Garbizaur [ Legend ]
Przeniesienie numeru z Orange do Plusa - co i jak?
Witam!
Mam mały problem... otóż niedługo kończy mi się umowa w Orange i postanowiłem zmienić sieć na Plus GSM. Jednocześnie chcę zabrać mój stary numer z Orange i przenieść go do Plusa. Pani z Biura Obłsługi Klienta powiedziała mi, że muszę razem z pismem o rezygnacji z przedłużenia umowy wysłać także informację, że chcę zachować mój stary numer. Mam tylko jedno pytanie - jak wygląda sam mechanizm przeniesienia numer, tzn. czy dostaję jakieś pismo potwierdzające "zatrzymanie" mojego starego numeru, ile czasu mam na zgłoszenie się z moim numerem do Plusa, itp.
Prosiłbym odpowiedź, bo może ktoś już to robił... :)
Pozdro.
mirencjum [ operator kursora ]
Tutaj wszystkiego powinieneś się dowiedzieć :
Garbizaur [ Legend ]
Super! Wielkie dzięki! :)