
pawcio005 [ Pretorianin ]
Duży problem z kompem!!!:(
Czesc
Nie wiem co jest moj komputer nie chce wlaczac zadnej gry!!!! mam najnowsze stery directa tez mam probowalem przeinstalowac gry to nie pomoglo wczoraj wszystkobylo jeszcze okej...
mc_bacza [ HellBoy ]
przeinstaluj sterowniki do grafy, a jak to nic nie da to moze stery do pl. glownej ?
edit
mialem na mysli zainstalowanie innych sterow do grafy...

szczerbaty [ Pretorianin ]
Zrestartuj kompa, zainstaluj na nowo najnowsze sterowniki do karty graficznej, przeinstaluj directX, zainstaluj wszystkie poprawki do systemu i sproboj :)
pawcio005 [ Pretorianin ]
Nie moge dodac obrazka:/
Wrescie
I tak jest ciagle dziala tylko jedna gra FSW Ten Hammers
Inne nie
Zysio [ Generaďż˝ ]
Hmmmm, pierwszy raz widze taki błąd. Sprawdź czy ci jakiś głupi program antywirusowy nie blokuje? Może włączyłeś super mega hiper dogłębną heurystykę i wszystko ci zabija ;)
Pierwszy domysł, pewnie zły ale sprawdź.

szczerbaty [ Pretorianin ]
Usun ten program, gdyz nie jest to skladnik systemu (Windowsa przynajmniej) wiec ktos musial go wczesniej zainstalowac na kompie i po sprawie...
M@teu$z [ Konsul ]
usun antywirusa moze pomoze
FixUS_1 [ Generaďż˝ ]
Nie włączałeś ostatnio wirtualnych napędów lub instalowałeś jakiegoś oprogramowania emulującego, łamiącego zabezpieczenia (Alcohol 120%, Deamon Tools etc)? Niektóre zabezpieczenia pod tym względem są bardzo upierdliwe.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Okienko wygląda jak ze StarForce'a... :)
matchaus [ sturmer ]
hehehe - dokładnie! :D

pawcio005 [ Pretorianin ]
Fakt moze i wyglada jak starforce ale to nie to:) A no mam Alcohola 120% juz od 2 lat i nic sie nie dzialo przeinstalowalem sterowniki karty graficznej juz drugi raz i pomoglo :) Dzieki wszystkim za pomoc

dodom [ Centurion ]
no to 1 problem rozwiazany... a ja pisze, bo mam troche podobny (problem)...:
mam doasc stara karte graficzna mianowicie radka 9550;P (dlatego zastanawiam sie na kupnem nowej) i kiedy gram w jakas gierke to przez 5 -10 min. wszystko "gra" a potem:
1.albo wszystko slychac i tylko monitor gasnie(kkomp caly czas pracuje)
2.albo to samo tylko ze bez dzwieku...:(
probowalem juz reinstalke sterow, ba nawet systemu ale to nic nie pomaga... (kiedys w tych samych grach sie tak nie dzialo) jak myslicie czy to wina tego ze troche podstarzala karta czy co??