
ronn [ moralizator ]
National Day of Slayer [06.06.06]
Już dziś łapiemy koty i kolekcjonujemy mchy z mrocznych prastarych grobowców!
Heil Satan!
temp2 [ ARET ]
3 days
toolish [ Kill 'Em All ]
No, na tą okazję trzeba będzie sobie kupić koszulkę jakiegoś szatanistycznego zespołu, może Tokio Hotel?
ronn [ moralizator ]
Ogłaszam ten dzień oficjalnym dniem "szatanisty". Tanie wino + krew kota, to dobra mieszanka? (+ skruszona czaszka krowy)

darek_dragon [ 42 ]
Śmiejcie się póki możecie... MWAHAHAHAHA :>
Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]
żal.pl

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
nie słyszeliscie ze slayer ma zagrac na koncercie z okazji konca swiata?
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Ale przed końcem świata, czy po?

toolish [ Kill 'Em All ]
Mephistopheles ja słyszałem, że w trakcie :))

TyTuSPL [ United! Man United! ]
fajną datę sobie wybrali :)
Dzideek [ Konsul ]
Przepraszam, 06.06.06 będę miał 16 urodziny!
ronn [ moralizator ]
Błyskawiczne szkolenie z szatanizmu. 1 =>
ronn [ moralizator ]
i 2

techi [ Legend ]
LOL:D

ronn [ moralizator ]
Właśnie tak Blog 27 wychowuje nowe pokolenie szatanistów.

techi [ Legend ]
Ave im:D
reksio [ B l u e s jest królem ]
i Tokio Hotel :)))

zmudix [ palnik ]
To juz jutro! \m/ (*_*) \m/

toolish [ Kill 'Em All ]
zdjęcia (szczegónie drugie) LOL n ROFTL! :D spadłem z krzesła
Grungowiec [ LENIWIEC ]
ja też już czekam z utęsknieniem :)
moszeusz [ drzewiec ]
Tak się zastanawiałem co będzie dnia 666 :) teraz już wiem ^^

ronn [ moralizator ]
Anna Sobecka: zwracajmy dziś uwagę na osoby ubrane na czarno noszące długie włosy
Tą bezczynnością polskich służb zdziwiona jest Anna Sobecka, poseł Narodowego Koła Parlamentarnego. - Jestem osobą wierzącą i wiem, że sataniści stanowią duże zagrożenie - mówi. Według niej nie można wykluczyć, że wyznawcy szatana mogą chcieć wykorzystać dzisiejszą datę, by wszystkim o sobie przypomnieć. - Trudno przewidywać, co mogliby planować, ale na wszelki wypadek powinniśmy być tego dnia ostrożni i zwracać uwagę na wszystkie podejrzane osoby na ulicy - opowiada. Na kogo konkretnie uważać? - Na osoby ubrane na czarno, w skórzanych kurtkach, z długimi włosami, tatuażami i kolczykami, bo tak mogą być ubrani sataniści.
\m/

piokos [ Mr Nice Guy ]
Sobecka to ta świnia z LPRu?

Lechiander [ Wardancer ]
Cholera! Jestem satanistą! A przynajmniej podejrzanym typem. :-]