GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy będzie 8 tom...

04.06.2006
21:35
[1]

polak111 [ Konsul ]

Czy będzie 8 tom...

Jak myslicie czy J. K. Rowling poleci za kasą i wyda jeszcze 8 tom 9 itd. Harrego Pottera??

04.06.2006
21:37
smile
[2]

szarzasty [ rammsteinick ]

miejmy nadzieję że nie

04.06.2006
21:38
smile
[3]

Loon [ Perfekt ]

Nie, bo w siódmym Harry umrze, troche glupio pisac ksiazki o kims kto nie zyje.
(wyjątek - biografie, ale nie autobiografie ;))

04.06.2006
21:39
smile
[4]

Flet [ Fletomen ]

Nie. Siedem to siedem nie ?

05.06.2006
16:27
smile
[5]

SzymX_09 [ Centurion ]

Mi sie wydaje, że Harry i Voldemort skasują sie nawzajem albo Harry zabije Voldemorta i wtedy ożyją wszyscy ,którzy zgineli z jego ręki

05.06.2006
16:30
[6]

*Ice* [ Pretorianin ]

A 8 tom to bedzie "Johnson Potter : nastepne pokolenie :P" oczyście ten Johnson to syn HP :)

05.06.2006
16:38
smile
[7]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Oby nie ---- siedem to i tak o te siedem za dużo

05.06.2006
16:40
[8]

*Ice* [ Pretorianin ]

Ale ludzie na to idą ;]

05.06.2006
16:42
[9]

Matt [ I Am The Night ]

Nie wiem dlaczego tak sadzisz Maniak ...prawdopodobnie dlatego ze nie przeczytales ani jednego, a jedynie widziaes denne ekranizacje. Co nie zmienia faktu, ze 7 tomow to bedzie dosc, bo jesli autorka utrzyma tendencje do "zmroczniania" akcji, to w 8, najdalej 9 tomie musielibysmy juz czytac o hekatombach i holokauscie. ;)

05.06.2006
16:50
[10]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Matt---> to jest tylko moja subiektywna ocena.
Nie przeczytałem żadnej części ani nie obejrzałem żadnej ekranizacji. Nie mam nic przeciwko osobom czytującym tę sage. Mnie osobiście nie pasuje tematyka i nie urzekła mnie pani J. K. Rowling
w swoim dziele Chory Portier.

05.06.2006
16:51
[11]

Erynia [ Pretorianin ]

Mam nadzieje ze nie..:)

05.06.2006
16:54
[12]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

wątpie... ale chciałbym...

05.06.2006
16:55
smile
[13]

Janczes [ You'll never walk alone ]

7 to magiczna liczba i niech tak zostanie ;)
Chodz w sumie mógłbym jeszcze poczytać...... ;)

05.06.2006
16:57
[14]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Wystarczy siedem. Co za dużo to nie zdrowo. Zresztą gdyby były kolejne tomy to już nie miałby kto ginąć :]

05.06.2006
17:14
smile
[15]

polak111 [ Konsul ]

Golem --> Od przybytku głowa nie boli :PP ( tak na ripostę)

05.06.2006
17:31
smile
[16]

darek_dragon [ 42 ]

Mam nadzieję, że Rowling nie wyda 8 tomu Harry'ego Pottera, tylko po 7. zabierze się za pisanie czegoś nowego. Bo pomysły ma dobre, a i styl nienajgorszy (do książek rozrywkowych się nadaje ;).

05.06.2006
17:47
smile
[17]

cycu2003 [ Legend ]

Prawdopodobnie gdyby nie harry potter wiekszość dzieci słyszałoby o czytaniu ksiązek z opowieści rodziców

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.