GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tanie rudego kojota ---> lol&roftl :)))

03.06.2006
11:18
smile
[1]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Tanie rudego kojota ---> lol&roftl :)))

Gościu wymiata hahahahahaha :))

03.06.2006
11:20
smile
[2]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

mocne xD

03.06.2006
11:25
smile
[3]

Apocalyptiq [ Konsul ]

Widziałem ale nadal śmieszy:D Nawet mam na twardym:P

03.06.2006
11:27
smile
[4]

BukE [ Płetwonurek ]

Mam kolege, ktory tak bounsuje. Ostatnio jak poszlismy do Country House to sprzedal bombe dziewczynie, ktora kolo niego przechodzila.

03.06.2006
11:28
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]

Niezly baunsik:D

03.06.2006
11:30
smile
[6]

bECKy [ Konsul ]

gosc wymiata :D.

03.06.2006
11:31
smile
[7]

stanson [ Szeryf ]

Strasznie nadropsowany...

03.06.2006
11:33
smile
[8]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Stanson <--- a tam nadropsowany od razu, gosc sie po prostu potrafi dobrze bawic :P:P

03.06.2006
11:34
smile
[9]

wolkov [ |Drummer| ]

Właśnie miałem napisać, że jest nieźle nadźgany ;-)

03.06.2006
11:46
[10]

Raynor [ Big Man ]

popatrzcie na to.. ;]

03.06.2006
11:49
[11]

stanson [ Szeryf ]

O ile ten pierwszy wywoluje usmiech, bo jest po prostu komiczny, to ten drugi kolezka jest po prostu żałosny do bólu. Nacpany do granic mozliwosci małolat. Przykry widok...

Zgłoszę przy okazji kandydata numer 3 do konkursu :))

03.06.2006
11:51
smile
[12]

eJay [ Gladiator ]

Techno dziadek:-)

03.06.2006
11:53
[13]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Ano zalosne, zalosne...Ale trzeba trzeba przyznac ze jesli chodzi o cpanie to nie powinno byc takiego czegos "ten jest smieszny to jemu wybaczymy..ooo...a ten tutaj zachowuje sie jak idiota to on jest zly", jesli obydwoje sie przycpali to obydwoch powinnismy pojechac :P

03.06.2006
11:55
smile
[14]

stanson [ Szeryf ]

szczerbaty --> masz racje, jeden nie mądrzejszy od drugiego, jednak ja nie potrafilem sie powstrzymac od smiechu jak zobaczylem kolezke nr 1 :)




Raynor --> mój jest chyba naprocentowany :)

03.06.2006
11:57
smile
[15]

Raynor [ Big Man ]

Stanson, ten z twojego linka to nawet wstać nie może.. :]

03.06.2006
11:58
[16]

zylla [ Dezerter ]

1 link wymiata a czemu nacpany odrazu moze czuje rytm

03.06.2006
12:01
[17]

Laios [ Chaosnik ]

Był filmik "Jazda po dropach", tam też to było :)

03.06.2006
12:04
smile
[18]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

pierwszy koleś PWNZ!!! niezłą zajawe podłapał...

z tego drugiego podobała mi sie ta sunia co tam z tyłu sie gapiła na tego frajera.

Pijany koleś - BYŁO! :D

Techno dziadex - też niezła wkręta ^^ Fajny różowy dresik :D

03.06.2006
12:05
smile
[19]

Marvel_ [ Centurion ]

"Prawie jak taniec"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.