GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Autorun 3

03.06.2006
11:18
smile
[1]

marcin94 [ Piesiec ]

Autorun 3

Zapisałem sobie Autorun tym programem a później chciałem sobie go odpalić ale zapisały mi się tylko te 3 pliki i nieiwem co z nimi zrobić.Autorun odpala się tylko w programie a tak to sa tylko te 3 pliki.Co zrobić?
Z góry THX!

03.06.2006
11:21
smile
[2]

marcin94 [ Piesiec ]

---------------->Obrazek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.