
techi [ Legend ]
Rozwiąż rebus :D
;)
Mam nadzieję, ze nie było;)

zarith [ ]
rotfl

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
hahha dobre

Xaltorun [ Battousai ]
ołnd !! :D dobre dobre :D

Foks!k [ Medyk ]
rotfl

darek_dragon [ 42 ]
Roman ci w dupę
Zgadłem? :)

Loon [ Perfekt ]
średnio smieszne,
poza tym widzialem to juz :)

Łysack [ Mr. Loverman ]
<==
a mnie śmieszy, najbardziej jego mina:D

Grungowiec [ LENIWIEC ]
dobre :D

marcin1234567890 [ Legionista ]
hahaha dobre ale widzialem lepsze ;)
Erynia [ Pretorianin ]
dobre.. ale widzialam lepsze..

davids89 [ Pretorianin ]
ROTFL

tsunami [ Made in USA ]
ROTFL Czy ten czlowiek kiedykolwiek wyglada inaczej ? :D
Herman_ [ Pretorianin ]
buehehe dobre ;)

TyTuSPL [ United! Man United! ]
mocne :D

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Hahaha

zoor!n [ No Named Writer ]
Hahahahaha!

Sznapi [ Parufka ]
Buahahaha!!!

siwCa [ bananowy kochanek ]
hehe dobre :)

Arxel [ Speedcuber ]
hehehe
owens [ Pretorianin ]
Dobry ale ja mam lepszy :)
polewka :P

Radziu_1990 [ Konsul ]
pierwszy widziałem, obydwa świetne :D

Scatterhead [ P ]
ołnd

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ahahahaha oba rebusy mnie rozwaliły :)
edit:
jak macie jeszcze jakieś to się pochwalcie :)

Maxblack [ MT ]
eheheh ;D
Korgan [ smutno ]
nie moge rozwiazac tego drugiego:D co powinno być za pierwszym zdjeciem?:D

techi [ Legend ]
Jeśli bierzemy pod uwagę cytat z "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"
to powinno być

Caine [ Książę Amberu ]
Śmieszy po pieciu piwach
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Korgan:
Korgan [ smutno ]
oo dzieki teraz już pasuje :]

bECKy [ Konsul ]
ROTFL'n'LOL :D

Janczes [ You'll never walk alone ]
Zarabiste!!
Radaar [ Skazany na Shawshank ]
uderzajace podobienstwo :)

snopek9 [ Morra ]
dobre

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
zarzućcie jakiś inny rebusik :) albo chociaż dajcie jakąś podpowiedź do zrobienia własnego ^^

gofer [ ]

gofer [ ]

xion [ Generaďż˝ ]
Bueheheh :D dobre :D

mrEdDi [ Furious Angel ]
ale łzy xD

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]
LOL! xD

Hitmanio [ Legend ]
Hehe oba rebusy i oba zdjęcia są dobre :)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
z dziubkiem jest super :D

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
<--- pierwszy
qweks [ Spy from Thrillerland ]
:/