
techi [ Legend ]
Czy Acrobat Reader ma taką funkcję?
Musze wydrukować tablice matematyczne 2x + pare innych rzeczy, a mam tylko 40 kartek.
Pyatnie: Czy Acrobat Reader ma funkcję drukowania stron parzystych i nieparzystych?(chce dwustronnie wydrukować)
Na tym komputerze nie mam zainstalowanej żadnej drukarki i nie mogę sam sprawdzić, bo Acrobat każe mi przedtem zainstalować drukarke;)
Dziękuję:)
EOT
Madril [ I Want To Believe ]
Ma.

Scatterhead [ P ]
jezeli mnie dusza nie myli to powinienes sie zapytac czy sterowniki twojej drukarki maja taka opcje
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Scatterhead ma racje. To sa opcje ze sterow drukarki :)

techi [ Legend ]
Nie zrozumieliscie pytania;d
CHodzi mi oto czy program umie drukować np. tylko strony parzyste.
Drukuje wtedy 2-4-6-8 itp.
ja przewracam kartki i drukuje strony nieparzyste;d
I tym sposobem mam 1-2 na jednej kartce 3-4 na nastepnej itd.
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
To Ty nie rozumiesz odpowiedzi i tu jest problem.

maciek_ssi [ Frets on Fire ]
Chcesz wydrukować po dwie strony dokumentu (1-2) na jednej stronie kartki i kolejne dwie strony (3-4) na drugiej stronie kartki?
Madril [ I Want To Believe ]
Drukarka nie ma nic do tego. To się ustawia w opcjach drukowania spod Readera, a nie w opcjach samej drukarki. To byłaby głupota, gdyby to zależało tylko od drukarki...
Chyba, że chodzi wam o obustronne drukowanie, automatyczne... Wtedy to co innego... :)
techi [ Legend ]
Rozumiem, tylko raczej wątpie żeby to zależało od sterowników.
maciek->"I tym sposobem mam 1-2 na jednej kartce 3-4 na nastepnej itd." na kartce, nie na stronie kartki.
maciek_ssi [ Frets on Fire ]
No to ogólnie - da się i wcale nie zależy to od sterowników, tylko od programu.
mikmac [ Senator ]
Wiekszosc programow po kliknieciu drukuj przechodzi w opcje sterownikow drukarki (sa wyjatki)
I to wlasnie w sterownikach masz opcje druku dwustronnego. Jak maszynka nie ma duplexera to program wydrukuje parzyste, narysuje jak obrocic kartki i wydrukuje nieparzyste.
Na pewno jest ta opcja w sterownikach, moze jest w samym AR zdublowana, ale raczej nie.