GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Simlock Nokia !!

03.06.2006
17:09
smile
[1]

milo112 [ Legionista ]

Simlock Nokia !!

Witam mam taką proźbę, kupiłem nokię 9500 ale nie mam programu który ściągnołby z niej simlocka, czy wie ktoś gdzie taki programik mogę znaleść lub jeżeli ktoś ma taki program czy mógłby mi go wysłać na maila ??

03.06.2006
17:10
smile
[2]

boskijaroo [ asdf ]

co takiego kupiles tej noki?

03.06.2006
17:10
smile
[3]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Za ~20 zł zdejmą ci w każdym punkcie z gadżetami do komórek i serwisem.

03.06.2006
17:11
smile
[4]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

(Znaleziono w 0,26 sek.) -->

03.06.2006
17:14
[5]

Loczek [ El Loco Boracho ]

a to jest DCT czy te nowe zebezpieczenie Nokii???

03.06.2006
17:17
smile
[6]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

Loczek --> raczej nie nowe zabezpieczenie ale kodowanie kodu odblokowywujacego simlocka w adrasie imei telefonu

edit:

troche zagmatwane to :P ale chyba dobrze wytłumaczone... :)

03.06.2006
17:21
[7]

milo112 [ Legionista ]

<-- Niestety kod wygenerowany przez tą strone nie chce sciągnąć simlocka :(

03.06.2006
17:27
smile
[8]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]






napewno zrobiłes wszystko ok? w razie czego daje jeszcze kilka linków

03.06.2006
17:33
[9]

milo112 [ Legionista ]

Zrobiłem wszystko porawnie, no ale widocznie z tego modelu (chociaż jest do wyboru na tych stronkach) nie idzie :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.