GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa era gier przez przeglądarki?

03.06.2006
23:44
[1]

Narmo [ nikt ]

Nowa era gier przez przeglądarki?

Chcieliście kiedyś sobie pograć w jakiegoś FPS'a w szkole, bibliotece czy u kumpla na kompie ale nie mozęcie tam nic zainstalować? Moz to jest rozwiązanie?

03.06.2006
23:47
smile
[2]

Loon [ Perfekt ]

Nie wroze temu wiekszego sukcesu :).

03.06.2006
23:51
smile
[3]

tsunami [ Made in USA ]

Niezle ! Oo

Tylko szkoda ze nie ma Multi tylko jakies dziwne boty. Pozatym troche zabardzo celownik "plywa"

03.06.2006
23:52
[4]

BBC BB [ massive attack ]

Ale zamula mi kompa :/

Loon, wrózką nie jesteś więc nie wiesz :P

03.06.2006
23:53
[5]

Brother Andrew [ Pretorianin ]

BBC BB --> daj tego linka.

03.06.2006
23:57
[6]

Narmo [ nikt ]

tsunami --> Podobno jest :)

04.06.2006
00:01
[7]

di_kamilo [ Pretorianin ]

Nowa era ? nie, stary dobry Shockwave :)

04.06.2006
01:34
smile
[8]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

ale wypas :P


nie grałem jescze w nic przez firefoxa :)))

BIG THANXXX!

04.06.2006
02:00
smile
[9]

Kompo [ by AI ]



Ja zawsze w to gram przez przeglądarkę.

04.06.2006
02:52
smile
[10]

techi [ Legend ]

Kompo przypomniałeś mi stare dobre czasy;)
Zrobiłem podan 2k pkt to mogę iśc spąc;)

04.06.2006
09:48
smile
[11]

astronom [ Konsul ]

noooo a ja kiedys szukałem tego helikopterka ... dzieciaki przychodza i zawsze .. wujaaaa włącz jakąś gierke :P to juz mam :P

04.06.2006
11:10
[12]

Narmo [ nikt ]

Miałem podobną grę jak ten helikopter na Nokię 3510i :p

04.06.2006
16:55
[13]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Ja polecam space pioneers

04.06.2006
17:00
smile
[14]

Loon [ Perfekt ]

BBC BB - skad wiesz, ze nie jestem wróżką? Jesteś wróżką?

04.06.2006
17:02
smile
[15]

techi [ Legend ]

Ktoś tu przegiął z poziomem trudności:D

04.06.2006
17:14
[16]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Szybko zrobiłeś tego screena.

06.06.2006
12:16
[17]

Narmo [ nikt ]

Leilong --> Wszędzie gdzie nie trzeba wklejasz link do tej gry. Po co? I tak prawie nikt nie chce w to grać.

Umieść link do tej gry w profilu to każdy kto będzie zainteresowany kliknie i nie będziesz musiał się na siłę dopisywać do każdego wątku żeby tylko zareklamować tego średniaka.

06.06.2006
12:26
smile
[18]

piokos [ Mr Nice Guy ]

o k....a ale głupia ta gra z pierwszego linka :D

co się zrespawnowałem to jakiś bot mi ładował kilo śrutu w plecy. Dłużej się ściągała niż grałem, a łącze mam szybkie :D....

06.06.2006
13:28
[19]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

techi ---> Miałem identyczną sytuacje na 1100 :]

Helikopterek rządzi!!! I nie potrzebne żadne FPSy. A jak się Helikopterek znudzi to na miniclip.com i hula :]

06.06.2006
14:13
[20]

tamci [ Konsul ]

podawajcie swoje rekordy :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.