GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziś "Straszny Film 2 "

03.06.2006
12:46
smile
[1]

Fugigiva2 [ Legionista ]

Dziś "Straszny Film 2 "

Czy warto oderwać się od komputera i obejżeć ten film który już miliony razy był w tv ??

03.06.2006
12:47
[2]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Ja sie skusze:) Na polszmacie leci?

03.06.2006
12:47
[3]

eMMeS [ wish you were here ]

szczerze mówiąc to go jeszcze nie widziałem więc obejrzę.

Kris - a gdzie by indziej?

03.06.2006
12:48
smile
[4]

temp2 [ ARET ]

Ja myslalem ze dzis "Straszny mecz" ?!?1?!!!!!

A co do filmu to OK.

Edycja:

Nie rob quot'y bo bedziesz mial klopoty.

03.06.2006
12:49
[5]

Flet [ Fletomen ]

Chyba najlepsza część :)

03.06.2006
12:50
smile
[6]

Fugigiva2 [ Legionista ]

Mi sie podobała 3 i 4 część a 2 to tylko początek oglądałem więc nie wiem

03.06.2006
12:52
smile
[7]

Dark Templar [ Pretorianin ]

Warto - świetny film. Szczególnie Shorty!

03.06.2006
12:59
smile
[8]

_ramadan_ [ Konsul ]

Beznadzieja i tandeta - tyle krótko i na temat

03.06.2006
13:02
[9]

Fett [ Avatar ]

widziałem wszystkie oprócz 2 części to w miare możliwości obejrze go soie dzisiaj :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.