focal [ Centurion ]
RAM - zobaczcie czy to jest ok czy nie
dlaczego tak tanio ? w innych sklepach po 200 - 250 zł a tu tak tanio ?

toaster [ Diablo pWnT ]
nawet na allegro drożej Oo
EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]
chyba nie

Super Kotlet [ Schabowy ]
Ja niemoge!!! Ale taniocha!!!! Być może sie pomylili z ceną...albo to jakiś przekręt...
No właśnie tym bardziej że to 2x 256 mb, to powinno wogle drożej być oO
toaster [ Diablo pWnT ]
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA 2 x 256 MB