GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piractwo na PlayStation 2

03.06.2006
13:09
smile
[1]

MMaaZZii1155 [ Generaďż˝ ]

Piractwo na PlayStation 2

Co myslicie o piractwie na PS ?? piszcie jaki jest wasz stosunek do tego typu rzeczy, czy duzo ludzi w waszym otoczeniu przerabialo i kupowalo tzw. piraty ?? czy sami to robicie ?? jesli ktokolwiek chcialby wyrazic swoje zdanie to goraco zapraszam !! xD

03.06.2006
13:10
smile
[2]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Luks jest!

03.06.2006
13:11
smile
[3]

MiniWm [ Peace Maker ]

Zapraszamy :p

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4817661

03.06.2006
16:19
[4]

M@teu$z [ Konsul ]

nie bede tu pisal bo mnie wyleja

03.06.2006
16:22
[5]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

no wlasnie

ktos doniesie na mnie jak tu napisze

03.06.2006
16:25
smile
[6]

mooris [ Konsul ]

Ja nie mam tego problemu bo podobnie jak wredny sam sobie pisze gry...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.