GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DVD - jakie ???

03.06.2006
10:40
[1]

focal [ Centurion ]

DVD - jakie ???

jakiej firmywybrać DVD ? zastanawiam sie nad Liteonem, Asusuem, NEC - słyszałem że są z nimi problemy, Pioneer, Benq.........co wybrać ???

03.06.2006
10:47
smile
[2]

M@teu$z [ Konsul ]

SONY jak cie stac

03.06.2006
10:51
[3]

matchaus [ sturmer ]

DVD ma byc stacjonarne, czy chodzi może o nagrywakę?
A może chodzi o napęd (nagrywarkę) do komputera?

M@teu$z ---> LiteOn to tak naprawdę "Sony dla ubogich" :)
(Ale nie demonizowałbym tej firmy...)

03.06.2006
10:55
smile
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ej LiteOn to moim zdaniem dobra firma, mam jedną nagrywarkę CD tej firmy i chodz bez problemów od prawie 3 lat, a nagrywarka DVD bezproblemowo jusz prawie rok. Więc albo trzeba mieć pecha albo niewiem co:/

03.06.2006
10:58
smile
[5]

CHESTER80 [ Persistence ]

Wybór jest trudny bo raczej każda z tych firm ma dobry sprzęt. Kumpel ma NEC i chwali go na każdym kroku, ja od lat używam napędów LiteOn i nigdy nie miałem problemów. Sony to też dobry wybór, tak samo jak Pioneer. Może zrób jakieś losowanie albo co? :)

03.06.2006
11:19
[6]

Master_2 [ Konsul ]

Hmm.. ja przedwczoraj kupiłem nagrywarkę LG czarną, za 165,- i jestem bardzo zadowolony :)

03.06.2006
11:30
[7]

Regis [ ]

Ja mam Benka i jestem zadowolony - wypala szybko, cicho i bezproblemowo.

03.06.2006
11:59
smile
[8]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Jeśli DVD stacjonarne - tylko PIONEER!!

03.06.2006
12:15
smile
[9]

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]

LG -- pół roku mam i sprawuje sie bez zarzutu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.