
marcin94 [ Piesiec ]
Autorun 3
Zapisałem sobie Autorun tym programem a później chciałem sobie go odpalić ale zapisały mi się tylko te 3 pliki i nieiwem co z nimi zrobić.Autorun odpala się tylko w programie a tak to sa tylko te 3 pliki.Co zrobić?
Z góry THX!

marcin94 [ Piesiec ]
---------------->Obrazek