
rymka [ Junior ]
RadioPositiVe.pl - posluchajcie, dzisiaj wywiad z zespolem HURT :)
Witam serdecznie!
Zapraszam wszystkich zainteresowanych wroclawskim zespolem HURT do wysluchania audycji Band-i-Ta dzisiaj od 22:00. Zostanie tam wyemitowany wywiad przeprowadzony z Mackiem Kurowickim, wokalista tejze grupy :)
Mozliwe, ze wolicie bardziej grindowe granie, reggae, punk, a moze po prostu rock? Tez znajdziecie u nas cos dla siebie :) zapraszam na strone - jest tam odnosnik do sluchania radia, newsy, koncerty... z prawej strony jest miedzy innymi spis audycji, wiec mozecie zajrzec do rozkladu jazdy co mogloby wam podpasowac :) a gdy nie ma audycji, to gra autopilot w ktorym slychac muze promowana przez nasza stacyjke;)))
A jesli chcielibyscie nadawac, macie pomysl na audycje, jestescie systematyczni i lubicie mniej znana muzyke, ktora warto polecic innym, zgloscie sie do nas, bo nabor na prezenterow jest u nas permanentny ;)))
namiary sa dostepne na stronie, ale jakby co, to zapraszam pod e-maile [email protected] i [email protected] :)
Pozdrawiam serdecznie, zapraszam do sluchania :)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
zapraszamy do sluchania wlasnie teraz :)
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
U mnie nie działa.

Paul12 [ Buja ]
U mnie też :/ A szkoda, bo Hurt to jeden z moich ulubionych polskich zespołów...
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
sprobujecie link bezposredni do odsluchu bo 15 sluchaczy jest teraz na 100% i dzial im
Radziu_1990 [ Konsul ]
mi działa -> :P

rymka [ Junior ]
Hej, dzieki wszystkim ktorzy sluchali, a jesli ktos nie mogl - Didier zgral ten wywiad i na dniach bedzie on wrzucony na jakis serwer i podamy adresik... no i nie zgralo sie z przyczyn technicznych moje gadanie, nio ale bedzie wywiad z Mackiem :) Nie wiem czemu niektorym nie odtwarzalo, bo innym odtwarzalo :( W kazdym razie pozdrawiam serdecznie :>
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
byly wczoraj male problemy ze zgraniem audycji, bo jakies bledy sie pojawily i nie udsalo sie tego zrobic tak jak trzeba wiec udostepniam tylko sam wywiad (sorki za slaba jakosc):
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
upik dla zainteresowanych ;)