
Aristos [ Pretorianin ]
Polacy trzecią nacją w Europie z najwyższym IQ !! :)
- jeszcze żebyśmy piłkarzy nieco lepszych mieli ;)

Loon [ Perfekt ]
Bo to prawda - i choć tego po forum często nie widać ;) - to Polacy na tle innych narodowości europejskich wypadają na serio baaaardzo przyzwoicie. A na tle Amerykanów to już w ogole... :).

Ancient_Druid [ Pretorianin ]
Fajnie, choć patrząc na niektóre wątki to nie wiem skąd tak wysoki wynik:P

Kompo [ by AI ]
Holendrzy drudzy?
mirencjum [ operator kursora ]
To moja zasługa !

techi [ Legend ]
Holendrzy są wykształconym narodem, ale czy najinteligentniejszym?:P

Janczes [ You'll never walk alone ]
Bo to prawda - i choć tego po forum często nie widać -- LOL :D
Co do tematu to przecież mamy Dode najinteligentniejsza blondynke w Europie więc czym sie martwić ??
Praetor [ Generaďż˝ ]
Holendrzy i NIemcy sa niewiele madrzejsi od nas.

yuppie [ Generaďż˝ ]
Gdyby mnie nie było, w rankingu bylibyśmy pewnie między Serbią a Czarnogórą ;)

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]
44 lata kombinowania jak zdobyć papier toaletowy nie poszły na marne!

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Wyniki wyborow potwierdzaja wszystko!
Andrewlee [ BFXXJ ]
Jescze wychodzi na to, ze mozemy podbic wszystkie nacje w Europie z wyjatkiem Niemcow i Holendrow :) (na dole artykulu napisali ze zazwyczaj srednie IQ przeklada sie na wygrana w konflikcie militarnym)
Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]
Andrewlee --> Jasne, w końcu mamy jeden myśliwiec F-16.

Leilong [ Generaďż˝ ]
To się co roku zmienia>
W 1. tvnowskim konkursie mieliśmy chyba 101, w 2. już 91, a 3. nie zorganizowali bo się bali.

BukE [ Płetwonurek ]
Nareszcie okazalo sie jacy Rosjanie to myslacy narod.
Fett [ Avatar ]
BukE - ale sprzęt militarny produkują lepszy! :P
Pozatym Holendrzy i Niemcy mają tyle samo, wiec mozemy uważać że jesteśmy drudzy :)
Isam [ Senator ]
proponuje zmierzyc srednia na forum zobacyzmy czy bylyby powody do zadowolenia :D

Gaara [ Senator ]
YEA;)
Gaara [ Senator ]
Polacy na 2 miejscu bo te pierwsze dwa są xekwo:D
Oiolosse [ Konsul ]
Co nie zmienia faktu, ze ta srednia jest niska :>
Minas Morgul [ Senator ]
No to jeszcze kilka lat i będą zamieszki na granicy polsko-chinskiej.

bekas86 [ Blaugranczyk ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4895362
Vader [ Senator ]
Przebadali chyba tylko nasza kadrę naukową.
Bo sądząc po wyniku wyborów politycznych.... nie chce mi się w tą inteligencję wierzyć.
Attyla [ Flagellum Dei ]
Vader
consuesudo altera natura
Polactwo przyzwyczaiło się poprostu do komuny
BBC BB [ massive attack ]
Gdyby nie coniektórzy tutaj, mielibyśmy 116 :D
Caine [ Książę Amberu ]
Nareszcie jakiś balsam na narodowe kompleksy

^quqoch^ [ Patryk ]
Brawo, Narodzie. Jeszcze tylko myśleć w dobrym kierunku i już będzie oK :) .