
gruby peres2 [ Centurion ]
Barbie Girl
Tak przeglądając sobie filmiki z nudów można sobie się pośmiać z wykonastwa 2 dziewczyn piosenki o barbie

Viroxis [ Centurion ]
Przegladajac kiedys google video natknąłem się juz na to...szczerze mówiac takie średnie^^

Loiosh [ Generaďż˝ ]
Tez to ostatnio widzialem. Smieszne? Srednio. Ale sympatyczne i pokazuje jak to fajnie byc wariatem:)

Coy2K [ Veteran ]
na tę dziewczynę w zielonym przyjemnie sie patrzyło :)
Xaltorun [ Battousai ]
to jest fajniejsze :)

OzOr [ Generaďż˝ ]
Coy2K ----> Na ta z wiekszym biustem nie>????:)
Coy2K [ Veteran ]
akurat na biust nie zwrocilem uwagi, zeby jakos szczegolnie sie wyroznial, ale buzie to ma milutką :)
kloszard [ Chor��y ]
No panowie przyznam wam racje :) ... milusia nie ma co :)

Loczek [ El Loco Boracho ]
ta w jaśniejszym ubraniu fajna :]
EDIT: heh... dopiero przeczytalem komentarze i zobaczyłem, że dotyczą tej samej uwagi :D

Lucky_ [ god ]
Troche buforowalo :/ Ale ta w zielonym zajebista, tak jak napisal kloszard - milusia :)
Vader [ Senator ]
Chińczycy byli lepsi :)
Loczek [ El Loco Boracho ]
BTW. Barbie Girl to chyba kawałek z największą ilością "teledysków" :D
A najlepszy był co śpiewał koleś z babką, laska była Kenem, a koleś barbie (ona Azjatka napewno, on nie pamietam)
Vader [ Senator ]
Jabyś znalazł linka do tego, to wrzuć :)
Loczek [ El Loco Boracho ]
Vader: ciezka sprawa... szukam, szukam i nic :)
Napewno to z gola mialem ale też nie moge znaleźć :(

Arczens [ Legend ]
Fajniutka ta zielona :D

melkora [ Generaďż˝ ]
Xaltorun ---->
Fakt dużo lepsze

Gaara [ Senator ]
głupie:P

n2n [ Don Kermitto ]
buehehe -->