GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

National Day of Slayer [06.06.06]

03.06.2006
14:26
smile
[1]

ronn [ moralizator ]

National Day of Slayer [06.06.06]



Już dziś łapiemy koty i kolekcjonujemy mchy z mrocznych prastarych grobowców!

Heil Satan!

03.06.2006
14:27
[2]

temp2 [ ARET ]

3 days

03.06.2006
14:29
[3]

toolish [ Kill 'Em All ]

No, na tą okazję trzeba będzie sobie kupić koszulkę jakiegoś szatanistycznego zespołu, może Tokio Hotel?

03.06.2006
14:47
[4]

ronn [ moralizator ]

Ogłaszam ten dzień oficjalnym dniem "szatanisty". Tanie wino + krew kota, to dobra mieszanka? (+ skruszona czaszka krowy)

03.06.2006
14:51
smile
[5]

darek_dragon [ 42 ]

Śmiejcie się póki możecie... MWAHAHAHAHA :>

03.06.2006
14:54
[6]

Nazgrel [ Ogniu krocz za mną ]

żal.pl

03.06.2006
14:57
smile
[7]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

nie słyszeliscie ze slayer ma zagrac na koncercie z okazji konca swiata?

03.06.2006
16:54
[8]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Ale przed końcem świata, czy po?

03.06.2006
16:58
smile
[9]

toolish [ Kill 'Em All ]

Mephistopheles ja słyszałem, że w trakcie :))

03.06.2006
17:02
smile
[10]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

fajną datę sobie wybrali :)

03.06.2006
17:10
[11]

Dzideek [ Konsul ]

Przepraszam, 06.06.06 będę miał 16 urodziny!

05.06.2006
02:07
[12]

ronn [ moralizator ]

Błyskawiczne szkolenie z szatanizmu. 1 =>

05.06.2006
02:08
[13]

ronn [ moralizator ]

i 2

05.06.2006
02:09
smile
[14]

techi [ Legend ]

LOL:D

05.06.2006
02:14
smile
[15]

ronn [ moralizator ]

Właśnie tak Blog 27 wychowuje nowe pokolenie szatanistów.

05.06.2006
02:15
smile
[16]

techi [ Legend ]

Ave im:D

05.06.2006
02:32
[17]

reksio [ B l u e s jest królem ]

i Tokio Hotel :)))

05.06.2006
07:38
smile
[18]

zmudix [ palnik ]

To juz jutro! \m/ (*_*) \m/

05.06.2006
13:06
smile
[19]

toolish [ Kill 'Em All ]

zdjęcia (szczegónie drugie) LOL n ROFTL! :D spadłem z krzesła

05.06.2006
13:23
[20]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

ja też już czekam z utęsknieniem :)

05.06.2006
13:25
[21]

moszeusz [ drzewiec ]

Tak się zastanawiałem co będzie dnia 666 :) teraz już wiem ^^

06.06.2006
09:21
smile
[22]

ronn [ moralizator ]

Anna Sobecka: zwracajmy dziś uwagę na osoby ubrane na czarno noszące długie włosy

Tą bezczynnością polskich służb zdziwiona jest Anna Sobecka, poseł Narodowego Koła Parlamentarnego. - Jestem osobą wierzącą i wiem, że sataniści stanowią duże zagrożenie - mówi. Według niej nie można wykluczyć, że wyznawcy szatana mogą chcieć wykorzystać dzisiejszą datę, by wszystkim o sobie przypomnieć. - Trudno przewidywać, co mogliby planować, ale na wszelki wypadek powinniśmy być tego dnia ostrożni i zwracać uwagę na wszystkie podejrzane osoby na ulicy - opowiada. Na kogo konkretnie uważać? - Na osoby ubrane na czarno, w skórzanych kurtkach, z długimi włosami, tatuażami i kolczykami, bo tak mogą być ubrani sataniści.

\m/

06.06.2006
09:31
smile
[23]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Sobecka to ta świnia z LPRu?

06.06.2006
09:56
smile
[24]

Lechiander [ Wardancer ]

Cholera! Jestem satanistą! A przynajmniej podejrzanym typem. :-]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.