GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

błagam pomocy-ghosthunter

03.06.2006
18:00
[1]

sheper [ Junior ]

błagam pomocy-ghosthunter

mam problem,utknołem w pewnym miejscu w tej grze.dokładnie to w rezydencji tej dziewczynki.jestem w innym świecie(tzn przeszedłem przez lustro)no i i nie wiem jak to przejsc:/błagam pomoooozcie!!!!!.tu albo na gg-3243984.błagam!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.