focal [ Centurion ]
DVD - jakie ???
jakiej firmywybrać DVD ? zastanawiam sie nad Liteonem, Asusuem, NEC - słyszałem że są z nimi problemy, Pioneer, Benq.........co wybrać ???

M@teu$z [ Konsul ]
SONY jak cie stac
matchaus [ sturmer ]
DVD ma byc stacjonarne, czy chodzi może o nagrywakę?
A może chodzi o napęd (nagrywarkę) do komputera?
M@teu$z ---> LiteOn to tak naprawdę "Sony dla ubogich" :)
(Ale nie demonizowałbym tej firmy...)

Super Kotlet [ Schabowy ]
Ej LiteOn to moim zdaniem dobra firma, mam jedną nagrywarkę CD tej firmy i chodz bez problemów od prawie 3 lat, a nagrywarka DVD bezproblemowo jusz prawie rok. Więc albo trzeba mieć pecha albo niewiem co:/

CHESTER80 [ Persistence ]
Wybór jest trudny bo raczej każda z tych firm ma dobry sprzęt. Kumpel ma NEC i chwali go na każdym kroku, ja od lat używam napędów LiteOn i nigdy nie miałem problemów. Sony to też dobry wybór, tak samo jak Pioneer. Może zrób jakieś losowanie albo co? :)
Master_2 [ Konsul ]
Hmm.. ja przedwczoraj kupiłem nagrywarkę LG czarną, za 165,- i jestem bardzo zadowolony :)
Regis [ ]
Ja mam Benka i jestem zadowolony - wypala szybko, cicho i bezproblemowo.

Mayday1 [ Pretorianin ]
Jeśli DVD stacjonarne - tylko PIONEER!!

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
LG -- pół roku mam i sprawuje sie bez zarzutu