GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Barbie Girl

04.06.2006
22:03
smile
[1]

gruby peres2 [ Centurion ]

Barbie Girl

Tak przeglądając sobie filmiki z nudów można sobie się pośmiać z wykonastwa 2 dziewczyn piosenki o barbie

04.06.2006
22:06
smile
[2]

Viroxis [ Centurion ]

Przegladajac kiedys google video natknąłem się juz na to...szczerze mówiac takie średnie^^

04.06.2006
22:25
smile
[3]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Tez to ostatnio widzialem. Smieszne? Srednio. Ale sympatyczne i pokazuje jak to fajnie byc wariatem:)

04.06.2006
22:31
smile
[4]

Coy2K [ Veteran ]

na tę dziewczynę w zielonym przyjemnie sie patrzyło :)

04.06.2006
22:31
[5]

Xaltorun [ Battousai ]

to jest fajniejsze :)

04.06.2006
22:33
smile
[6]

OzOr [ Generaďż˝ ]

Coy2K ----> Na ta z wiekszym biustem nie>????:)

04.06.2006
22:38
[7]

Coy2K [ Veteran ]

akurat na biust nie zwrocilem uwagi, zeby jakos szczegolnie sie wyroznial, ale buzie to ma milutką :)

04.06.2006
22:49
[8]

kloszard [ Chor��y ]

No panowie przyznam wam racje :) ... milusia nie ma co :)

04.06.2006
22:52
smile
[9]

Loczek [ El Loco Boracho ]

ta w jaśniejszym ubraniu fajna :]


EDIT: heh... dopiero przeczytalem komentarze i zobaczyłem, że dotyczą tej samej uwagi :D

04.06.2006
22:55
smile
[10]

Lucky_ [ god ]

Troche buforowalo :/ Ale ta w zielonym zajebista, tak jak napisal kloszard - milusia :)

04.06.2006
22:59
[11]

Vader [ Senator ]

Chińczycy byli lepsi :)

04.06.2006
23:01
[12]

Loczek [ El Loco Boracho ]

BTW. Barbie Girl to chyba kawałek z największą ilością "teledysków" :D

A najlepszy był co śpiewał koleś z babką, laska była Kenem, a koleś barbie (ona Azjatka napewno, on nie pamietam)

04.06.2006
23:02
[13]

Vader [ Senator ]

Jabyś znalazł linka do tego, to wrzuć :)

04.06.2006
23:10
[14]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Vader: ciezka sprawa... szukam, szukam i nic :)
Napewno to z gola mialem ale też nie moge znaleźć :(

05.06.2006
01:10
smile
[15]

Arczens [ Legend ]

Fajniutka ta zielona :D

05.06.2006
01:35
smile
[16]

melkora [ Generaďż˝ ]

Xaltorun ---->
Fakt dużo lepsze

05.06.2006
14:08
smile
[17]

Gaara [ Senator ]

głupie:P

05.06.2006
14:30
smile
[18]

n2n [ Don Kermitto ]

buehehe -->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.