GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RAM - zobaczcie czy to jest ok czy nie

03.06.2006
09:46
[1]

focal [ Centurion ]

RAM - zobaczcie czy to jest ok czy nie



dlaczego tak tanio ? w innych sklepach po 200 - 250 zł a tu tak tanio ?

03.06.2006
09:47
smile
[2]

toaster [ Diablo pWnT ]

nawet na allegro drożej Oo

03.06.2006
09:48
[3]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

chyba nie

03.06.2006
09:48
smile
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ja niemoge!!! Ale taniocha!!!! Być może sie pomylili z ceną...albo to jakiś przekręt...

No właśnie tym bardziej że to 2x 256 mb, to powinno wogle drożej być oO

03.06.2006
09:50
[5]

toaster [ Diablo pWnT ]

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA 2 x 256 MB

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.