GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy zwracacie uwage na reklamy na stronach internetowych??

03.06.2006
14:56
[1]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

Czy zwracacie uwage na reklamy na stronach internetowych??

Jak wyzej.
ja nie zwracam na to wogole uwagi.

03.06.2006
14:57
[2]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Czasami popatrze, ale rzadko zwracam na nie jakas uwage. Czesto na poczatku tygodnia pomijam +5 GOLi :)

03.06.2006
14:58
[3]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

zwracam uwage jezeli ciekawie cie prezentuje ale denerwuja mnie wyskakujace popupy, pozostałe mi nie przeszkadzaja

03.06.2006
14:59
[4]

Narmo [ nikt ]

Wydaje Ci się. Może nie klikasz na baner, może nie czytasz dokładnie tego, co tam pisze ale zwracasz mniejszą czy większą uwagę. Logo, nazwa firmy... To zostaje w pamięci. A potem jak musisz dokonać wyboru zauważysz, ze gdzies już widziałeś to logo czy nazwę więc być mozę wybierzesz właśnie ten produkt. nie musisz pamiętać gdzie. Ważne, że widziałeś i nie zapamiętałeś tego jako coś negatywnego.

03.06.2006
15:02
smile
[5]

darek_dragon [ 42 ]

Jeśli jest to jakiś mały banner i mnie zainteresuje to mogę kliknąć.

Natomiast wszelkie latające po ekranie badziewiaste flashowe potwory olewam z premedytacją. Jeszcze ktoś pomyśli, że taka forma reklamy działa na klientów... I staram się, by nie zostawiały śladu w mojej podświadomości ;]

A wyskakujące okienka blokuje mi Firefox :)

03.06.2006
15:11
[6]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

a jak mi wyskakuje na pol ekranu PLAY to zapamietam jakos, a jak nic mi nie wyskakuje to mi malo w pamieci zostaje

03.06.2006
15:19
smile
[7]

gladius [ Subaru addict ]

Zwracam uwagę, bo dzięki Firefoxowi i adblock reklama w internecie jest dla mnie rzadkim widokiem, ale jak już się jakaś pojawi, to chwilę trwa, zanim ją zablokuję.

03.06.2006
16:53
[8]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Nie

03.06.2006
16:54
[9]

boskijaroo [ asdf ]

ja nie zwracam uwagi ... pop'upy blokuje mi FireFox

03.06.2006
16:55
[10]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Nie zwracam. A mi reklamy, choćby tutaj, blokuje IE :P

03.06.2006
16:56
smile
[11]

piokos [ Mr Nice Guy ]

rzadko, czasem jak coś mnie zaciekawi to kliknę, ale jest to średnio 1-2 razy w miesiącu.

03.06.2006
17:07
smile
[12]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Czasem (np. na GOL-u swego czasu - niedawno - kliknąłem w interesujący baner na Forum) ;)

Wszelkie animowane i latające po ekranie popupy (patrz wylęgarnia np. na Onecie) zabijam raz a dobrze ;)

03.06.2006
17:08
[13]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

bardzo rzadko zwracam na to uwagę

03.06.2006
17:08
[14]

Erynia [ Pretorianin ]

czasami.. choc bardzo rzadko..

03.06.2006
17:09
smile
[15]

garfield_junior [ ]

Ja tam reklam nie lubie, i całe szczęście nie widze ok. 95% z nich :)

03.06.2006
17:09
smile
[16]

cycu2003 [ Legend ]

tak zwracam, jak mi wyskakuje i denerwuje

03.06.2006
17:10
smile
[17]

Łysack [ Mr. Loverman ]

jakoś nie za specjalnie, ale niektóre się utrwalają, a na pewno nie docierają do mnie reklamy przy których wyskakują okienka, bo to zbyt nachalne jest:)

03.06.2006
17:15
[18]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

ad-block raczej uniemożliwia mi oglądanie reklam typu pop-up ale jakis inne bannerki czasem zwrócą moją uwag.

03.06.2006
17:56
[19]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

A tak, zwracam uwagę, zwracam... Zwłaszcza, jak po wejściu a stronę w słuchawkach oprócz muzyki, którą słucham zaczyna przebijać się jakieś "łup, łup, łup!". Nie chcę jeszcze blokowac ich adblokami, bo rozumiem, ze twórcy stron muszą zarobić pieniądze na utrzymanie konta na serwerze, ale... Czara goryczy powoli zaczyna się przelewać. Niedawno zablokowałem dostęp do Gemius.pl, myślę o kolejnych krokach...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.