GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Omega drivers - duży problem.

03.06.2006
16:55
[1]

Grabixon1987 [ Pretorianin ]

Omega drivers - duży problem.

Zainstalowałem najnowszą wersje Omega Drivers (mam kartę nvidia 6800gt) i wystąpił bardzo duży problem. W MultiRes jak i w zwykłych windowsowych ustawieniach mam do wyboru tylko 3 tryby odświeżania ekranu z czego najmniejszy wynosi aż 140hz, w związku z czym nie mogę nastawić rozdzielczości większej niż 640x480. W czym jest problem??? dodam, że na standardowych driverach nie ma problemu, ale wolałbym mieć Omegi.

proszę o pomoc

pozdrawiam
Grzesiek

03.06.2006
18:10
[2]

Isam [ Senator ]

Stary, omegi dla gf sa bazowane na tak starym forceware ze boli
Nvidia Omega Drivers 1.6693 (Forceware 66.93)

Proponuje jednak uzywac ze stronki lub jakies inne modyfikacje ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.