GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Armia Boga 1-4

02.06.2006
23:45
[1]

puszczyk [ Generał brygady ]

Armia Boga 1-4

Kiedys, kiedys ogladalem Armie Boga- z tego co pamietam byla dobra, dzis obejrzalem czwarta juz czesc i o dziwo okazala sie fajna.
Czy ktos ogladal/pamieta 2 i 3, warto je zobaczyc?

02.06.2006
23:46
[2]

Yoghurt [ Legend ]

W wielkim skrócie: 1 świetna, 2 średnia, 3 badziewie, 4 ujdzie.

02.06.2006
23:46
[3]

TzymischePL [ Legend ]

hmm, 2 i 3 nie sa tak dobre jak 1 ale nie widzilem jeszcze 4 :) wiec w sumie nie wiem.
Mnie sie podobala i 2 i 3. Przy czym 3 byla nieznacznie lepsza niz 2 :)

02.06.2006
23:53
smile
[4]

artaban [ swamp thing ]

Oceny, jak widzę, wszyscy mają zbieżne :) Moim skromnym zdaniem: jedynka to klasyk, dwójka mocno słabsza, po trójce bolą zęby, a czwórki profilaktycznie nie oglądałem,

03.06.2006
00:07
[5]

puszczyk [ Generał brygady ]

No dobrze skoro nie zachwalacie, to odpuszczę, albo odczekam jakis czas(bez sensu ogladac jedną po drugiej zwłaszcza wstecz)
i jak niezapomnę to obejrzę.
Dzięki ;)

ps. według mnie 4 stoi wyżej niz ujdzie, porównując z zalewem szitu w tym gatunku.
artaban-> nie bój się obejrzyj ;)

03.06.2006
01:22
smile
[6]

Gayardo [ Konsul ]

yoghurt wszystko wyjaśnił. Sam osobiście polecam pierwszą część! Cudo - film!

03.06.2006
09:23
[7]

$ebs Master [ Konsul ]

ogladalem 1 ale w sumie juz jej nie pamietam, za to 3 czesc zapadla mi w pamiec jako film przy ktorym mozna sobie spokojnie drzemnac i nic nie stracic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.