GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Firewall

03.06.2006
12:10
[1]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Firewall

Jakiego firewalla najlepiej nabyć. Z tego co wiem to programy darmowe nigdy nie dogonią tych płatnych... Może być połączony z antywirem, ale nie koniecznie. Powiedzcie co wiecie

03.06.2006
12:16
[2]

John Michael Kane [ Centurion ]

Ktoś Ci głupot naopowiadał. Spróbuj Jetico Personal Firewall.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.