WE!! [ Junior ]
Najlepsza Symulacja Piłki Nożnej
Propozycja dla osób które szukają alternatywy dla najnowszych PESów i FIFy.
Audio-wizualnie nie moze sie z nimi równac, ale główną jej bronia jest niesamowita grywalność, realistyka, fizyka, gameplay i dobra jakość rozgrywki ONLINE nie wymagającej mocnego lacza (min 64 kb/s).
Gra w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsza (w naszym kraju) przez co organizowane są różne turnieje, ligi i rankingi w których zawodnicy mogą spróbowac swoich sił i zmierzyć się ze sobą Smile
Jeżeli jeszcze kogoś nie przekonałem to zapraszam do obejrzenia tego filmiku:
Rapidshare
lub
Sendspace
A oto moja stronka:
WINNING ELEVEN 2002 ONLINE
Znajdziesz na niej wszystko co potrzebne.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę przyjemnej rozgrywki, spotkamy się na serverze! Smile
PS. Jeżeli masz jakieś pytania, www.we2002online.up.plzapraszam do dyskusji
gladius [ Subaru addict ]
Przecież WE to to samo, co PES.
Genzo [ Konsul ]
wydana na rynek japonski/azjatycki