ma taką funkcję?

Musze wydrukować tablice matematyczne 2x + pare innych rzeczy, a mam tylko 40 kartek.
Pyatnie: Czy Acrobat Reader ma funkcję drukowania stron parzystych i nieparzystych?(chce dwustronnie wydrukować)
Na tym komputerze nie mam zainstalowanej żadnej drukarki i nie mogę sam sprawdzić, bo Acrobat każe mi przedtem zainstalować drukarke;)

Dziękuję:)
EOT

04.06.2006
22:48
[2]

Madril [ I Want To Believe ]

Ma.

04.06.2006
23:13
smile
[3]

Scatterhead [ P ]

jezeli mnie dusza nie myli to powinienes sie zapytac czy sterowniki twojej drukarki maja taka opcje

04.06.2006
23:21
[4]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Scatterhead ma racje. To sa opcje ze sterow drukarki :)

04.06.2006
23:33
smile
[5]

techi [ Legend ]

Nie zrozumieliscie pytania;d
CHodzi mi oto czy program umie drukować np. tylko strony parzyste.
Drukuje wtedy 2-4-6-8 itp.
ja przewracam kartki i drukuje strony nieparzyste;d
I tym sposobem mam 1-2 na jednej kartce 3-4 na nastepnej itd.

04.06.2006
23:56
[6]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

To Ty nie rozumiesz odpowiedzi i tu jest problem.

05.06.2006
00:01
smile
[7]

maciek_ssi [ Frets on Fire ]

Chcesz wydrukować po dwie strony dokumentu (1-2) na jednej stronie kartki i kolejne dwie strony (3-4) na drugiej stronie kartki?

05.06.2006
00:03
[8]

Madril [ I Want To Believe ]

Drukarka nie ma nic do tego. To się ustawia w opcjach drukowania spod Readera, a nie w opcjach samej drukarki. To byłaby głupota, gdyby to zależało tylko od drukarki...

Chyba, że chodzi wam o obustronne drukowanie, automatyczne... Wtedy to co innego... :)

05.06.2006
00:04
[9]

techi [ Legend ]

Rozumiem, tylko raczej wątpie żeby to zależało od sterowników.
maciek->"I tym sposobem mam 1-2 na jednej kartce 3-4 na nastepnej itd." na kartce, nie na stronie kartki.

05.06.2006
00:08
[10]

maciek_ssi [ Frets on Fire ]

No to ogólnie - da się i wcale nie zależy to od sterowników, tylko od programu.

05.06.2006
07:42
[11]

mikmac [ Senator ]

Wiekszosc programow po kliknieciu drukuj przechodzi w opcje sterownikow drukarki (sa wyjatki)
I to wlasnie w sterownikach masz opcje druku dwustronnego. Jak maszynka nie ma duplexera to program wydrukuje parzyste, narysuje jak obrocic kartki i wydrukuje nieparzyste.
Na pewno jest ta opcja w sterownikach, moze jest w samym AR zdublowana, ale raczej nie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.