GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czemu ten Everquest 2 tak słabo działa ?

04.06.2006
00:23
[1]

mblade [ Pretorianin ]

Czemu ten Everquest 2 tak słabo działa ?

posiadam komputer athlon 64 3000+ karta grafiki GF 7900 GT 1 GB RAM i gdy włączam max detale ( w mniemaniu gry extreme detail) to gra tak strasznie tnie ze mam ponizej 10 klatek w niektórych miejscach a jak mniewam to jest obecnie jedna z najlepszych konfiguracji kompa to czemu ta gra ma tak strasznie skopany kod ? i nie jest zoptymalizowana ?

04.06.2006
00:24
[2]

Brother Andrew [ Pretorianin ]

Masz najnowsze stery ?

04.06.2006
02:18
[3]

gereg [ zajebisty stopień ]

slaba karta graficzna ;-)

a tak serio, to przyczyna moze byc ilosc pamieci ram

04.06.2006
02:26
[4]

'ekto [ Pretorianin ]

Ta gra jest strasznie toporna i wymagająca. Jeszcze nie słyszałem by był sprzęt który dźwignie max grafike w eq2 ( oczywiście zachowując przy tym znośną ilośc klatek ).

04.06.2006
08:14
[5]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja też mam A64 3000+, 2GB i GF6800 i w pełni komfortowo gram jedynie na ustawieniach Balanced. Może dokup sobie RAMu?

06.06.2006
11:20
[6]

amea [ Centurion ]

gra nie jest toporna
owszem wymagajaca
ale ja tez jestem dzieki temu wymagajacy

zdecydowanie ram
2GB i bedziesz gral komfortowo
a najlepiej kup odrazu 4:)

06.06.2006
11:48
smile
[7]

Genetyk [ Pretorianin ]

jest jeszcze jedna możliwosc - wyciagnij z szafy starego CRT i schowaj do niej LCD - powinno cos zmienic :)

a tak na poważnie to sterowniki i ram także na kracie graficznej - jeśli masz 512 to ok (EQII ukazał sie pod koniec 2004 roku kiedy kart z 512 na pokladzie jeszcze nie było)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.