Didier z Rivii [ life 4 sound ]
rozlaczanie sie neostraday na kompie z kilkoma uzytkownikami
robilem ostatnio format jednego kompa i po zainstalowaniu winXP skonfigurowalem neo bez uzycia programu od tpsa.
Z tego kompa korzystaja trzy osoby i sa tam trzy konta uzytkownikow i problem jest taki ze jak na jednym z kont polaczy sie z netem, to po przelogowanius ie na inne konto trzeba tez sie laczyc. Wczesniej gdy laczenie odbywalo sie przez program tepsy to nie bylo takiego problemu.
Czy spotkal sie ktos z takim czyms? i czy da sie to rozwiazac bez instalowania tego programiku?
Roberto84 [ Legionista ]
hm.no ja mam tez dwa konta w xp i tez neo(bez aplikacji tp-bo to syf)i niestety podczas przelaczania uzytkownikow rozlacza mi sie polaczenie.wydaje mi sie ze musisz pokombinowac z rodzajami kont(z ograniczeniami i administrator) jak rowniez z samym polaczeniem(zaznaczyc w opcjach aby poloczenie bylo udostepnione dla wszystkich uzytkownikow)
Narmo [ nikt ]
Panel sterowania -- KOnta użytkowników --> Zmień sposób logowania i wylogowywania się użytkowników --> Zaznacz obie opcje a potem zamiast wylogować się używaj opcji Przełącz użytkowników
Adam9870 [ ]
Zajrzyj:
chodzi tam co prawda o łącze z netii ale myślę, że program który tam został użyty poradzi sobie także na neostradzie ;-)
Roberto84 [ Legionista ]
ja np tak mam i u mnie to nie dziala.moze to byc przez to ze drugie konto to konto z ograniczeniami(oczywiscie poloczenie jest udostepnione) dlatego tez nastepuje rozlaczenie...
rymka [ Junior ]
Hej! dzieki wielkie Adam9870, w linku ktory podales znalazlam informacje o programie TuneUp 2006 i on rozwiazal moje problemy (a korzystam z neostrady na xp), bo to o moj komputerek chodzilo Didierowi ;) tak wiec wszystkim z podobnym problemem polecam sprobowac :)