GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co Lara Croft chciała przekazać czytelnikom GRY-OnLine... :)))

04.06.2006
00:50
smile
[1]

Misza [ Prefekt ]

Co Lara Croft chciała przekazać czytelnikom GRY-OnLine... :)))

W piątkowy wieczór miałem duża przyjemność posiedzieć na spokojnie i porozmawić o tym i o owym z Karimą Adebibe - czyli modelką wcielającą się aktualnie w Larę Croft. Pełny wywiad, jak i relację z piątkowej imprezy w warszawskiej Fabryce Trzciny znajdziecie na początku tygodnia na naszych stronach.

Już dzisiaj natomiast z przyjemnościa przekazuję Wam pozdrowienia od Lary... (widoczne na kolejnych fotkach :)))

04.06.2006
00:51
smile
[2]

Misza [ Prefekt ]

04.06.2006
00:51
smile
[3]

Misza [ Prefekt ]

04.06.2006
00:52
smile
[4]

foxx [ lisek ]

Fajna koszulka.

04.06.2006
00:54
smile
[5]

Kompo [ by AI ]

Ona i tak pewnie nie zrozumiała co tam pisało, więc mogliście jej napisać coś 'fajniejszego'. ;)

04.06.2006
00:54
[6]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

fajne literki ma :P

04.06.2006
00:54
smile
[7]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Misza a widziales jak zaklada ta koszulke?

04.06.2006
00:56
smile
[8]

Kompo [ by AI ]

To Misza jej zakładał. ;)

04.06.2006
00:57
smile
[9]

Flyby [ Outsider ]

..koszulka też fajna

04.06.2006
00:57
smile
[10]

Yo5H [ Jackpot! ]

ladne ma oczy

04.06.2006
00:57
smile
[11]

Victor Sopot [ Konsul ]

Holy mother of God !

04.06.2006
01:00
smile
[12]

Loon [ Perfekt ]

Kompo - prędzej zdejmował ;).
No fajnie, fajnie ;). Co prawda w ogole mnie te Laro-modelki nie kręcą, ale Tomb Raider: Legend lada dzien wpadnie w moje łapki :P.

04.06.2006
01:00
smile
[13]

Lechiander [ Wardancer ]

Misza!!! :-)))

04.06.2006
01:01
smile
[14]

Bobuch [ 13.09.1996 ]

nie trzeba słów ;)

04.06.2006
01:01
smile
[15]

Misza [ Prefekt ]

Kompo ---> no nie do końca - tekst musiał być wcześniej "klepnięty" przez osobę z Eidosa...

hopkins ---> no aż tak dobrze to nie miałem :))))

dodam uczciwie, że moim subiektywnym zdaniem live prezentuje się ona znacznie korzystniej niż na zdjęciach reklamowych...

04.06.2006
01:02
smile
[16]

LooZ^ [ be free like a bird ]

Czy mi sie zdaje czy to "tylko" naklejka? ;) Jesli tak to czy misza osobiscie naklejal ja w tym dosyc strategicznym miejscu? ;)

ps. No dobra, nie widzialem posta powyzej w czasie pisania ;)

04.06.2006
01:03
smile
[17]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Farciarz ;] A koszulka b. fajna ;)

hopkins, Kompo --> ROTFL!

04.06.2006
01:03
smile
[18]

Kompo [ by AI ]

Po co tracić hajs na koszulki, mogliście jej na skórze to napisać. ;)

04.06.2006
01:04
smile
[19]

Loon [ Perfekt ]

Aha, powiem szczerze, ze tekst, ktory jest wypukły źle sie czyta.

04.06.2006
01:05
smile
[20]

QrKo [ Bolshoi Booze ]

Koszulka powinna byc biala i mokra.

04.06.2006
01:05
smile
[21]

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]

No no, cycki ma niezłe. Ja też pozdrawiam Larę.

04.06.2006
01:06
smile
[22]

Misza [ Prefekt ]

---> Loon.... TAKI wypukły tekst... .to tak jak alfabet Braila.. najlepiej czytać przesywając po nim rękoma :))))

04.06.2006
01:06
smile
[23]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

łał Misza, udało ci sie zagadać do Lary? :D


stary zapraszam do "Jak Pocieszyć Dziewczynę" myśle ze ze swoim doświadczeniem tam sie przydasz ^^

Looz - owszem to tak na 80% zwykła naklejka. Wydruk Ekosolventowy, bądź cyfrowy na bezbarwnej folii samoprzylepnej. Ew. Może to być flex, ale nie słyszałem o bezbarwnym, więc obstawia ta pierwszą możliwość :]


pozatym ta panienka jest... no cóż... niczym nadzwyczajnym sie nie wyróżnia poza dużymi eee... reflektorami pod naklejką ;)

04.06.2006
01:07
smile
[24]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Btw. powinna tez miec firmowe spodenki, np. 'a szczegolnie podrawiam nastepujacych uzytkownikow...' i tu (KROTKA) lista :P

04.06.2006
01:07
smile
[25]

N2 [ negroz ]

Fajną ma klate :)

04.06.2006
01:07
smile
[26]

Bigkangoo [ Not For All ]

Nice :)

04.06.2006
01:08
smile
[27]

Loon [ Perfekt ]

Misza - trzeba było narzekać głosno, ze zapomniales okularow, a nie wiesz czy dobry tekst dałeś :P. A tak w ogole to wlasnie tym watkiem obaliles chyba mit Stansona na forum. Coś Ty najlepszego narobił?! :D

04.06.2006
01:09
smile
[28]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Loon --> Stansonowi zawsze pozostaje jeszcze Anżelina Żoli ;)

04.06.2006
01:09
smile
[29]

Lechiander [ Wardancer ]

Po takim komentarzu:
dodam uczciwie, że moim subiektywnym zdaniem live prezentuje się ona znacznie korzystniej niż na zdjęciach reklamowych...
nie bedę oryginalny, ponieważ powtarzam to po kimś, ale jakoś wierzę w te słowa powyżej:
Farciarz! ;-)

Pozdr! :-)


BTW
Nie psujcie wątku stansonem... tyle... :-/

04.06.2006
01:10
smile
[30]

Misza [ Prefekt ]

Stranger ---> cholera - pomyślałem tylko o koszulce... obiecuję, że następnym razem się poprawię...

04.06.2006
01:10
[31]

mastah xivah [ zablokuj ]

QrKo -> imho to koszulki nie powinno być :]

04.06.2006
01:12
smile
[32]

Loon [ Perfekt ]

Stranger - czyli lepszy wariant ;).


A tak w ogole Lara Miszy to juz troszke nie Lara, ktora znalismy ;). To taki nowy wymiar Lary :P.

04.06.2006
01:12
smile
[33]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

moze GOL fundnie jej też firmową bielizne? :P

ja tam moge sie poswięcić i pomóc jej to załozyć w ostateczności :P

04.06.2006
01:13
[34]

Yo5H [ Jackpot! ]

fajna ta Lara, taka naturalna, bez przegiec ;p

04.06.2006
01:14
smile
[35]

Loon [ Perfekt ]

A tak w ogole to koszulka nie reprezentuje sobą 100% wypasu ;).

Trzeba bylo dać koszulke z napisem "Postrafiam tschystkich Golasuff" czy cos takiego ;P.

04.06.2006
01:18
smile
[36]

QrKo [ Bolshoi Booze ]

Loon -> 5 postow i 3x "A tak w ogole" :]

A co do wygladu to fakt wyglada dosyc naturalnie i sympatycznie.
Piersi jak dla mnie idealne :D

04.06.2006
01:20
smile
[37]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Faktycznie. Na tych zdjęciach, co dał Misza wygląda ZNACZNIE lepiej (imo) niż np. tutaj:

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26376

04.06.2006
01:20
[38]

Dessloch [ Senator ]

male cycki, itd

ale ladna i podoba mi sie :)
bardziej naturalna niz poprzedniczka :)

ale imo misza jest ladniejszy :F

04.06.2006
01:21
[39]

Dessloch [ Senator ]

a nie sorry na pierwszym zdjeciu nie misza mi sie podobal.

po prostu jest w okolicy czegos bardzo przyjemnego :)
niemalze w najfajniejszym miejscu pani lary ;)

04.06.2006
01:22
smile
[40]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Booooooooska !!!!

04.06.2006
01:26
smile
[41]

martino_1 [ Pretorianin ]

Nastepnym razem nagraj na live, skoro znacznie korzystniej sie prezentuje niz na fotkach.


04.06.2006
01:35
smile
[42]

bartek [ ]

Gdzie jest na pierwszym zdjęciu prawa ręka Miszy? ;)

A tak poważnie - laska wydawała się niezła, a po ostatnim zdjęciu mam pewność, że jest bardzo niezła.

04.06.2006
01:37
smile
[43]

Adamss [ beer & chill ]

Jajca jak berety, przecież Lara jak dotąd zgadzała się na śmielsze fotki! :P

04.06.2006
01:40
[44]

gladius [ Subaru addict ]

Ładna. Misza, było z nią o czym pogadać, czy tylko popatrzeć się dało?

04.06.2006
01:54
smile
[45]

MiniWm [ Peace Maker ]

A tak z ciekawosci Widzicie to W ? czytelnikoW ? o tak Wlasnie te :) to ja jestem tym W :]

04.06.2006
01:59
smile
[46]

siwCa [ bananowy kochanek ]

no jak by nie patrzeć i koszulka nie zła..pani jeszcze lepsza :)

04.06.2006
02:09
smile
[47]

Aceofbase [ El Mariachi ]

To jak ty jestes W to ja jestem C

04.06.2006
02:46
smile
[48]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Hehe... jeszcze niedawno prawie wszyscy narzekali na wyglad nowej 'prawdziwej' Lary, a tu okazuje sie, ze wystarczylo tylko zeby sie z Misza i w odpowiedniej koszulce pojawila. ;]

Edit: Mnie wlasciwie wszystkie Lary (no, moze z pominieciem panny Weller) podobaly sie :)

04.06.2006
02:53
[49]

Yoghurt [ Legend ]

Jedyne dwie genialne lary to nieodżałowana Rona Mithra i boska Nell McAndrew. Ale Karima na fotkach Miszy prezentuje sie trzysta razy lepiej niz na promo Eidosu, jak widac rasowanie photoshopem nie zawsze na dobre wychodzi.

A to W na koszulce to przecież Wysiu, bo kto inny?

04.06.2006
07:32
[50]

Garbizaur [ Legend ]

zboczuchy!!! ;-P

btw. faaaajna jest... :-D

04.06.2006
07:35
smile
[51]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ale urode ma raczej malpia. :-D

04.06.2006
08:06
smile
[52]

Ralion [ Konsul ]

;)

04.06.2006
08:07
smile
[53]

eJay [ Gladiator ]

Stranger--->Nic dziwnego, Misza dotykiem zamienia wszystko w złoto! :-)

A fotki swietne, zauwazyliscie, ze napis "czytelnikow" jest nieco "wyboldowany" ekhmm:)

04.06.2006
08:24
smile
[54]

Saevel [ Chor��y ]

brawo za fotki i dzieki za pozdrowienia =)

04.06.2006
08:31
smile
[55]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ładna dziewczyna. Szczególnie widać to na zdjęciu nr 5 (post 22).
Wszystko na miejscu hehe.

Misza ---> Ty cFaniaku. Tylko, czy potem w domu nie miałeś "Upiora w operze"? :D

04.06.2006
08:37
smile
[56]

stg+ [ Generaďż˝ ]

szok!! Gdzie to było? może się jeszcze załapie żeby popatrzeć live :)

pozdro

04.06.2006
08:45
smile
[57]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

...Koszulka też fajna...

*gapi się dalej*

04.06.2006
08:56
[58]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Rzeczywiscie tutaj nowa Lara wygląda o niebo ładniej niz na wcześniejszych fotkach.
Misza - Szczęściarz, chyba każdy by sie z nim chciał zamienić.

04.06.2006
08:58
smile
[59]

Hitmanio [ Legend ]

Ładne dziewczę :)
Z czym wam się kojarzy po lewej strona moja emotka? :)

04.06.2006
08:59
smile
[60]

matisf [ X ]

Tristan9 -> ja bym sie zamienił miejscem z koszulaka a nie Misza :)

04.06.2006
09:03
smile
[61]

astronom [ Konsul ]

Dla mnie Lara to nadal Andzelina ale.... ekchm ... jeszcze sobie popatrzę na te fotki ;P

04.06.2006
09:12
smile
[62]

Riven_ [ Pretorianin ]

nie pasuje do Lary , ale i tak fajna

04.06.2006
09:16
smile
[63]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Hitmanio ----> Nie pytaj...

04.06.2006
09:18
smile
[64]

Hitmanio [ Legend ]

Kurde BARDZO ładne dziewczę, screen z postu [22] :)

<<<<

04.06.2006
09:26
smile
[65]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Bardzo, bardzo ladna - moglbym z nia byc.

04.06.2006
09:29
smile
[66]

*Ice* [ Pretorianin ]

Misza fartuchu :D też tam chciałem siedzieć xD

04.06.2006
09:34
smile
[67]

SnT [ U R ]

Pierwsza fotka - Misza ty się jej chyba spodobałeś :D

na a fotka z postu numer [22]...ehhh...biutiful :D

...no i jeszcze sprawa mniej wazna :P (joke) .... było o czym pogadać ?? :)

04.06.2006
09:43
smile
[68]

Arcy Hp [ Legend ]

Nie ma to jak moc make up'u :P

04.06.2006
09:48
smile
[69]

Misza [ Prefekt ]

witam Was o poranku :)) (w końcu kiedyś trzeba odespać imprezowanie w Wawie...)

Gladius, SnT ---> czy dało się pogadać? nawet nienajgorzej (wszystko będzie w tekście...)

Cainoor ---> Jaki tam upiór? Organizator, czyli Cenega rozsyłał podwójne zaproszonka z zapewnionym noclegiem to i na tę imprezę wybrałem się z żoną :))

04.06.2006
09:50
[70]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

Małym drukiem tam jest dopisane "Zwłaszcza Lewego:*"

04.06.2006
09:55
smile
[71]

Misza [ Prefekt ]

04.06.2006
09:55
smile
[72]

Misza [ Prefekt ]

04.06.2006
09:55
smile
[73]

Misza [ Prefekt ]

04.06.2006
09:59
smile
[74]

Lechiander [ Wardancer ]

Hmmm..., a ile czasu trwał... wywiad? ;-) :-)

04.06.2006
10:08
smile
[75]

Misza [ Prefekt ]

Lechu --> nie za długo... tak gdzieś pod 20 minut...

(oczywiście na koniec nie odmówiłem sobie przyjemności zrobienia wspólnej fotki :))

04.06.2006
10:10
[76]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Dobrze ze tam stansona nie bylo bo by sie zeszlo z godzine :P

04.06.2006
10:11
[77]

*Ice* [ Pretorianin ]

Misza --> powtórze: TY FARTUCHU !!! :D

PS. fajnie było :) ?

04.06.2006
10:12
smile
[78]

Lechiander [ Wardancer ]

04.06.2006
10:15
smile
[79]

Misza [ Prefekt ]

A przy okazji mam prośbę (bo jak częśc z Was wie - nasze forum to nie mój "obszar funkcjonalny" i tym samym nie za bardzo orientuję się w niuansach niektórych wątków...)

tak więc o co chodzi z tym Stasonem?


A obok Karima w pełnej okazałości...(no i w jak najbardziej własciwej koszulce...)

04.06.2006
10:16
smile
[80]

Dydas [ ...in emo we trust... ]

Misza -> Gdzie ta ręka?!?! ;-)

04.06.2006
10:16
[81]

Voutrin [ Snop dywizora ]

Misza prawidlowo ja zlapales na ostatnije fotce :p trzeba bylo jeszcze tak kilka cm w dol i w prawo ;] to byloby juz wogule idealnie.

04.06.2006
10:17
[82]

Master_2 [ Konsul ]

Mmmm... :) Niebo ...

*marzy dalej* :P

04.06.2006
10:21
[83]

astronom [ Konsul ]

Misza -- >> ja tam nie lubię się chwalić ale te zdjęcie z postu [75] to bym sobie koło monitora postawił ..... aaaaa żona ???? no cóż ... zycie to czas trudnych wyborów ... ;P joke.

04.06.2006
10:21
smile
[84]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

NO stanson to niezly kobieciarz wiec zanim by przyszla twoja kolej to zeszloby sie z godzine :)... a w najgroszym wypadku Lara Croft uciekla by z nim i nici z wywiadu.

04.06.2006
10:27
smile
[85]

Misza [ Prefekt ]

astronom ---> w moim prywatnym rankingu to Karima i tak przegrywa "w przedbiegach" z moją żoną (za 3 tyg. to nam 7 rocznica ślubu stuknie... ech - jak ten czas leeeci...)

04.06.2006
10:57
smile
[86]

Isam [ Senator ]

kawał ładnej kobitki ... Misza dopytałeś sie czy ma chłopaka ? :D

04.06.2006
11:16
smile
[87]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

fajna ta Lara :D ale mi się od początku podobała :D taka normalna dziewczyna bez operacji plastycznych ;)

Misza--> Ty farciarzu ! :D

teraz tylko czekam na wywiad :D

04.06.2006
11:19
smile
[88]

cycu2003 [ Legend ]

super fotki, niezla ona jest

04.06.2006
11:25
smile
[89]

fu-gee-la [ Konsul ]

fajna jest.

04.06.2006
11:49
smile
[90]

piokos [ Mr Nice Guy ]

czy tylko ja widzę na koszulce napis:

Pooozddddraaawiaaammm czyyyyteeelllniiikówww
GGGGGGRRRRRRYYYYY - OOOnnnLLLiiiiiiinnnneeee

04.06.2006
11:56
smile
[91]

??? [ tomi_boss ]

Misza --> pomagales jej ubierac ta koszulke ? ;)

04.06.2006
11:58
smile
[92]

Łysack [ Mr. Loverman ]

no ładna:)) a Ty, Misza to z nią TYLKO rozmawiałeś? jesteś tego pewien? przypomnij sobie dobrze, hehe:))

ale oczy rzeczywiście ma śliczne:) bimbałki? takie w sam raz pod rękę:)

04.06.2006
11:59
smile
[93]

koksin [ Konsul ]

Koszulka fajna, ale lepiej wygladalaby bez niej:D

04.06.2006
12:00
smile
[94]

matisf [ X ]

piokos -> to tam jest jakis napis ? :O

04.06.2006
12:17
smile
[95]

Taven [ Konsul ]

Chcesz się sprawdzić?

Wpatruj się 10 min w zdjęcie Lary - jeśli po tym czasie nadal będziesz zadawał pytanie 'Gdzie jest ten napis?' to wszystko z tobą OK :)

04.06.2006
12:31
[96]

jozef911 [ Pretorianin ]

Rzeczywiście na twoich zdjęciach wydaje się dużo ładniejsza niż tych eidosa, choć pierwsze zdjęcie przypomniało mi coś zgoła innego:P (oryginał, www.orlyowl.com -> oryginal owls -> aidsrly.jpg:P)

04.06.2006
12:32
smile
[97]

piokos [ Mr Nice Guy ]

matisf => no ja nie wiem gdzie Ty się patrzyłeś, fryzurę podziwiałeś, czy co?

jeszcze trochę a okaże się, że pierwotnie koszulka była jednolita i pomysł z napisem wpadł Miszy do głowy jak bohaterka była w nią ubrana. Napis trzeba było dokleić manualnie ;].

04.06.2006
12:35
[98]

Misza [ Prefekt ]

Piokos --> dla rozwiania wszelkich wątpliwości - koszulkę z pozdrowieniami przygotowaliśmy w firmie przed moim wyjazdem do Warszawy....

04.06.2006
12:36
smile
[99]

toolish [ Kill 'Em All ]

Pan, który był na zdjęciu (Misza z tego co się zdążyłem zorientowć :)) musiał być w siódmym niebie :)) Stary, to był Twój dzień, gratuluje :D

04.06.2006
12:36
[100]

wsadd [ Centurion ]

Nie można było znaleźć innego, przytulniejszego pokoju? Blee, spójrzcie tylko na te odrapane kafelki...

04.06.2006
12:38
smile
[101]

BBC BB [ massive attack ]

A mnie zastanawia jedno - i po co tak przeżywacie? Tak jakby Misza kochał się z Jessicą Albą :D
A to zwykła dziewczyna, tylko dość ładna. Spokojnie :D

04.06.2006
12:40
[102]

Lechiander [ Wardancer ]

BBC ---> A wiesz, co to żarciory?

04.06.2006
12:45
smile
[103]

mineral [ Paragon ]

Gdzie ten reporter wkładał tę rękę?

*bez obrazy :P

04.06.2006
12:46
smile
[104]

CHESTER80 [ Persistence ]

Dla mnie ciekawszym zagadnieniem jest "co czytelnicy Gry-Online chcieliby przekazaź Larze Croft" :) Zasadniczo ta pani jest ładna i pasuje do wizerunku Lary. Żal mi jej trochę bo musi się cały czas uśmiechać i jeździć na różne spotkania.

04.06.2006
12:53
smile
[105]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

piokos --> :]

04.06.2006
13:01
[106]

goldenSo [ LorD ]

@Misza
Kategoria 18+, kilka stron wstecz. I będziesz wiedział kto to stanson.

04.06.2006
13:02
[107]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Fenomenalna panna :)

04.06.2006
13:06
smile
[108]

Loon [ Perfekt ]

Qrko - a tak w ogole to sie czepiasz ;).

04.06.2006
13:08
[109]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Ale zianie.

04.06.2006
13:36
[110]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

*Ślini się* :P

Niieee noo chłopie :) gdybym ja miał możliwość takiego wywiadu to bym wymyślał tak głupie pytania (typu: Co sadzisz o uzytkownikach konkurencyjnej firmy Cd-actiona..? ) itp. :) byleby móc dłużej "pogadać" (czyt. popatrzeć) :)
A swoją drogąpiekna panna :)

A Stanson puknie tu, puknie tam... uwazaj bo moze zaraz sie zabierac za Ciebie ;P

04.06.2006
13:41
smile
[111]

BukE [ Płetwonurek ]

Przeciez to jest bogini seksu. Sliczna pani, ladna koszulka, fajna gra. Co wiecej trzeba? :-)

04.06.2006
13:46
smile
[112]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Nie ma co... Super laska :]

04.06.2006
13:46
smile
[113]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Mialem zjesc sniadanie, ale teraz to bede sie bal otworzyc konserwe...

04.06.2006
13:52
smile
[114]

Mazio [ Mr Offtopic ]

ot ładna dziewczyna przebrana za kogoś kim nie jest - rozpaczliwie próbuje zdobyć sławę i chwyta tę szansę choć z pewnością dowiedziała się kim jest Lara Croft od swojego agenta, żadna rewelacja i do Angeliny jej daleko. Ale miłe to, że dzięki zabiegom GOLa na takiej dziewczynie przeczytaliśmy pozdrowienia. Gry Online zajdą daleko :)

04.06.2006
13:55
smile
[115]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

no ładnie :) a dokladnie kiedy bedzie ten reportaz ?:P

04.06.2006
13:58
smile
[116]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

Kris -> Poproś kogoś żeby Cię osłaniał. Najlepiej już przy otwieraniu lodówki.

Misza -> Fartuch! :D
A właściwie to jakiej ona jest narodowości?

04.06.2006
14:03
smile
[117]

Viroxis [ Centurion ]

Ładna jest...ale do Miss Croft mi nijak nie pasuje.

04.06.2006
14:03
smile
[118]

Misza [ Prefekt ]

Mazio ---> tutaj właśnie byłem pozytywnie zaskoczony... też początkowo myślałem, że to kolejna ładna osóbka, która o grach nie ma bladego pojęcia... tymczasem ona zaczęła wręcz z wypiekami opowiadać o posiadanych przez siebie konsolach i grach... (jeżeli nawet bylo to wyreżyserowane to przyznam, że naprawdę perfekcynie...)...

04.06.2006
14:12
smile
[119]

Mazio [ Mr Offtopic ]

w takim razie szacunek :)
również dla zawartości koszulki ;)

04.06.2006
14:19
smile
[120]

Foks!k [ Medyk ]

Gdzies ty ja tam złapał ??

04.06.2006
14:44
smile
[121]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Stranger => właściwe podejście :D

04.06.2006
14:48
smile
[122]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Naprawdę niezła jest :) Wiem, wiem powtarzam się :P

04.06.2006
14:50
smile
[123]

DeVitoo [ Konsul ]

DUUUUUŻEEE te pozdrowienia heheheh :P

04.06.2006
14:56
[124]

blood [ Killing Is My Business ]

ta holenderka, z ktora rozmawial W.Jagielski byla fajniejsza :)

04.06.2006
15:04
smile
[125]

...NathaN... [ The Godfather ]

nom, calkiem ladna, na pewno duuużo ładniejsza niż na fotkach promocyjnych (photoshop sux ;))

PS Kto przerobi zdjecie z posta 73. na O RLY? :P

04.06.2006
15:07
smile
[126]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

ładna ten tego eeee koszulka :P

04.06.2006
15:11
[127]

Sephirath [ Pretorianin ]

Pięęękna :D

A gdyby nie "piknik nauki" to też bym poszedł :P

04.06.2006
15:37
smile
[128]

Misiak [ Pluszak ]

Mniami :D


Misza--> Co na te zdjęcie po wywiadzie powiedziała Twoja żona? :D

04.06.2006
17:33
smile
[129]

ElNinho [ Konsul ]

A po spotkaniu nastąpiła tradycyjna wymiana koszulek :D

04.06.2006
17:37
smile
[130]

AnakinSkywalker [ Pretorianin ]

Nie ma to jak luzackie i wymowne odpięcie ostatniego guzika w marynarce, z panią Kwaśniewską albo Kaczyńską to by nie wypadało i trzeba by zrobić retusz zdjęcia, ale z Larą to co innego.
Bo kim jest jakaś tam biuściasta modelka ?
hiehiehie

05.06.2006
10:23
smile
[131]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

więc kiedy będzie ten wywiad ? :D mam nadzieję, że jeszcze dziś

05.06.2006
10:52
smile
[132]

Misza [ Prefekt ]

https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=347&STR=1 - proszę...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.