Narmo [ nikt ]
Nowa era gier przez przeglądarki?
Chcieliście kiedyś sobie pograć w jakiegoś FPS'a w szkole, bibliotece czy u kumpla na kompie ale nie mozęcie tam nic zainstalować? Moz to jest rozwiązanie?

Loon [ Perfekt ]
Nie wroze temu wiekszego sukcesu :).

tsunami [ Made in USA ]
Niezle ! Oo
Tylko szkoda ze nie ma Multi tylko jakies dziwne boty. Pozatym troche zabardzo celownik "plywa"
BBC BB [ massive attack ]
Ale zamula mi kompa :/
Loon, wrózką nie jesteś więc nie wiesz :P
Brother Andrew [ Pretorianin ]
BBC BB --> daj tego linka.
Narmo [ nikt ]
tsunami --> Podobno jest :)
di_kamilo [ Pretorianin ]
Nowa era ? nie, stary dobry Shockwave :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ale wypas :P
nie grałem jescze w nic przez firefoxa :)))
BIG THANXXX!

Kompo [ by AI ]
Ja zawsze w to gram przez przeglądarkę.

techi [ Legend ]
Kompo przypomniałeś mi stare dobre czasy;)
Zrobiłem podan 2k pkt to mogę iśc spąc;)

astronom [ Konsul ]
noooo a ja kiedys szukałem tego helikopterka ... dzieciaki przychodza i zawsze .. wujaaaa włącz jakąś gierke :P to juz mam :P
Narmo [ nikt ]
Miałem podobną grę jak ten helikopter na Nokię 3510i :p
Leilong [ Generaďż˝ ]
Ja polecam space pioneers

Loon [ Perfekt ]
BBC BB - skad wiesz, ze nie jestem wróżką? Jesteś wróżką?

techi [ Legend ]
Ktoś tu przegiął z poziomem trudności:D
Leilong [ Generaďż˝ ]
Szybko zrobiłeś tego screena.
Narmo [ nikt ]
Leilong --> Wszędzie gdzie nie trzeba wklejasz link do tej gry. Po co? I tak prawie nikt nie chce w to grać.
Umieść link do tej gry w profilu to każdy kto będzie zainteresowany kliknie i nie będziesz musiał się na siłę dopisywać do każdego wątku żeby tylko zareklamować tego średniaka.

piokos [ Mr Nice Guy ]
o k....a ale głupia ta gra z pierwszego linka :D
co się zrespawnowałem to jakiś bot mi ładował kilo śrutu w plecy. Dłużej się ściągała niż grałem, a łącze mam szybkie :D....
Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
techi ---> Miałem identyczną sytuacje na 1100 :]
Helikopterek rządzi!!! I nie potrzebne żadne FPSy. A jak się Helikopterek znudzi to na miniclip.com i hula :]
tamci [ Konsul ]
podawajcie swoje rekordy :P