GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RadioPositiVe.pl - posluchajcie, dzisiaj wywiad z zespolem HURT :)

04.06.2006
19:34
smile
[1]

rymka [ Junior ]

RadioPositiVe.pl - posluchajcie, dzisiaj wywiad z zespolem HURT :)

Witam serdecznie!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych wroclawskim zespolem HURT do wysluchania audycji Band-i-Ta dzisiaj od 22:00. Zostanie tam wyemitowany wywiad przeprowadzony z Mackiem Kurowickim, wokalista tejze grupy :)

Mozliwe, ze wolicie bardziej grindowe granie, reggae, punk, a moze po prostu rock? Tez znajdziecie u nas cos dla siebie :) zapraszam na strone - jest tam odnosnik do sluchania radia, newsy, koncerty... z prawej strony jest miedzy innymi spis audycji, wiec mozecie zajrzec do rozkladu jazdy co mogloby wam podpasowac :) a gdy nie ma audycji, to gra autopilot w ktorym slychac muze promowana przez nasza stacyjke;)))

A jesli chcielibyscie nadawac, macie pomysl na audycje, jestescie systematyczni i lubicie mniej znana muzyke, ktora warto polecic innym, zgloscie sie do nas, bo nabor na prezenterow jest u nas permanentny ;)))
namiary sa dostepne na stronie, ale jakby co, to zapraszam pod e-maile [email protected] i [email protected] :)

Pozdrawiam serdecznie, zapraszam do sluchania :)

04.06.2006
22:05
[2]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

zapraszamy do sluchania wlasnie teraz :)

04.06.2006
22:07
[3]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

U mnie nie działa.

04.06.2006
22:12
smile
[4]

Paul12 [ Buja ]

U mnie też :/ A szkoda, bo Hurt to jeden z moich ulubionych polskich zespołów...

04.06.2006
22:14
[5]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

sprobujecie link bezposredni do odsluchu bo 15 sluchaczy jest teraz na 100% i dzial im

04.06.2006
22:30
[6]

Radziu_1990 [ Konsul ]

mi działa -> :P

05.06.2006
00:23
smile
[7]

rymka [ Junior ]

Hej, dzieki wszystkim ktorzy sluchali, a jesli ktos nie mogl - Didier zgral ten wywiad i na dniach bedzie on wrzucony na jakis serwer i podamy adresik... no i nie zgralo sie z przyczyn technicznych moje gadanie, nio ale bedzie wywiad z Mackiem :) Nie wiem czemu niektorym nie odtwarzalo, bo innym odtwarzalo :( W kazdym razie pozdrawiam serdecznie :>

05.06.2006
12:27
[8]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

byly wczoraj male problemy ze zgraniem audycji, bo jakies bledy sie pojawily i nie udsalo sie tego zrobic tak jak trzeba wiec udostepniam tylko sam wywiad (sorki za slaba jakosc):

05.06.2006
16:51
[9]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

upik dla zainteresowanych ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.