Grabixon1987 [ Pretorianin ]
Omega drivers - duży problem.
Zainstalowałem najnowszą wersje Omega Drivers (mam kartę nvidia 6800gt) i wystąpił bardzo duży problem. W MultiRes jak i w zwykłych windowsowych ustawieniach mam do wyboru tylko 3 tryby odświeżania ekranu z czego najmniejszy wynosi aż 140hz, w związku z czym nie mogę nastawić rozdzielczości większej niż 640x480. W czym jest problem??? dodam, że na standardowych driverach nie ma problemu, ale wolałbym mieć Omegi.
proszę o pomoc
pozdrawiam
Grzesiek
Isam [ Senator ]
Stary, omegi dla gf sa bazowane na tak starym forceware ze boli
Nvidia Omega Drivers 1.6693 (Forceware 66.93)
Proponuje jednak uzywac ze stronki lub jakies inne modyfikacje ;]