
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Dziś koncert Depeche Mode -- 22:20
O godzinie 22:20 bedzie mozna obejzec dzieki koncert Depeszów Rock Am Ring :)
Goozys[DEA] [ Solid Security ]
Będzie taka sama kupa z sygnałem jak podczas koncertu Metallici? :P
anen [ Clone Gaming Studios ]
A nie lepiej powiedziec ze na mtv i mtv2 leci :) Znaczy sie Live ( z reklamami ) :D
Oiolosse [ Konsul ]
Swietna jakosc... Dzwiek rewelacja...