
milo112 [ Legionista ]
Simlock Nokia !!
Witam mam taką proźbę, kupiłem nokię 9500 ale nie mam programu który ściągnołby z niej simlocka, czy wie ktoś gdzie taki programik mogę znaleść lub jeżeli ktoś ma taki program czy mógłby mi go wysłać na maila ??

boskijaroo [ asdf ]
co takiego kupiles tej noki?

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Za ~20 zł zdejmą ci w każdym punkcie z gadżetami do komórek i serwisem.

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
(Znaleziono w 0,26 sek.) -->
Loczek [ El Loco Boracho ]
a to jest DCT czy te nowe zebezpieczenie Nokii???

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
Loczek --> raczej nie nowe zabezpieczenie ale kodowanie kodu odblokowywujacego simlocka w adrasie imei telefonu
edit:
troche zagmatwane to :P ale chyba dobrze wytłumaczone... :)
milo112 [ Legionista ]
<-- Niestety kod wygenerowany przez tą strone nie chce sciągnąć simlocka :(

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
napewno zrobiłes wszystko ok? w razie czego daje jeszcze kilka linków
milo112 [ Legionista ]
Zrobiłem wszystko porawnie, no ale widocznie z tego modelu (chociaż jest do wyboru na tych stronkach) nie idzie :(