
Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Tanie rudego kojota ---> lol&roftl :)))
Gościu wymiata hahahahahaha :))

TyTuSPL [ United! Man United! ]
mocne xD

Apocalyptiq [ Konsul ]
Widziałem ale nadal śmieszy:D Nawet mam na twardym:P

BukE [ Płetwonurek ]
Mam kolege, ktory tak bounsuje. Ostatnio jak poszlismy do Country House to sprzedal bombe dziewczynie, ktora kolo niego przechodzila.

eJay [ Gladiator ]
Niezly baunsik:D

bECKy [ Konsul ]
gosc wymiata :D.

stanson [ Szeryf ]
Strasznie nadropsowany...

szczerbaty [ Pretorianin ]
Stanson <--- a tam nadropsowany od razu, gosc sie po prostu potrafi dobrze bawic :P:P

wolkov [ |Drummer| ]
Właśnie miałem napisać, że jest nieźle nadźgany ;-)
Raynor [ Big Man ]
popatrzcie na to.. ;]
stanson [ Szeryf ]
O ile ten pierwszy wywoluje usmiech, bo jest po prostu komiczny, to ten drugi kolezka jest po prostu żałosny do bólu. Nacpany do granic mozliwosci małolat. Przykry widok...
Zgłoszę przy okazji kandydata numer 3 do konkursu :))

eJay [ Gladiator ]
Techno dziadek:-)
szczerbaty [ Pretorianin ]
Ano zalosne, zalosne...Ale trzeba trzeba przyznac ze jesli chodzi o cpanie to nie powinno byc takiego czegos "ten jest smieszny to jemu wybaczymy..ooo...a ten tutaj zachowuje sie jak idiota to on jest zly", jesli obydwoje sie przycpali to obydwoch powinnismy pojechac :P

stanson [ Szeryf ]
szczerbaty --> masz racje, jeden nie mądrzejszy od drugiego, jednak ja nie potrafilem sie powstrzymac od smiechu jak zobaczylem kolezke nr 1 :)
Raynor --> mój jest chyba naprocentowany :)

Raynor [ Big Man ]
Stanson, ten z twojego linka to nawet wstać nie może.. :]
zylla [ Dezerter ]
1 link wymiata a czemu nacpany odrazu moze czuje rytm
Laios [ Chaosnik ]
Był filmik "Jazda po dropach", tam też to było :)

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
pierwszy koleś PWNZ!!! niezłą zajawe podłapał...
z tego drugiego podobała mi sie ta sunia co tam z tyłu sie gapiła na tego frajera.
Pijany koleś - BYŁO! :D
Techno dziadex - też niezła wkręta ^^ Fajny różowy dresik :D

Marvel_ [ Centurion ]
"Prawie jak taniec"