
MMaaZZii1155 [ Generaďż˝ ]
Piractwo na PlayStation 2
Co myslicie o piractwie na PS ?? piszcie jaki jest wasz stosunek do tego typu rzeczy, czy duzo ludzi w waszym otoczeniu przerabialo i kupowalo tzw. piraty ?? czy sami to robicie ?? jesli ktokolwiek chcialby wyrazic swoje zdanie to goraco zapraszam !! xD

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]
Luks jest!

MiniWm [ Peace Maker ]
Zapraszamy :p
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4817661
M@teu$z [ Konsul ]
nie bede tu pisal bo mnie wyleja
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
no wlasnie
ktos doniesie na mnie jak tu napisze

mooris [ Konsul ]
Ja nie mam tego problemu bo podobnie jak wredny sam sobie pisze gry...