
Fugigiva2 [ Legionista ]
Dziś "Straszny Film 2 "
Czy warto oderwać się od komputera i obejżeć ten film który już miliony razy był w tv ??
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Ja sie skusze:) Na polszmacie leci?
eMMeS [ wish you were here ]
szczerze mówiąc to go jeszcze nie widziałem więc obejrzę.
Kris - a gdzie by indziej?

temp2 [ ARET ]
Ja myslalem ze dzis "Straszny mecz" ?!?1?!!!!!
A co do filmu to OK.
Edycja:
Nie rob quot'y bo bedziesz mial klopoty.
Flet [ Fletomen ]
Chyba najlepsza część :)

Fugigiva2 [ Legionista ]
Mi sie podobała 3 i 4 część a 2 to tylko początek oglądałem więc nie wiem

Dark Templar [ Pretorianin ]
Warto - świetny film. Szczególnie Shorty!

_ramadan_ [ Konsul ]
Beznadzieja i tandeta - tyle krótko i na temat
Fett [ Avatar ]
widziałem wszystkie oprócz 2 części to w miare możliwości obejrze go soie dzisiaj :)