rjt [ Junior ]
Spellforce ,problem z zapisaną grą.
Witam,jestem wielkim fanem tej gry i mam z nia problem ktory nie daje mi spac po nocach ,jestem bezsilny nie wiem jak rozwiazac to cos co mi sie zrobiło.Mianowicie jestem na 46 poziomie w jednym z dodatkow,zapisałem sobie gre tak jak to robiłem wielokrotnie ale tym razem po wczytaniu zaisanej gry nie ma mnie tzn. wszystko jest domki ,dzrzewka i wszystko inne ale mnie nie!!!! co robic?