GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przeniesienie numeru z Orange do Plusa - co i jak?

03.06.2006
08:11
[1]

Garbizaur [ Legend ]

Przeniesienie numeru z Orange do Plusa - co i jak?

Witam!
Mam mały problem... otóż niedługo kończy mi się umowa w Orange i postanowiłem zmienić sieć na Plus GSM. Jednocześnie chcę zabrać mój stary numer z Orange i przenieść go do Plusa. Pani z Biura Obłsługi Klienta powiedziała mi, że muszę razem z pismem o rezygnacji z przedłużenia umowy wysłać także informację, że chcę zachować mój stary numer. Mam tylko jedno pytanie - jak wygląda sam mechanizm przeniesienia numer, tzn. czy dostaję jakieś pismo potwierdzające "zatrzymanie" mojego starego numeru, ile czasu mam na zgłoszenie się z moim numerem do Plusa, itp.
Prosiłbym odpowiedź, bo może ktoś już to robił... :)
Pozdro.

03.06.2006
09:01
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Tutaj wszystkiego powinieneś się dowiedzieć :

03.06.2006
09:12
[3]

Garbizaur [ Legend ]

Super! Wielkie dzięki! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.