Apocalyptiq [ Konsul ]
Poszukuje giełdy samochodowej aby zamieścić ogłoszenie za darmo...
Jak w temacie. Znacie takie strony?

bECKy [ Konsul ]
za darmo to nie slyszalem, ale za 1 zl zamieszczasz ogloszenie na otomoto ktore ukazuje sie na allegro. ostatecznie za darmo pozostaja anonse...