GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziś koncert Depeche Mode -- 22:20

04.06.2006
19:40
smile
[1]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Dziś koncert Depeche Mode -- 22:20

O godzinie 22:20 bedzie mozna obejzec dzieki koncert Depeszów Rock Am Ring :)

04.06.2006
19:55
[2]

Goozys[DEA] [ Solid Security ]

Będzie taka sama kupa z sygnałem jak podczas koncertu Metallici? :P

04.06.2006
20:00
[3]

anen [ Clone Gaming Studios ]

A nie lepiej powiedziec ze na mtv i mtv2 leci :) Znaczy sie Live ( z reklamami ) :D

05.06.2006
00:11
[4]

Oiolosse [ Konsul ]

Swietna jakosc... Dzwiek rewelacja...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.