GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polacy trzecią nacją w Europie z najwyższym IQ !! :)

04.06.2006
18:14
smile
[1]

Aristos [ Pretorianin ]

Polacy trzecią nacją w Europie z najwyższym IQ !! :)

- jeszcze żebyśmy piłkarzy nieco lepszych mieli ;)

04.06.2006
18:20
smile
[2]

Loon [ Perfekt ]

Bo to prawda - i choć tego po forum często nie widać ;) - to Polacy na tle innych narodowości europejskich wypadają na serio baaaardzo przyzwoicie. A na tle Amerykanów to już w ogole... :).

04.06.2006
18:20
smile
[3]

Ancient_Druid [ Pretorianin ]

Fajnie, choć patrząc na niektóre wątki to nie wiem skąd tak wysoki wynik:P

04.06.2006
18:21
smile
[4]

Kompo [ by AI ]

Holendrzy drudzy?

04.06.2006
18:22
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

To moja zasługa !

04.06.2006
18:23
smile
[6]

techi [ Legend ]

Holendrzy są wykształconym narodem, ale czy najinteligentniejszym?:P

04.06.2006
18:25
smile
[7]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Bo to prawda - i choć tego po forum często nie widać -- LOL :D

Co do tematu to przecież mamy Dode najinteligentniejsza blondynke w Europie więc czym sie martwić ??

04.06.2006
18:26
[8]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Holendrzy i NIemcy sa niewiele madrzejsi od nas.

04.06.2006
18:29
smile
[9]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Gdyby mnie nie było, w rankingu bylibyśmy pewnie między Serbią a Czarnogórą ;)

04.06.2006
18:29
smile
[10]

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]

44 lata kombinowania jak zdobyć papier toaletowy nie poszły na marne!

04.06.2006
18:30
smile
[11]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Wyniki wyborow potwierdzaja wszystko!

04.06.2006
18:39
[12]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Jescze wychodzi na to, ze mozemy podbic wszystkie nacje w Europie z wyjatkiem Niemcow i Holendrow :) (na dole artykulu napisali ze zazwyczaj srednie IQ przeklada sie na wygrana w konflikcie militarnym)

04.06.2006
18:40
[13]

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]

Andrewlee --> Jasne, w końcu mamy jeden myśliwiec F-16.

04.06.2006
18:42
smile
[14]

Leilong [ Generaďż˝ ]

To się co roku zmienia>
W 1. tvnowskim konkursie mieliśmy chyba 101, w 2. już 91, a 3. nie zorganizowali bo się bali.

04.06.2006
18:43
smile
[15]

BukE [ Płetwonurek ]

Nareszcie okazalo sie jacy Rosjanie to myslacy narod.

04.06.2006
18:58
[16]

Fett [ Avatar ]

BukE - ale sprzęt militarny produkują lepszy! :P

Pozatym Holendrzy i Niemcy mają tyle samo, wiec mozemy uważać że jesteśmy drudzy :)

04.06.2006
19:02
[17]

Isam [ Senator ]

proponuje zmierzyc srednia na forum zobacyzmy czy bylyby powody do zadowolenia :D

05.06.2006
14:12
smile
[18]

Gaara [ Senator ]

YEA;)

05.06.2006
14:13
[19]

Gaara [ Senator ]

Polacy na 2 miejscu bo te pierwsze dwa są xekwo:D

05.06.2006
14:15
[20]

Oiolosse [ Konsul ]

Co nie zmienia faktu, ze ta srednia jest niska :>

05.06.2006
14:23
[21]

Minas Morgul [ Senator ]

No to jeszcze kilka lat i będą zamieszki na granicy polsko-chinskiej.

05.06.2006
14:40
smile
[22]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4895362

05.06.2006
14:55
[23]

Vader [ Senator ]

Przebadali chyba tylko nasza kadrę naukową.

Bo sądząc po wyniku wyborów politycznych.... nie chce mi się w tą inteligencję wierzyć.

05.06.2006
15:29
[24]

Attyla [ Flagellum Dei ]

Vader
consuesudo altera natura
Polactwo przyzwyczaiło się poprostu do komuny

05.06.2006
15:30
[25]

BBC BB [ massive attack ]

Gdyby nie coniektórzy tutaj, mielibyśmy 116 :D

05.06.2006
15:38
[26]

Caine [ Książę Amberu ]

Nareszcie jakiś balsam na narodowe kompleksy

05.06.2006
15:39
smile
[27]

^quqoch^ [ Patryk ]

Brawo, Narodzie. Jeszcze tylko myśleć w dobrym kierunku i już będzie oK :) .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.