GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FABLE

03.06.2006
15:48
[1]

marcincinek007 [ Chor��y ]

FABLE

witam czy ktoś wie może gdzie moge znaleść w necie spolszczenie do FABLE proszę podać linka z góry dzięki

03.06.2006
15:49
[2]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

poszukaj www.instalki.pl

i nie rob 2 watkow o tym samym

03.06.2006
15:50
smile
[3]

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]

Gra została u nas wydana po polsku, po co ci spolszczenie??

03.06.2006
15:51
[4]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

kozi>>>>niech zgadne:
sciagnal z netu i bylo po angielsku

03.06.2006
16:00
[5]

chingishan [ Junior ]

simQa
słuchajcie nie mam pojecia jak wyciągnąć tarczę Nostro z rzeki;/
Jeśli ktoś tam był i to zrobił to please help gg9618996
Zg.óry thx

03.06.2006
16:02
[6]

Narmo [ nikt ]

chingishan --> Musisz mieć wędkę i ją wyłowić (tarczę oczywiście)

04.06.2006
21:59
[7]

chingishan [ Junior ]

no ta tak próbowałem
tyle że za każdym razem mi się zrywa;/
może jakiś patent na owocne łowy??

04.06.2006
22:08
smile
[8]

Loon [ Perfekt ]

A ja naprawde chcialbym wierzyc, ze kupil za granica :)

05.06.2006
10:47
[9]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Ja mam jakieś spolszczenie do Fable zajmuję 12,2Mb nie wiem czy działa bo dla kumpla ściągnąłem ;P mogę Ci na Rapida wrzucic jeśli dalej potrzebujesz jeszcze...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.