EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
Czy zwracacie uwage na reklamy na stronach internetowych??
Jak wyzej.
ja nie zwracam na to wogole uwagi.
Lord Deemon [ Ogame Player ]
Czasami popatrze, ale rzadko zwracam na nie jakas uwage. Czesto na poczatku tygodnia pomijam +5 GOLi :)
yellowfox [ Uśmiechnij się ]
zwracam uwage jezeli ciekawie cie prezentuje ale denerwuja mnie wyskakujace popupy, pozostałe mi nie przeszkadzaja
Narmo [ nikt ]
Wydaje Ci się. Może nie klikasz na baner, może nie czytasz dokładnie tego, co tam pisze ale zwracasz mniejszą czy większą uwagę. Logo, nazwa firmy... To zostaje w pamięci. A potem jak musisz dokonać wyboru zauważysz, ze gdzies już widziałeś to logo czy nazwę więc być mozę wybierzesz właśnie ten produkt. nie musisz pamiętać gdzie. Ważne, że widziałeś i nie zapamiętałeś tego jako coś negatywnego.

darek_dragon [ 42 ]
Jeśli jest to jakiś mały banner i mnie zainteresuje to mogę kliknąć.
Natomiast wszelkie latające po ekranie badziewiaste flashowe potwory olewam z premedytacją. Jeszcze ktoś pomyśli, że taka forma reklamy działa na klientów... I staram się, by nie zostawiały śladu w mojej podświadomości ;]
A wyskakujące okienka blokuje mi Firefox :)
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
a jak mi wyskakuje na pol ekranu PLAY to zapamietam jakos, a jak nic mi nie wyskakuje to mi malo w pamieci zostaje

gladius [ Subaru addict ]
Zwracam uwagę, bo dzięki Firefoxowi i adblock reklama w internecie jest dla mnie rzadkim widokiem, ale jak już się jakaś pojawi, to chwilę trwa, zanim ją zablokuję.
MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
Nie
boskijaroo [ asdf ]
ja nie zwracam uwagi ... pop'upy blokuje mi FireFox
Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]
Nie zwracam. A mi reklamy, choćby tutaj, blokuje IE :P

piokos [ Mr Nice Guy ]
rzadko, czasem jak coś mnie zaciekawi to kliknę, ale jest to średnio 1-2 razy w miesiącu.

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Czasem (np. na GOL-u swego czasu - niedawno - kliknąłem w interesujący baner na Forum) ;)
Wszelkie animowane i latające po ekranie popupy (patrz wylęgarnia np. na Onecie) zabijam raz a dobrze ;)
TyTuSPL [ United! Man United! ]
bardzo rzadko zwracam na to uwagę
Erynia [ Pretorianin ]
czasami.. choc bardzo rzadko..

garfield_junior [ ]
Ja tam reklam nie lubie, i całe szczęście nie widze ok. 95% z nich :)

cycu2003 [ Legend ]
tak zwracam, jak mi wyskakuje i denerwuje

Łysack [ Mr. Loverman ]
jakoś nie za specjalnie, ale niektóre się utrwalają, a na pewno nie docierają do mnie reklamy przy których wyskakują okienka, bo to zbyt nachalne jest:)
kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
ad-block raczej uniemożliwia mi oglądanie reklam typu pop-up ale jakis inne bannerki czasem zwrócą moją uwag.
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
A tak, zwracam uwagę, zwracam... Zwłaszcza, jak po wejściu a stronę w słuchawkach oprócz muzyki, którą słucham zaczyna przebijać się jakieś "łup, łup, łup!". Nie chcę jeszcze blokowac ich adblokami, bo rozumiem, ze twórcy stron muszą zarobić pieniądze na utrzymanie konta na serwerze, ale... Czara goryczy powoli zaczyna się przelewać. Niedawno zablokowałem dostęp do Gemius.pl, myślę o kolejnych krokach...