GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Duży problem z kompem!!!:(

03.06.2006
10:09
smile
[1]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Duży problem z kompem!!!:(

Czesc
Nie wiem co jest moj komputer nie chce wlaczac zadnej gry!!!! mam najnowsze stery directa tez mam probowalem przeinstalowac gry to nie pomoglo wczoraj wszystkobylo jeszcze okej...

03.06.2006
10:11
[2]

mc_bacza [ HellBoy ]

przeinstaluj sterowniki do grafy, a jak to nic nie da to moze stery do pl. glownej ?

edit
mialem na mysli zainstalowanie innych sterow do grafy...

03.06.2006
10:12
smile
[3]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Zrestartuj kompa, zainstaluj na nowo najnowsze sterowniki do karty graficznej, przeinstaluj directX, zainstaluj wszystkie poprawki do systemu i sproboj :)

03.06.2006
10:12
[4]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Nie moge dodac obrazka:/

Wrescie

I tak jest ciagle dziala tylko jedna gra FSW Ten Hammers
Inne nie

03.06.2006
10:20
[5]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Hmmmm, pierwszy raz widze taki błąd. Sprawdź czy ci jakiś głupi program antywirusowy nie blokuje? Może włączyłeś super mega hiper dogłębną heurystykę i wszystko ci zabija ;)
Pierwszy domysł, pewnie zły ale sprawdź.

03.06.2006
10:27
smile
[6]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Usun ten program, gdyz nie jest to skladnik systemu (Windowsa przynajmniej) wiec ktos musial go wczesniej zainstalowac na kompie i po sprawie...

03.06.2006
10:30
[7]

M@teu$z [ Konsul ]

usun antywirusa moze pomoze

03.06.2006
10:33
[8]

FixUS_1 [ Generaďż˝ ]

Nie włączałeś ostatnio wirtualnych napędów lub instalowałeś jakiegoś oprogramowania emulującego, łamiącego zabezpieczenia (Alcohol 120%, Deamon Tools etc)? Niektóre zabezpieczenia pod tym względem są bardzo upierdliwe.

03.06.2006
10:34
[9]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Okienko wygląda jak ze StarForce'a... :)

03.06.2006
10:38
[10]

matchaus [ sturmer ]

hehehe - dokładnie! :D

03.06.2006
10:54
smile
[11]

pawcio005 [ Pretorianin ]

Fakt moze i wyglada jak starforce ale to nie to:) A no mam Alcohola 120% juz od 2 lat i nic sie nie dzialo przeinstalowalem sterowniki karty graficznej juz drugi raz i pomoglo :) Dzieki wszystkim za pomoc

03.06.2006
11:00
smile
[12]

dodom [ Centurion ]

no to 1 problem rozwiazany... a ja pisze, bo mam troche podobny (problem)...:
mam doasc stara karte graficzna mianowicie radka 9550;P (dlatego zastanawiam sie na kupnem nowej) i kiedy gram w jakas gierke to przez 5 -10 min. wszystko "gra" a potem:
1.albo wszystko slychac i tylko monitor gasnie(kkomp caly czas pracuje)
2.albo to samo tylko ze bez dzwieku...:(
probowalem juz reinstalke sterow, ba nawet systemu ale to nic nie pomaga... (kiedys w tych samych grach sie tak nie dzialo) jak myslicie czy to wina tego ze troche podstarzala karta czy co??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.