marcincinek007 [ Chor��y ]
FABLE
witam czy ktoś wie może gdzie moge znaleść w necie spolszczenie do FABLE proszę podać linka z góry dzięki
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
poszukaj www.instalki.pl
i nie rob 2 watkow o tym samym

Kozi2004 [ Generaďż˝ ]
Gra została u nas wydana po polsku, po co ci spolszczenie??
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
kozi>>>>niech zgadne:
sciagnal z netu i bylo po angielsku
chingishan [ Junior ]
simQa
słuchajcie nie mam pojecia jak wyciągnąć tarczę Nostro z rzeki;/
Jeśli ktoś tam był i to zrobił to please help gg9618996
Zg.óry thx
Narmo [ nikt ]
chingishan --> Musisz mieć wędkę i ją wyłowić (tarczę oczywiście)
chingishan [ Junior ]
no ta tak próbowałem
tyle że za każdym razem mi się zrywa;/
może jakiś patent na owocne łowy??

Loon [ Perfekt ]
A ja naprawde chcialbym wierzyc, ze kupil za granica :)
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Ja mam jakieś spolszczenie do Fable zajmuję 12,2Mb nie wiem czy działa bo dla kumpla ściągnąłem ;P mogę Ci na Rapida wrzucic jeśli dalej potrzebujesz jeszcze...