GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Była propozycja filtru to teraz może coś innego?

03.06.2006
12:32
smile
[1]

Narmo [ nikt ]

Była propozycja filtru to teraz może coś innego?

Niedawno powstał wątek z propozycją wprowadzeniu filtru wiekowego. Zastanawiałem się trochę nad tym i szczerze mówiąc to głupi pomysł (moim zdaniem), ale dzięki niemu wpadłem na inny. Nie chodzi tyle o filtr co bardziej o zaznaczenie płci użytkownika. Na przykład kobiety (dziewczęta) miały by inny kolor ksywek a mężczyźni (chłopcy) inny. Nie raz po prostu nie wiadomo, czy rozmawiamy z mężczyzną czy kobietą i nie wiemy, jak adresować posty. Co o tym sądzicie?

03.06.2006
12:35
[2]

Fett [ Avatar ]

zjadły by Cie :P Ale w niektórych momentach ozznaczenia by się przydały bo nieraz nie wiadomo czy
po drugiej stronie kabla to chłop czy baba :)

03.06.2006
12:35
smile
[3]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

Narmo ---> przydałoby sie takie odróznienie na forum :) Wiec masz moje popracie :)

03.06.2006
12:36
[4]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

chcesz wyprodukować paru nowych prowokatorów? :)

03.06.2006
12:36
smile
[5]

PAW666THESATAN [ Quaked ]

IMHO dobry pomysł.

03.06.2006
12:37
smile
[6]

Yo5H [ Jackpot! ]

i jak to sprawdzisz? ;>

03.06.2006
12:40
smile
[7]

_bubba_ [ Mr. Pink ]

Były takie propozycję przy proponowaniu zmian na forum jakiś czas temu, ale w końcu zrezygnowano z tego pomysłu. może przy następnych zmianach się uda.

03.06.2006
12:42
smile
[8]

Narmo [ nikt ]

i jak to sprawdzisz? ;>
Tak -->
:p

_bubba_ --> Wiem, bo sam to proponowałem :)

03.06.2006
12:42
[9]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

popieram taki pomysł

03.06.2006
12:45
smile
[10]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Jestem za

03.06.2006
12:46
[11]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Bardzo dobry pomysł. Do dzisiaj nie wiem jakiej płci jest Milka^_^.

03.06.2006
12:50
[12]

Łysack [ Mr. Loverman ]

świetny pomysł:)

jogurt -> ty też nie? a mi sie zawsze kowalskam myli:) jemu pewnie najbardziej by pasowała taka zmiana:D co do x-cody też sie długo zastanawiałem nad płcią:)

03.06.2006
12:51
smile
[13]

Dark Templar [ Pretorianin ]

Popieram - nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie :D

03.06.2006
12:56
smile
[14]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

Jestem za

03.06.2006
12:56
[15]

bartek [ ]

Po co nam jakieś sztuczne podziały? Co, że niby kobiety mają być traktowane inaczej niż faceci? Pomijam już kwestię tego, że do tych formularzy każdy wbija co chce.

03.06.2006
12:56
[16]

kociamber [ A Is To B As B Is To C ]

Narmo - tak naprawde nigdy nie wiadomo czy za tym odróżnionym nickiem rzeczywiście kryj sie kobiszcze :)

03.06.2006
12:56
smile
[17]

Foks!k [ Medyk ]

Moim zdaniem to dobry pomysł :]

03.06.2006
12:58
[18]

Soulcatcher [ Prefekt ]

Przecież to nie ma zadnego znaczenia, każdy może podac nieprawdziwe dane

03.06.2006
12:59
smile
[19]

peners [ SuperNova ]

No nie raz sie ludzie mylili a kobiety lub panowie burzili sie o to iż mówi sie do nich w innej osobie :)

03.06.2006
13:00
[20]

Flet [ Fletomen ]

Moim zdaniem to wyglądałoby jak dwa obozy - samców i samic. Jakos nienaturalnie.

Kazdy jak Soul mowi moze se tu zrobic płec jaka chce.

03.06.2006
13:00
[21]

Erynia [ Pretorianin ]

jakos nie widze zeby to cos zmienilo.. :) ale pomysl generalnie moze byc

03.06.2006
13:04
smile
[22]

QrczakJR [ Konsul ]

ja bym proponowal przy nickach umiescic takie znaczki>> ( nie pamietam jak to sie "fachowo"nazywa:))

03.06.2006
13:10
[23]

bartek [ ]

Tylko po co?

Ludzie, po drugiej stronie też jest człowiek i tego się trzymajmy.

Do każdego należy zwracać się z szacunkiem i tyle, nie robi mi róznicy to czy mój internetowy rozmówca jest kobietą czy mężczyzną - w świecie rzeczywistym nieco inaczej to wygląda, ale nie tutaj. Jeśli kobieta plecie bzdury to nie widzę przeciwwskazań do ostrej krytyki. Żadnych przywilejów. Internauta pozostaje internautą niezależnie od wieku, koloru skóry, poglądów czy płci. I nic oprócz poglądów nas interesować nie powinno.

Odpowiedzcie mi na pytanie co miałby dać taki podział, po głębyszych przemyśleniach dojdziecie do tego, że nic dobrego. Już teraz śmieszne się robi przymilanie niektórych forumowiczów do kobiet typu "xxx > oja, piękne foto", "xxx > piękny sweterek, daj więcej fotek" itd. itd. Ja bym jednak radził szukać dziewczyn i przyjaciółek tradycyjną metodą :-)

03.06.2006
13:11
[24]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Soul --> Ale mówisz tu o pseudo-użytkownikach, którzy rejestrują się na forum tylko po to żeby uprzykrzyć innym życie. Inaczej sprawa przedstawia się ze strony użytkowników, którzy są na forum po to, aby dyskutować, ale często nie wiedzą z kim. Czy z mężczyzną czy z kobietą... Oczywiście jeśli wprowadzilibyście taką nowinkę to napewno pojawiłoby się sporo prowokatorów, ale coś kosztem czegoś.

03.06.2006
13:14
[25]

bartek [ ]

Shifty007, jak ktoś jest na forum po to, aby dyskutować to:

a) nie obchodzi go czy osoba z którą rozmawia jest samotną matką czy alkoholikiem,
b) najczęściej wie o swoim rozmówcy znacznie więcej niż by Ci się mogło wydawać.

03.06.2006
13:16
smile
[26]

musaidi1111 [ Legend ]

+1

03.06.2006
13:21
smile
[27]

Loon [ Perfekt ]

Soul - ale wiekszosc poda prawdziwe ;).
Pokaz mi faceta, ktory chcialby miec rozowy nick ;).

03.06.2006
13:53
smile
[28]

Łysack [ Mr. Loverman ]

dałoby, bo byłoby wiadomo jak się do innych zwracać, bo jak ktoś do faceta pisze jak do kobiety, a tamten sie obraża to coś jest nie tak:)
nie ma to na celu dawania żadnych przywilejów czy też wprowadzania podziałów. po prostu wolałbym wiedzieć z kim rozmawiam. ktoś kto jest na forum od niedawna i rozmawia z kimś o nicku bezosobowym to niby skąd ma wiedzieć jak się ma do niego zwracać?
a z tymi znaczkami to bardzo dobry pomysł:)
jak ktoś zamierza być na forum dłużej to czemu ma podawać fałszywe dane:)

a czasem dobrze wiedzieć kiedy na dany temat wyraża swoje zdanie kobieta, a kiedy facet. szczególnie przydatne w kategorii uczucia, kiedy userzy oczekują odpowiedzi kobiet:)
mam nadzieję, że pomysł się przyjmie

03.06.2006
13:57
smile
[29]

MAROLL [ Hibernate ]

Jak najbardziej za, a nawet przeciw!

03.06.2006
14:07
[30]

Bury Pies [ Konsul ]

Pomysł bardzo dobry, bo często na forum widzi się dopiski typu "PS a tak w ogóle to jestem dziewczyną" albo "jestem facetem, pewnie ksywka cię zmyliła". Oczywiście parametr byłby nieobowiązkowy - kto ustawi sobie płeć w profilu, będzie miał jakieś oznaczenie przy ksywce. Kto nic nie zaznaczy, nie zauważy żadnych zmian.

03.06.2006
14:09
smile
[31]

wysia [ Pretorianin ]

Swietny pomysl.

03.06.2006
14:13
smile
[32]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

wysia ------> Jesteś żoną wysia ??

03.06.2006
14:15
smile
[33]

fftc [ Generaďż˝ ]

Jestem za.

03.06.2006
14:21
smile
[34]

...NathaN... [ The Godfather ]

zmiana koloru xywek to zły pomysł. jestem strasznie przyzwyczajony do tego czerowonobrązowego koloru i nie strawiłbym niczego innego...

03.06.2006
16:08
[35]

Narmo [ nikt ]

To może ikonka w profilu? Albo info o płci.

03.06.2006
16:11
smile
[36]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

Narmo-->przyznaj się, podrywałeś jakiegoś faceta z forum:)

Adekwatny byłby tutaj tekst o Kretilli:D

03.06.2006
16:12
[37]

Narmo [ nikt ]

Lewy Krawiec(łoś) --> Do tej pory sam nie wiem ;p

03.06.2006
16:24
smile
[38]

axel1 [ Konsul ]

jestem ZA :)

03.06.2006
17:06
[39]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

no a czemu nie :) dla mnie dobry pomysl :P

03.06.2006
17:18
smile
[40]

Mink [ Konsul ]

Mi osobiscie nie przeszkadza jak ustawicznie forumowicze zmieniają mi płec, ale popieram:) Ja to ona:P

03.06.2006
18:15
[41]

mineral [ Paragon ]

To jest dobry pomysł.

Jeżeli jakiś transwestyta chce, żeby się zwracało do niego jak do kobiety (albo do mężczyzny jeżeli jest kobietą) to niech sobie zaznaczy opcję Pani (Pan).

03.06.2006
18:17
[42]

Kompo [ by AI ]

Tyle czasu przeżyliśmy bez tego... IMO niepotrzebne.

03.06.2006
18:44
[43]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

[11] Jogurt Truskawkowy => No to zapamiętaj sobie, że facet. A ja myślałem, że mało kto mnie rozpoznaje...

Co do pomysłu to nie ma szans. Jakby to miało wyglądać, gdzie miałoby to być zamieszczone, kto to zrobi? Jak ktoś się pomyli, to go ktoś poprawi i po sprawie.

03.06.2006
19:18
smile
[44]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

Narmo--> Pomysł genialny, ale i tak co niektóre osoby mogłyby się podawać za osobę płci przeciwnej... czyli nie wiem, czy miałoby to wielkie znaczenie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.