kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Wożonko?
Oglądał ktoś ten film? Slyszałem, że bardzo dobry... ale wolę sie najpierw tutaj zapytać... :P
ronn [ moralizator ]
Mi sie "Wożonko" podobało.
Fett [ Avatar ]
pomimo że gra aktorska nędzna to film jest świetny :) Gwenialne poczucie humoru:)
erton [ Fink ]
Warto zobaczyc dla paru momentow, reszta nedzna. Jak dla mnie wymiata spotkanie "agentow" z zulem :)