GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podkręcić proca i inne jeżeli jest to możliwe.

03.06.2006
09:32
[1]

toaster [ Diablo pWnT ]

Jak podkręcić proca i inne jeżeli jest to możliwe.

tj. w temacie

stanson-> to mam podać jaki mam sprzęt?

03.06.2006
09:34
smile
[2]

stanson [ Szeryf ]

nie pomożemy, za duzo danych podałeś i metlik się zrobił.

03.06.2006
09:39
[3]

toaster [ Diablo pWnT ]

jeśli potrzebny to: proc AMD Athlon 1,8+ 256 ram karta g-f5200 fx 256 ram ddr i chyba wszystko ?

03.06.2006
09:40
[4]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

w biosie, programami

03.06.2006
09:42
[5]

toaster [ Diablo pWnT ]

EG.... -> jakimi programami ? daj nazwe to sam znajde.

03.06.2006
09:43
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

To bardzo delikatna sprawa , można wiele spaprać . Proponuję Ci ostatni numer (5-6 2006) "Eksperta" , tam jest artykuł i porady o podkręcaniu procesora .

03.06.2006
09:44
[7]

toaster [ Diablo pWnT ]

mirencjum - nie ma tego numeru jakoś on-line ??

btw. proca chciałbym tylko troche podkręcić może 2.0 ? jeśli się da. Co o tym sądzicie ?

03.06.2006
09:46
[8]

Azazell22 [ DEMON ]

toaster --> sluchaj to jest bardzo delikatna i ryzykowna robota .. lepiej aby jakiś twoj kumpel przyszedl i ci podkrecił i zebys zobaczyl jak to jest .. mozna przez pomyłke spalic proca ;/ już tyle przypadków ..

albo przeczytaj artykuł jakiś np wlasnie z tego experta ..

03.06.2006
09:47
[9]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

a w biosie sie boisz??
a wiesz ze gwarancje tracisz??
nie pamietam programow ale do karty graficznaj Riva Tuner(chyba tak to sie pisze)

takich watkow bylo 1500000000
poszukaj sobie tam, a znajdziesz odpowiedz

03.06.2006
09:49
[10]

toaster [ Diablo pWnT ]

Azazell - nie mam kumpla, który podrkęcał już kiedyś proca albo karte graficzną, dlatego tutaj się pytam. I czy było by możliwe podkręcić do 1,8 bo mam z tym + i naprawde mam 1,3 a nie 1,8

03.06.2006
09:51
[11]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Ja też mam z +, i co mam niby myślec że moge go bezpiecznie podkręcić o 1Ghz? To nie tak idzie...:P Podkręć go max do 1,5 Ghz, ale najpierw dokladnie zapoznaaj sie jak to zrobic.

03.06.2006
09:54
[12]

toaster [ Diablo pWnT ]

Kotlet- ale co mi da te podkręcenie do 1,5 skoro mam 1,3. Będzie widoczna różnica w grach?

03.06.2006
09:56
[13]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

raczej mala
ja mam celerona 1,7, podkrecilem na 1,9 i roznicy nie bylo duzej

03.06.2006
09:56
[14]

Super Kotlet [ Schabowy ]

wątpię,ale zawsze jakaś bedzie,ale podkręcanie o 500 Mhz i więcej może się żle skończyć bez dobrej, stabilnej płyty głównej, dobrych pamięci RAM i dobrego chłodzenia CPU i zasilki oczywiście:]

03.06.2006
09:56
[15]

mirencjum [ operator kursora ]

Tutaj znajdą informacje osoby nie mające jeszcze styczności z overclocking`iem (pokręcaniem).

03.06.2006
10:07
[16]

toaster [ Diablo pWnT ]

Jednak nie będę pokręcać :] Troche to zamotane, a nie chcem nic schrzanić bo z pieniędzmi u mnie krucho :]

03.06.2006
10:09
[17]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Jeśli chcesz uzyskać różnicę w grach to dokup Ramu i wymień grafike lepiej.

03.06.2006
10:14
[18]

mc_bacza [ HellBoy ]

Jednak nie będę pokręcać :]

i dobrze, jeszcze bys spalil i dopiero bylby placz;)

03.06.2006
12:41
[19]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

Sami experci, tak jak wy byście bez niczyjej pomocy nagle podkręcili porocesor itd. jakby wasi koledzy mieli to już we krwi, ciekawe z czego oni się wogóle dowiedzieli że można coś podkręcić. Może kolega też by chicał się nauczyć a nie słuchać porad jaka to robota dla expertów, bo podkręcanie porocesora czy karty graficznej to zabawa, wystarczy tylko rozsądek i główkowanie, zabawa z chłodzeniem to już głębsze wody lecz i tak nie mętne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.