GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozjaśnienie Quake III

03.06.2006
15:18
smile
[1]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Rozjaśnienie Quake III

Jak rozjaśnić grafikę w Quake'u? Pasek brightness mam ustawiony na maksa, ale i tak za duzo nie widzę (zwlaszcza w ciemniejszych pomieszczeniach). Probowalem rozjasnić grę w sterownikach do karty graficznej, ale to tez nic nie dalo. Nie wyszedł jakis patch do tego?

03.06.2006
15:23
[2]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Chodzi mi po glowie komenda r_intensity x, gdzie x to cyferka. Co prawda nie jestem do konca pewien, ale mozesz sprobowac.

03.06.2006
15:32
smile
[3]

Messiah [ Konsul ]

Kris_007 ---> a w innych grach też tak masz ciemno? mój monitor się rozregulował zupełnie jakiś czas temu, musiałem z każdym następnym miesiącem podkręcać na karcie grafiki jasność i gammę, aż wreszcie jakaś mądra głowa poradziła mi ściągnąć obudowę i podregulować przy pomocy małej "śrubki" z tyłu monitora jasność i pomogło. Jak niedawno grałem np. w Dooma3 to musiałem niesamowicie rozjaśniać ekran (a i tak niewiele widziałem :P) a teraz śmiga aż miło. Mówię tu o monitorze CRT, jeśli masz LCD to chyba nie przejdzie :)

03.06.2006
15:43
[4]

Laios [ Chaosnik ]

A jakimś programikiem typu Gamma Adjuster próbowałeś?

03.06.2006
15:45
[5]

maciek_ssi [ Frets on Fire ]

r_gamma wartość (>1)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.