GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta dźwiękowa i jej temperatura ( plus inne pytania )

03.06.2006
17:17
smile
[1]

Yari [ Juventino ]

Karta dźwiękowa i jej temperatura ( plus inne pytania )

Mam pytanie , czy to normalne aby dźwiękówka się grzała mocniej niż karta graficzna i procesor ? W niektórych miejscach wręcz parzy , nie dam rady utrzymac tam palca dłużej niż 2 sekundy.
Jakoś wcześniej na to nie zwracałem uwagi .

I jeszcze pytanie w związku z karta sieciową , nie wiedziec czemu jest pod napieciem :). Wystarczy , że ją dotkne to ostro kopie . A co ciekawe po odpięciu kabelka sieciowego , karta jest już ,,dutykalna" :).

Na koniec ostatnie pytanie. Wie ktoś dlaczego mi ,,tyka" zasilacz od drukarki ? :|.

03.06.2006
18:14
[2]

Isam [ Senator ]

1: Nie to nienormalne, karta muzyczna nie powinna sie raktyczniew ogole grzac - dlatego nie ma na niej zadnych radiatorów itd.

2: Uziem sobie komputer, przed dotykaniem sprzetu elektornicznego tez sie uziem, chyba ze masz energie dostarczana poprzez UTP ale nie powinienes miec :]

3: nie mam pojecia :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.