puszczyk [ Generał brygady ]
Armia Boga 1-4
Kiedys, kiedys ogladalem Armie Boga- z tego co pamietam byla dobra, dzis obejrzalem czwarta juz czesc i o dziwo okazala sie fajna.
Czy ktos ogladal/pamieta 2 i 3, warto je zobaczyc?
Yoghurt [ Legend ]
W wielkim skrócie: 1 świetna, 2 średnia, 3 badziewie, 4 ujdzie.
TzymischePL [ Legend ]
hmm, 2 i 3 nie sa tak dobre jak 1 ale nie widzilem jeszcze 4 :) wiec w sumie nie wiem.
Mnie sie podobala i 2 i 3. Przy czym 3 byla nieznacznie lepsza niz 2 :)

artaban [ swamp thing ]
Oceny, jak widzę, wszyscy mają zbieżne :) Moim skromnym zdaniem: jedynka to klasyk, dwójka mocno słabsza, po trójce bolą zęby, a czwórki profilaktycznie nie oglądałem,
puszczyk [ Generał brygady ]
No dobrze skoro nie zachwalacie, to odpuszczę, albo odczekam jakis czas(bez sensu ogladac jedną po drugiej zwłaszcza wstecz)
i jak niezapomnę to obejrzę.
Dzięki ;)
ps. według mnie 4 stoi wyżej niz ujdzie, porównując z zalewem szitu w tym gatunku.
artaban-> nie bój się obejrzyj ;)

Gayardo [ Konsul ]
yoghurt wszystko wyjaśnił. Sam osobiście polecam pierwszą część! Cudo - film!
$ebs Master [ Konsul ]
ogladalem 1 ale w sumie juz jej nie pamietam, za to 3 czesc zapadla mi w pamiec jako film przy ktorym mozna sobie spokojnie drzemnac i nic nie stracic