
Misza [ Prefekt ]
Co Lara Croft chciała przekazać czytelnikom GRY-OnLine... :)))
W piątkowy wieczór miałem duża przyjemność posiedzieć na spokojnie i porozmawić o tym i o owym z Karimą Adebibe - czyli modelką wcielającą się aktualnie w Larę Croft. Pełny wywiad, jak i relację z piątkowej imprezy w warszawskiej Fabryce Trzciny znajdziecie na początku tygodnia na naszych stronach.
Już dzisiaj natomiast z przyjemnościa przekazuję Wam pozdrowienia od Lary... (widoczne na kolejnych fotkach :)))

Misza [ Prefekt ]

Misza [ Prefekt ]

foxx [ lisek ]
Fajna koszulka.

Kompo [ by AI ]
Ona i tak pewnie nie zrozumiała co tam pisało, więc mogliście jej napisać coś 'fajniejszego'. ;)
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
fajne literki ma :P

hopkins [ Zycie jest piekne ]
Misza a widziales jak zaklada ta koszulke?

Kompo [ by AI ]
To Misza jej zakładał. ;)

Flyby [ Outsider ]
..koszulka też fajna

Yo5H [ Jackpot! ]
ladne ma oczy

Victor Sopot [ Konsul ]
Holy mother of God !

Loon [ Perfekt ]
Kompo - prędzej zdejmował ;).
No fajnie, fajnie ;). Co prawda w ogole mnie te Laro-modelki nie kręcą, ale Tomb Raider: Legend lada dzien wpadnie w moje łapki :P.

Lechiander [ Wardancer ]
Misza!!! :-)))

Bobuch [ 13.09.1996 ]
nie trzeba słów ;)

Misza [ Prefekt ]
Kompo ---> no nie do końca - tekst musiał być wcześniej "klepnięty" przez osobę z Eidosa...
hopkins ---> no aż tak dobrze to nie miałem :))))
dodam uczciwie, że moim subiektywnym zdaniem live prezentuje się ona znacznie korzystniej niż na zdjęciach reklamowych...

LooZ^ [ be free like a bird ]
Czy mi sie zdaje czy to "tylko" naklejka? ;) Jesli tak to czy misza osobiscie naklejal ja w tym dosyc strategicznym miejscu? ;)
ps. No dobra, nie widzialem posta powyzej w czasie pisania ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Farciarz ;] A koszulka b. fajna ;)
hopkins, Kompo --> ROTFL!

Kompo [ by AI ]
Po co tracić hajs na koszulki, mogliście jej na skórze to napisać. ;)

Loon [ Perfekt ]
Aha, powiem szczerze, ze tekst, ktory jest wypukły źle sie czyta.

QrKo [ Bolshoi Booze ]
Koszulka powinna byc biala i mokra.

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]
No no, cycki ma niezłe. Ja też pozdrawiam Larę.

Misza [ Prefekt ]
---> Loon.... TAKI wypukły tekst... .to tak jak alfabet Braila.. najlepiej czytać przesywając po nim rękoma :))))

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
łał Misza, udało ci sie zagadać do Lary? :D
stary zapraszam do "Jak Pocieszyć Dziewczynę" myśle ze ze swoim doświadczeniem tam sie przydasz ^^
Looz - owszem to tak na 80% zwykła naklejka. Wydruk Ekosolventowy, bądź cyfrowy na bezbarwnej folii samoprzylepnej. Ew. Może to być flex, ale nie słyszałem o bezbarwnym, więc obstawia ta pierwszą możliwość :]
pozatym ta panienka jest... no cóż... niczym nadzwyczajnym sie nie wyróżnia poza dużymi eee... reflektorami pod naklejką ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Btw. powinna tez miec firmowe spodenki, np. 'a szczegolnie podrawiam nastepujacych uzytkownikow...' i tu (KROTKA) lista :P

N2 [ negroz ]
Fajną ma klate :)

Bigkangoo [ Not For All ]
Nice :)

Loon [ Perfekt ]
Misza - trzeba było narzekać głosno, ze zapomniales okularow, a nie wiesz czy dobry tekst dałeś :P. A tak w ogole to wlasnie tym watkiem obaliles chyba mit Stansona na forum. Coś Ty najlepszego narobił?! :D

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Loon --> Stansonowi zawsze pozostaje jeszcze Anżelina Żoli ;)

Lechiander [ Wardancer ]
Po takim komentarzu:
dodam uczciwie, że moim subiektywnym zdaniem live prezentuje się ona znacznie korzystniej niż na zdjęciach reklamowych...
nie bedę oryginalny, ponieważ powtarzam to po kimś, ale jakoś wierzę w te słowa powyżej:
Farciarz! ;-)
Pozdr! :-)
BTW
Nie psujcie wątku stansonem... tyle... :-/

Misza [ Prefekt ]
Stranger ---> cholera - pomyślałem tylko o koszulce... obiecuję, że następnym razem się poprawię...
mastah xivah [ zablokuj ]
QrKo -> imho to koszulki nie powinno być :]

Loon [ Perfekt ]
Stranger - czyli lepszy wariant ;).
A tak w ogole Lara Miszy to juz troszke nie Lara, ktora znalismy ;). To taki nowy wymiar Lary :P.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
moze GOL fundnie jej też firmową bielizne? :P
ja tam moge sie poswięcić i pomóc jej to załozyć w ostateczności :P
Yo5H [ Jackpot! ]
fajna ta Lara, taka naturalna, bez przegiec ;p

Loon [ Perfekt ]
A tak w ogole to koszulka nie reprezentuje sobą 100% wypasu ;).
Trzeba bylo dać koszulke z napisem "Postrafiam tschystkich Golasuff" czy cos takiego ;P.

QrKo [ Bolshoi Booze ]
Loon -> 5 postow i 3x "A tak w ogole" :]
A co do wygladu to fakt wyglada dosyc naturalnie i sympatycznie.
Piersi jak dla mnie idealne :D

bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Faktycznie. Na tych zdjęciach, co dał Misza wygląda ZNACZNIE lepiej (imo) niż np. tutaj:
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26376
Dessloch [ Senator ]
male cycki, itd
ale ladna i podoba mi sie :)
bardziej naturalna niz poprzedniczka :)
ale imo misza jest ladniejszy :F
Dessloch [ Senator ]
a nie sorry na pierwszym zdjeciu nie misza mi sie podobal.
po prostu jest w okolicy czegos bardzo przyjemnego :)
niemalze w najfajniejszym miejscu pani lary ;)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Booooooooska !!!!

martino_1 [ Pretorianin ]
Nastepnym razem nagraj na live, skoro znacznie korzystniej sie prezentuje niz na fotkach.

bartek [ ]
Gdzie jest na pierwszym zdjęciu prawa ręka Miszy? ;)
A tak poważnie - laska wydawała się niezła, a po ostatnim zdjęciu mam pewność, że jest bardzo niezła.

Adamss [ beer & chill ]
Jajca jak berety, przecież Lara jak dotąd zgadzała się na śmielsze fotki! :P
gladius [ Subaru addict ]
Ładna. Misza, było z nią o czym pogadać, czy tylko popatrzeć się dało?

MiniWm [ Peace Maker ]
A tak z ciekawosci Widzicie to W ? czytelnikoW ? o tak Wlasnie te :) to ja jestem tym W :]

siwCa [ bananowy kochanek ]
no jak by nie patrzeć i koszulka nie zła..pani jeszcze lepsza :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
To jak ty jestes W to ja jestem C

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Hehe... jeszcze niedawno prawie wszyscy narzekali na wyglad nowej 'prawdziwej' Lary, a tu okazuje sie, ze wystarczylo tylko zeby sie z Misza i w odpowiedniej koszulce pojawila. ;]
Edit: Mnie wlasciwie wszystkie Lary (no, moze z pominieciem panny Weller) podobaly sie :)
Yoghurt [ Legend ]
Jedyne dwie genialne lary to nieodżałowana Rona Mithra i boska Nell McAndrew. Ale Karima na fotkach Miszy prezentuje sie trzysta razy lepiej niz na promo Eidosu, jak widac rasowanie photoshopem nie zawsze na dobre wychodzi.
A to W na koszulce to przecież Wysiu, bo kto inny?
Garbizaur [ Legend ]
zboczuchy!!! ;-P
btw. faaaajna jest... :-D

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Ale urode ma raczej malpia. :-D

Ralion [ Konsul ]
;)

eJay [ Gladiator ]
Stranger--->Nic dziwnego, Misza dotykiem zamienia wszystko w złoto! :-)
A fotki swietne, zauwazyliscie, ze napis "czytelnikow" jest nieco "wyboldowany" ekhmm:)

Saevel [ Chor��y ]
brawo za fotki i dzieki za pozdrowienia =)

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ładna dziewczyna. Szczególnie widać to na zdjęciu nr 5 (post 22).
Wszystko na miejscu hehe.
Misza ---> Ty cFaniaku. Tylko, czy potem w domu nie miałeś "Upiora w operze"? :D

stg+ [ Generaďż˝ ]
szok!! Gdzie to było? może się jeszcze załapie żeby popatrzeć live :)
pozdro

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
...Koszulka też fajna...
*gapi się dalej*
Tristan9 [ Generaďż˝ ]
Rzeczywiscie tutaj nowa Lara wygląda o niebo ładniej niz na wcześniejszych fotkach.
Misza - Szczęściarz, chyba każdy by sie z nim chciał zamienić.

Hitmanio [ Legend ]
Ładne dziewczę :)
Z czym wam się kojarzy po lewej strona moja emotka? :)

matisf [ X ]
Tristan9 -> ja bym sie zamienił miejscem z koszulaka a nie Misza :)

astronom [ Konsul ]
Dla mnie Lara to nadal Andzelina ale.... ekchm ... jeszcze sobie popatrzę na te fotki ;P

Riven_ [ Pretorianin ]
nie pasuje do Lary , ale i tak fajna

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
Hitmanio ----> Nie pytaj...

Hitmanio [ Legend ]
Kurde BARDZO ładne dziewczę, screen z postu [22] :)
<<<<

MacGawron [ Generaďż˝ ]
Bardzo, bardzo ladna - moglbym z nia byc.

*Ice* [ Pretorianin ]
Misza fartuchu :D też tam chciałem siedzieć xD

SnT [ U R ]
Pierwsza fotka - Misza ty się jej chyba spodobałeś :D
na a fotka z postu numer [22]...ehhh...biutiful :D
...no i jeszcze sprawa mniej wazna :P (joke) .... było o czym pogadać ?? :)

Arcy Hp [ Legend ]
Nie ma to jak moc make up'u :P

Misza [ Prefekt ]
witam Was o poranku :)) (w końcu kiedyś trzeba odespać imprezowanie w Wawie...)
Gladius, SnT ---> czy dało się pogadać? nawet nienajgorzej (wszystko będzie w tekście...)
Cainoor ---> Jaki tam upiór? Organizator, czyli Cenega rozsyłał podwójne zaproszonka z zapewnionym noclegiem to i na tę imprezę wybrałem się z żoną :))
Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]
Małym drukiem tam jest dopisane "Zwłaszcza Lewego:*"

Misza [ Prefekt ]

Misza [ Prefekt ]

Misza [ Prefekt ]

Lechiander [ Wardancer ]
Hmmm..., a ile czasu trwał... wywiad? ;-) :-)

Misza [ Prefekt ]
Lechu --> nie za długo... tak gdzieś pod 20 minut...
(oczywiście na koniec nie odmówiłem sobie przyjemności zrobienia wspólnej fotki :))
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Dobrze ze tam stansona nie bylo bo by sie zeszlo z godzine :P
*Ice* [ Pretorianin ]
Misza --> powtórze: TY FARTUCHU !!! :D
PS. fajnie było :) ?

Lechiander [ Wardancer ]

Misza [ Prefekt ]
A przy okazji mam prośbę (bo jak częśc z Was wie - nasze forum to nie mój "obszar funkcjonalny" i tym samym nie za bardzo orientuję się w niuansach niektórych wątków...)
tak więc o co chodzi z tym Stasonem?
A obok Karima w pełnej okazałości...(no i w jak najbardziej własciwej koszulce...)

Dydas [ ...in emo we trust... ]
Misza -> Gdzie ta ręka?!?! ;-)
Voutrin [ Snop dywizora ]
Misza prawidlowo ja zlapales na ostatnije fotce :p trzeba bylo jeszcze tak kilka cm w dol i w prawo ;] to byloby juz wogule idealnie.
Master_2 [ Konsul ]
Mmmm... :) Niebo ...
*marzy dalej* :P
astronom [ Konsul ]
Misza -- >> ja tam nie lubię się chwalić ale te zdjęcie z postu [75] to bym sobie koło monitora postawił ..... aaaaa żona ???? no cóż ... zycie to czas trudnych wyborów ... ;P joke.

MacGawron [ Generaďż˝ ]
NO stanson to niezly kobieciarz wiec zanim by przyszla twoja kolej to zeszloby sie z godzine :)... a w najgroszym wypadku Lara Croft uciekla by z nim i nici z wywiadu.

Misza [ Prefekt ]
astronom ---> w moim prywatnym rankingu to Karima i tak przegrywa "w przedbiegach" z moją żoną (za 3 tyg. to nam 7 rocznica ślubu stuknie... ech - jak ten czas leeeci...)

Isam [ Senator ]
kawał ładnej kobitki ... Misza dopytałeś sie czy ma chłopaka ? :D

TyTuSPL [ United! Man United! ]
fajna ta Lara :D ale mi się od początku podobała :D taka normalna dziewczyna bez operacji plastycznych ;)
Misza--> Ty farciarzu ! :D
teraz tylko czekam na wywiad :D

cycu2003 [ Legend ]
super fotki, niezla ona jest

fu-gee-la [ Konsul ]
fajna jest.

piokos [ Mr Nice Guy ]
czy tylko ja widzę na koszulce napis:
Pooozddddraaawiaaammm czyyyyteeelllniiikówww
GGGGGGRRRRRRYYYYY - OOOnnnLLLiiiiiiinnnneeee

??? [ tomi_boss ]
Misza --> pomagales jej ubierac ta koszulke ? ;)

Łysack [ Mr. Loverman ]
no ładna:)) a Ty, Misza to z nią TYLKO rozmawiałeś? jesteś tego pewien? przypomnij sobie dobrze, hehe:))
ale oczy rzeczywiście ma śliczne:) bimbałki? takie w sam raz pod rękę:)

koksin [ Konsul ]
Koszulka fajna, ale lepiej wygladalaby bez niej:D

matisf [ X ]
piokos -> to tam jest jakis napis ? :O

Taven [ Konsul ]
Chcesz się sprawdzić?
Wpatruj się 10 min w zdjęcie Lary - jeśli po tym czasie nadal będziesz zadawał pytanie 'Gdzie jest ten napis?' to wszystko z tobą OK :)
jozef911 [ Pretorianin ]
Rzeczywiście na twoich zdjęciach wydaje się dużo ładniejsza niż tych eidosa, choć pierwsze zdjęcie przypomniało mi coś zgoła innego:P (oryginał, www.orlyowl.com -> oryginal owls -> aidsrly.jpg:P)

piokos [ Mr Nice Guy ]
matisf => no ja nie wiem gdzie Ty się patrzyłeś, fryzurę podziwiałeś, czy co?
jeszcze trochę a okaże się, że pierwotnie koszulka była jednolita i pomysł z napisem wpadł Miszy do głowy jak bohaterka była w nią ubrana. Napis trzeba było dokleić manualnie ;].
Misza [ Prefekt ]
Piokos --> dla rozwiania wszelkich wątpliwości - koszulkę z pozdrowieniami przygotowaliśmy w firmie przed moim wyjazdem do Warszawy....

toolish [ Kill 'Em All ]
Pan, który był na zdjęciu (Misza z tego co się zdążyłem zorientowć :)) musiał być w siódmym niebie :)) Stary, to był Twój dzień, gratuluje :D
wsadd [ Centurion ]
Nie można było znaleźć innego, przytulniejszego pokoju? Blee, spójrzcie tylko na te odrapane kafelki...

BBC BB [ massive attack ]
A mnie zastanawia jedno - i po co tak przeżywacie? Tak jakby Misza kochał się z Jessicą Albą :D
A to zwykła dziewczyna, tylko dość ładna. Spokojnie :D
Lechiander [ Wardancer ]
BBC ---> A wiesz, co to żarciory?

mineral [ Paragon ]
Gdzie ten reporter wkładał tę rękę?
*bez obrazy :P

CHESTER80 [ Persistence ]
Dla mnie ciekawszym zagadnieniem jest "co czytelnicy Gry-Online chcieliby przekazaź Larze Croft" :) Zasadniczo ta pani jest ładna i pasuje do wizerunku Lary. Żal mi jej trochę bo musi się cały czas uśmiechać i jeździć na różne spotkania.

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
piokos --> :]
goldenSo [ LorD ]
@Misza
Kategoria 18+, kilka stron wstecz. I będziesz wiedział kto to stanson.
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Fenomenalna panna :)

Loon [ Perfekt ]
Qrko - a tak w ogole to sie czepiasz ;).
Leilong [ Generaďż˝ ]
Ale zianie.
Lord Deemon [ Ogame Player ]
*Ślini się* :P
Niieee noo chłopie :) gdybym ja miał możliwość takiego wywiadu to bym wymyślał tak głupie pytania (typu: Co sadzisz o uzytkownikach konkurencyjnej firmy Cd-actiona..? ) itp. :) byleby móc dłużej "pogadać" (czyt. popatrzeć) :)
A swoją drogąpiekna panna :)
A Stanson puknie tu, puknie tam... uwazaj bo moze zaraz sie zabierac za Ciebie ;P

BukE [ Płetwonurek ]
Przeciez to jest bogini seksu. Sliczna pani, ladna koszulka, fajna gra. Co wiecej trzeba? :-)

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Nie ma co... Super laska :]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Mialem zjesc sniadanie, ale teraz to bede sie bal otworzyc konserwe...

Mazio [ Mr Offtopic ]
ot ładna dziewczyna przebrana za kogoś kim nie jest - rozpaczliwie próbuje zdobyć sławę i chwyta tę szansę choć z pewnością dowiedziała się kim jest Lara Croft od swojego agenta, żadna rewelacja i do Angeliny jej daleko. Ale miłe to, że dzięki zabiegom GOLa na takiej dziewczynie przeczytaliśmy pozdrowienia. Gry Online zajdą daleko :)

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
no ładnie :) a dokladnie kiedy bedzie ten reportaz ?:P

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]
Kris -> Poproś kogoś żeby Cię osłaniał. Najlepiej już przy otwieraniu lodówki.
Misza -> Fartuch! :D
A właściwie to jakiej ona jest narodowości?

Viroxis [ Centurion ]
Ładna jest...ale do Miss Croft mi nijak nie pasuje.

Misza [ Prefekt ]
Mazio ---> tutaj właśnie byłem pozytywnie zaskoczony... też początkowo myślałem, że to kolejna ładna osóbka, która o grach nie ma bladego pojęcia... tymczasem ona zaczęła wręcz z wypiekami opowiadać o posiadanych przez siebie konsolach i grach... (jeżeli nawet bylo to wyreżyserowane to przyznam, że naprawdę perfekcynie...)...

Mazio [ Mr Offtopic ]
w takim razie szacunek :)
również dla zawartości koszulki ;)

Foks!k [ Medyk ]
Gdzies ty ja tam złapał ??

piokos [ Mr Nice Guy ]
Stranger => właściwe podejście :D

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
Naprawdę niezła jest :) Wiem, wiem powtarzam się :P

DeVitoo [ Konsul ]
DUUUUUŻEEE te pozdrowienia heheheh :P
blood [ Killing Is My Business ]
ta holenderka, z ktora rozmawial W.Jagielski byla fajniejsza :)

...NathaN... [ The Godfather ]
nom, calkiem ladna, na pewno duuużo ładniejsza niż na fotkach promocyjnych (photoshop sux ;))
PS Kto przerobi zdjecie z posta 73. na O RLY? :P

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
ładna ten tego eeee koszulka :P
Sephirath [ Pretorianin ]
Pięęękna :D
A gdyby nie "piknik nauki" to też bym poszedł :P

Misiak [ Pluszak ]
Mniami :D
Misza--> Co na te zdjęcie po wywiadzie powiedziała Twoja żona? :D

ElNinho [ Konsul ]
A po spotkaniu nastąpiła tradycyjna wymiana koszulek :D

AnakinSkywalker [ Pretorianin ]
Nie ma to jak luzackie i wymowne odpięcie ostatniego guzika w marynarce, z panią Kwaśniewską albo Kaczyńską to by nie wypadało i trzeba by zrobić retusz zdjęcia, ale z Larą to co innego.
Bo kim jest jakaś tam biuściasta modelka ?
hiehiehie

TyTuSPL [ United! Man United! ]
więc kiedy będzie ten wywiad ? :D mam nadzieję, że jeszcze dziś