GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Chluśniem bo uśniem :D

03.06.2006
00:24
smile
[1]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Chluśniem bo uśniem :D

Ja tam juz nie moge, ale kto moze niech zalyczy za zdrowie GOLowiczow:D

Edit; No, mam nadzieje, ze juz wszystko poprawilem :d

03.06.2006
00:28
smile
[2]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

Nie pij Piotrek, nie pij w piątek, piątek zły jest na początek...

03.06.2006
00:29
smile
[3]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

to juz piatek? Szczesliwi czsu nie licza :D

03.06.2006
00:29
smile
[4]

Łysack [ Mr. Loverman ]

etam;] ja jutro bede pil zdrowie golasów:D

03.06.2006
00:29
smile
[5]

ronn [ moralizator ]

Aż strach pomyśleć ale od 20 maja nie piłem alkoholu.

03.06.2006
00:30
[6]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

ronn ------> iiiiiii, normalne respect :--D

03.06.2006
00:33
smile
[7]

Łysack [ Mr. Loverman ]

lece w kime, bo trza sie wyspać przed jutrzejszym;]

a wy tu dzielnie i mężnie wyczekujcie stansona, bo ma fotami rzucać z dzisiejszej imprezy, hehe. chwalił sie tam w którymś wątku... chwalikot jeden:D

03.06.2006
00:35
smile
[8]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

tez ide zmienic polozenie na poziome

03.06.2006
00:39
smile
[9]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

stanson, czekamu na ciebie :D

yellowfox, Łysack ---? Dobranoc, starogardzka n noc :D

03.06.2006
00:40
smile
[10]

Loon [ Perfekt ]

zimnego piwa z lodówki mi sie chce ;d

03.06.2006
00:56
[11]

blood [ Killing Is My Business ]

ja to ku*wa nie wiem, jakis kult stansona jest czy co ?! zaczyna to byc irytujace

03.06.2006
01:01
smile
[12]

Maxblack [ MT ]

spać! już! :)

bo ja ide :P

03.06.2006
01:01
smile
[13]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Jeeez, zartujemy sobie w najeosze, ale tu oczywscie jakis malkontent musi wejs.

Maxblack ----> kolejny idzie w objecia Morfeusza :D

03.06.2006
01:02
[14]

Genzo [ Konsul ]

;]


03.06.2006
01:03
[15]

blood [ Killing Is My Business ]

no tak, pozartowac mozna, ale to sie zaczyna robic to samo co z rzutem truskawa

03.06.2006
01:04
[16]

Genzo [ Konsul ]

i z beretm z antenka ;]

03.06.2006
01:05
[17]

Maxblack [ MT ]

Genzo - tego nie znam :)

03.06.2006
01:09
[18]

Genzo [ Konsul ]

trzeba poznac, sweego czasu kultowy tekst na golu....

kup sobie beret z anetnka! pojawil sie zanim pojawily sie moherowe berety i jego iddzialy. Zwiastowaly one moment kulminacjyny ktory mial nadejsc dnia Radio Maryji... Wtedy to do dzikich rzeszy radiosluchaczy dolaczyc staly przydomek 'Moherowy berety'


Jak wiadomo Anetnka na takim berecie sluzy do komunikacji i bezposredniego odbierania fal radiowych nadawnacyh przez koncern Radia Maryja.... Fale trafiaja do mozgu przez ucho do mozgu, gdzie odbierane sa impulsy ktore powoduja ogolne podniecenie ojcem Ojca Dyrektora i jesgo wspolbraci

Amen,

wybaczcie mi to ze napsialem to cos bez sensu, musialem to z siebie wtrzucic... ;]

03.06.2006
01:12
[19]

Maxblack [ MT ]

Genzo - ok dzieki za oświecenie :)

03.06.2006
01:12
smile
[20]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

wypij za mnie ;)

03.06.2006
01:14
smile
[21]

Genzo [ Konsul ]

raczej juz nie chlusne za Ciebie droga Femme, bo ide spac, zreszta nie mam jak chlusnoac...

ale Tobie tez radze sie polozyc, dobranoc wszystkim :)

03.06.2006
01:25
smile
[22]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Tez sobie grzecznie ide. Dobranoc :D

03.06.2006
01:48
smile
[23]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

ok, przekonaliście mnie :D

gn:)

03.06.2006
02:37
smile
[24]

stanson [ Szeryf ]

Ja dziś tankowałem Absoluta z Red Bullem cały wieczór - i stwierdzam, ze kurw@ uodporniłem sie chyab na alkohol bo normalnie siedze, kiedy juz powinienem lezec. I pisze do tego :D

Zdroooowia!

03.06.2006
02:53
[25]

stanson [ Szeryf ]

a tak poza tym to juz nie bedzie wiecej imprezowych fot, bo teraz stanson ma kobiete, kocha, jest zakochany i nie w glowie mu małoletnie cipki :D:D:D:D: pP

03.06.2006
03:49
smile
[26]

temp2 [ ARET ]

stanson Powiedz od razu ze kobieta sobie nie zyczy swoich shot'ow na forum...a ty przy okazji tez nie.

Edycja:

W "tym stanie"...

03.06.2006
04:08
smile
[27]

stanson [ Szeryf ]

Giblartar!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.