GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza Symulacja Piłki Nożnej

03.06.2006
12:01
[1]

WE!! [ Junior ]

Najlepsza Symulacja Piłki Nożnej

Propozycja dla osób które szukają alternatywy dla najnowszych PESów i FIFy.
Audio-wizualnie nie moze sie z nimi równac, ale główną jej bronia jest niesamowita grywalność, realistyka, fizyka, gameplay i dobra jakość rozgrywki ONLINE nie wymagającej mocnego lacza (min 64 kb/s).
Gra w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsza (w naszym kraju) przez co organizowane są różne turnieje, ligi i rankingi w których zawodnicy mogą spróbowac swoich sił i zmierzyć się ze sobą Smile

Jeżeli jeszcze kogoś nie przekonałem to zapraszam do obejrzenia tego filmiku:
Rapidshare
lub
Sendspace

A oto moja stronka:
WINNING ELEVEN 2002 ONLINE

Znajdziesz na niej wszystko co potrzebne.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę przyjemnej rozgrywki, spotkamy się na serverze! Smile

PS. Jeżeli masz jakieś pytania, www.we2002online.up.plzapraszam do dyskusji

03.06.2006
12:04
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Przecież WE to to samo, co PES.

03.06.2006
12:05
[3]

Genzo [ Konsul ]

wydana na rynek japonski/azjatycki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.