GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niewiedza o wzmacniaczu :)

03.06.2006
12:28
[1]

erazm111 [ Chor��y ]

Niewiedza o wzmacniaczu :)

Posiadam wzmacniacz Unitra 2 x 15 watów 8 ohm. Czy mogę do niego dokupić głośniki 80 watowe ??? nic się nie spali ??? dopiero potem mam zamiar kupić jakiś lepszy wzamacniacz. Muszę wszytko po kolei kupic bo z kasą nie wyrobię. Może polecicie jakieś głośniki do 400\500 zl ???

03.06.2006
12:36
[2]

wzorzec [ ]

nic sie nie spali.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.