sheper [ Junior ]
błagam pomocy-ghosthunter
mam problem,utknołem w pewnym miejscu w tej grze.dokładnie to w rezydencji tej dziewczynki.jestem w innym świecie(tzn przeszedłem przez lustro)no i i nie wiem jak to przejsc:/błagam pomoooozcie!!!!!.tu albo na gg-3243984.błagam!!